II edycja wydarzenia (nie tylko) dla kobiet – WAKE&GET Inspired by SWAY!

„SWAY”, magazyn na tablety  i smartfony zaprasza na II edycję imprezy plenerowej dla kobiet, która odbędzie się 29.07.2017r. w podwarszawskim wake parku WAWA WAKE, w godzinach 11:00-18:00.

Partnerzy wydarzenia: WAWA WAKE, Sztorm Grupa, Kikkomaniak, Meet Cuban Culture, Lux-Dom.

Impreza skierowana jest do kobiet, ale nie zabraknie w tym dniu atrakcji dla ich bliskich – mężczyzn i dzieci. Idea tego wydarzenia opiera się na misji magazynu „SWAY” i jego siostrzanego medium – portalu KobiecaReaktywacja.pl. – Chcemy inspirować kobiety do działania: aktywności, poszerzania i rozwijania pasji, otwierania się na nowe bodźce, których współczesny świat oferuje tak wiele – mówią twórcy projektu.

Inspirujemy do działania

Wake&GET Inspired to zaproszenie do pełnego inspiracji sobotniego wypoczynku. Panie i ich bliscy będą mogli skorzystać z bezpłatnych atrakcji dla ciała i ducha, takich jak: prelekcje, mini wywiady i konsultacje na tematy związane z rozwojem osobistym, inteligencją finansową, motywacją w sporcie i życiu zawodowym, oswajaniem stresu, medycyną estetyczną, dbałością o urodę i formę.

Świat dziecka

Dla dzieci animatorzy z Przedszkola Hero Academy zaproponują fascynujące zajęcia – zabawy z cieczą newtonowską i materiałami takimi jak: woda, kasza, ryż, mąka, naturalne barwniki.  Przez zabawę i doświadczanie dzieci odkryją zasady ze świata fizyki i chemii. W trakcie budowania z naturalnych klocków maluchy zobaczą, jak działają prawa grawitacji, będą też mogły poprawić swoje umiejętności współdziałania w grupie oraz poznają zasady przyczynowo-skutkowe, a wszystko to dobrze się bawiąc.

Dzięki instruktorom ze stajni treningowej Koński Park, dzieci i dorośli będą mogli nauczyć się oporządzać konie, wiele się dowiedzieć o ich życiu, a także spróbować swoich sił w siodle.

Chill Out & Cuban Fever

Dzień zostanie podzielony na dwie części: w godzinach 11:00-13:00  –  Chill Out Zone (łagodna pobudka, zajęcia relaksacyjne, wykłady i pogadanki), a między 13:00 a 18:00 Cuban Fever – w czasie, którego odbędzie się koncert kubańskiej wokalistki Yaremi Alfonso z zespołem, a także pokazy tańca i liczne animacje taneczne dla dzieci i dorosłych prowadzone między innymi przez instruktorów i tancerzy z AMBASSADA Dance Studio.

Ciało w ruch!

Dzieci będą mogły spróbować swoich sił na jachtach Optimist. Instruktorzy ze Sztorm Grupy, oprócz lekcji żeglarstwa poprowadzą animacje (liny, węzły) oraz szkolenie „Bezpieczeństwo na wodzie”. Pasjonaci biegania z Klubu Sportowego Żywcem Zabiegani będą zachęcali do wspólnego biegania – w formie wykładu, konsultacji i porad treningowych dla tych, którzy już zarazili się tą dyscypliną sportu lub jeszcze nie biegają.

Wśród sportowych atrakcji pojawią się: pokaz skoków konno przez przeszkody, turniej siatkówki plażowej pod merytoryczną opieką Marcina Nowaka, rozgrywki Bubble Bump Football.

Uczestnicy, dorośli i dzieci, będą mieli możliwość wygrania atrakcyjnych nagród w licznych konkursach i rywalizacjach, w tym sesji pływania na wake’u i zabawy na wodnych przeszkodach.

Charytatywnie

Postanowiliśmy też wesprzeć działania Fundacji DKMS w postaci punktu informacyjnego i rejestracyjnego dla potencjalnych dawców szpiku.

Wstęp: za okazaniem zgłoszenia udziału przez stronę https://wakeandgetinspiredbysway.evenea.pl/ lub: 5 zł/os. (do odebrania w produktach serwowanych w restauracji WAWA WAKE). Wydarzenie znaleźć można także w aplikacji PartyMap – imprezy, koncerty, wydarzenia

Jak dojechać

MAPA: http://bit.ly/jakdojechacWAWAWAKE

FILM: https://www.youtube.com/watch?v=oyMZ_g3KEKo

ZNIŻKA NA PRZEJAZD: Każdy nowy użytkownik aplikacji Uber, który wpisze kod: MAGAZYNSWAY, otrzyma w prezencie do 30 zł na pierwszy przejazd.

Więcej informacji: https://get.uber.com/go/MAGAZYNSWAY

 

Niespodzianki
Zachęcamy do pobrania bezpłatnej aplikacji Magazyn SWAY na tablety i smartfony. Dla użytkowników tej aplikacji przewidzieliśmy specjalne niespodzianki! Aplikacja dostępna jest w App Store i Google Play pod hasłem: „magazyn sway”. Więcej informacji o magazynie: www.magazynsway.pl

Patroni medialni: YOUCANWAKE.COM, Wiara Rocka, KobiecaReaktywacja.pl, MAMOPRACUJ.PL, Stowarzyszenie Mieszkańców Miasteczka Wilanów, Społeczność – Dziewczyny, które kochają kitesurfing, Magazyn SĄSIEDZI

 

Kontakt:

Anna Machnowska

Magazyn Sway
tel.: +48 602 675 799
anna.machnowska@magazynsway.pl

FB_wydarzenie