Marek Waszczuk

Szef wszystkich szefów - człowiek, dzięki którego pasji i pracy zrodziła się cała firma. Na swoim koncie ma setki przeprowadzonych eventów firmowych, tysiące przepłyniętych mil w całej Europie i rzesze wyszkolonych żeglarzy i motorowodniaków. Korzystając ze swojego...

Więcej...

Krzysztof Pakuła

Krzysztof Pakuła to doświadczony KWŻ, ale też uwielbiany przez dzieci Pirat, szantyman, motorowodniak, wykładowca, wychowawca i wspaniały przyjaciel - jednym słowem Żeglarz przez duże "Ż"!

Więcej...

Paweł Krakowiak

Kapitan rejsów morskich, młody ciałem i duchem, ale odpowiedzialny i doświadczony. To ulubieniec naszych piraciątek z imprezy Sztormiaki, bardzo lubiany również przez dorosłych. Paweł to przede wszystkim młodzieńcza fantazja, której tak wielu i tak bardzo dziś brakuje....

Więcej...

Bartek Bajewski

Bartek nauczy Cię pływać na wszystkim – jachcie motorowym i żaglowym, śródlądowym i morskim. Z jachtami nie potrafi się rozstać nawet na dzień, dlatego gdy nie pływa, dba o kondycję techniczną naszej floty.

Więcej...

Miłosz Romaniuk

Kapitan o olbrzymim doświadczeniu. Poprowadzi każdy jacht, od łódki z papieru po Zawiszę Czarnego. Na koncie ponad 200 odwiedzonych portów i 30 tysięcy mil za rufą. Specjalizacja: dalekie rejsy, żaglowce, locja i nawigacja.

Więcej...

Sławek Olszewski

Kapitan rejsów morskich. Uwielbia orać morze wszerz i wzdłuż, dniem i nocą. Gadatliwy, jak na wilka morskiego przystało. Ale szkoli również nowych żeglarzy na śródlądziu i żegluje z dzieciakami na Sztormiakach.

Więcej...

Aleksander Pawłowski

Stara, dobra szkoła żeglarska – bardzo lubiany i szanowany instruktor Sztorm Grupy. Wyjątkowo dokładny i wymagający, dba o każdy szczegół, nie odpuszcza i to procentuje. Kursanci Olka nie mają problemów na egzaminach.

Więcej...

Zygmunt Poświatowski

Na swoim koncie ma już kilkadziesiąt sezonów spędzonych w charakterze organizatora, instruktora i wychowawcy. Z uśmiechem na twarzy przekaże Wam tajniki żeglarskiej wiedzy i prowadzenia jachtu. Pływa także na półkoloniach, gdzie skutecznie zaraża pasją do żeglarstwa młode...

Więcej...

Piotr Klimkiewicz

Wymagający i powszechnie lubiany instruktor. Choć młody, to staż żeglarski ma niezły i zapewnia swoim załogom dobry poziom wyszkolenia. Również lubiany przez dzieci ze Sztormiaków.

Więcej...

Stanisław Barański

Już nie pamięta kiedy zrobił swój patent żeglarski. Żeby realizować swoją pasję zamieszkał nad Zalewem Zegrzyńskim. Jest żeglarzem i wikingiem, lubi fotografować i jest pełen zapału niczym nasza młoda kadra.

Więcej...

Paweł Nowakowski

Szkoli nie tylko pod egzamin, przede wszystkim uczy praktycznych aspektów pływania. Wesoły i przyjazny żeglarz, wprowadza miłą atmosferę na jachcie, która tak bardzo jest potrzebna podczas szkolenia.

Więcej...

Piotr Małecki

Piotr Małecki jest niezwykle cenionym przez dzieci trenerem, instruktorem i wychowawcą. Ogromne doświadczenie regatowe i wiele lat spędzonych na szkoleniu dzieci przekłada się wprost na najwyższy poziom zajęć dla dzieci prowadzonych przez Piotra.

Więcej...

Jarosław „Obelix” Rozbicki

Zabezpieczenie medyczne naszych działań. Zawsze gotowy, z plecakiem wypchanym różnego rodzaju pomocami. Prowadzi szkolenia z Ratownictwa. Zapewnia zabezpieczenie medyczne naszych eventów.

Więcej...

Szymon Jabłkowski

Żeglarstwo to ogromna część mojego życia. Moim podstawowym celem jest ciągły rozwój swojej wiedzy i umiejętności  regatowych, bo tylko w ten sposób można wypracować późniejsze sukcesy.  Takie podejście staram się też przekazywać adeptom naszej Akademii Regatowej. Moim...

Więcej...

Anna Gorgoń

Pani Kierowniczka półkolonii żeglarskich „Sztormiaki”. Nauczycielka, doskonale zorganizowana mama 6-letniej Gabrysi, bardzo poważnie i odpowiedzialnie podchodzi do swojej roli w Sztorm Grupie. W końcu ma na głowie bezpieczeństwo setek Sztormiaków.

Więcej...

Katarzyna Roszkowska

Wulkan energii. Pracuje w radiu, fundacji i na półkoloniach Sztorm Grupy. Przelewa swoją nieskończoną energię do pracy z dziećmi, cały czas w ruchu. Instruktorka Zumby, tańczy, śpiewa i bawi się z dziećmi non stop.

Więcej...

Paulina Prędota

Wychowawczyni na Sztormiakach. Bardzo sympatyczna i odpowiedzialna. Dużo można pisać, ale najważniejsze jest to, że zapewnia dzieciakom fantastyczną zabawę i świetną opiekę.

Więcej...

Ewa Pakuła

Wychowawczyni na Sztormiakach, wesoła i zabawna. Córka naszego pirata Krzysztofa. Jak widać, pracują u nas całe pokolenia. To tak, jak z naszymi Klientami – są z nami całe pokolenia!

Więcej...

Dorota Grzegory

Wychowawczyni na Sztormiakach, cicha i spokojna, ale konsekwentnie i odpowiedzialnie wykonuje swoje zadania, zapewniając bezpieczeństwo dzieciom, które ma pod opieką.

Więcej...

Kasia Gardocka

Wychowawczyni na Sztormiakach. Jako najstarsza z pięciorga rodzeństwa od zawsze ma kontakt z młodszymi od siebie co czyni ją szczególnie bliską dla uczestników półkolonii. Rozpoznacie ją po wiecznym uśmiechu, który nie znika z twarzy nawet przy pracy...

Więcej...

Sylwia Wodyńska

Swoją przygodę żeglarską rozpoczęłam jako mała dziewczynka, tata wrzucił mnie na jacht na Maczka i od tej pory ciężko mi zejść na ląd. Pływałam po Mazurach w rejscach 10 jachtów w tym Orion i Omega i El-Bimbo,...

Więcej...

Małgosia Jezierska

Małgorzata Jezierska Wychowawczyni na Sztormiakach, delikatna, spokojna, opiekuńcza, zaangażowana w pracę z dziećmi. Sumiennie iodpowiedzialnie wykonuje swoje zadania, zwracając uwagę na bezpieczeństwo dzieci. Z nią nawet w pochmurny, deszczowy dzień będzie pięknie, kolorowo w kreatywnie namalowanej, narysowanej krainie...

Więcej...

Wiktoria Eisfeld

Uwielbiam pracować z maluchami i młodzieżą, a do każdego ze swoich podopiecznych staram się mieć indywidualne podejście. Może wyglądam niepozornie – drobna, miła, uśmiechnięta, ale jestem też energiczna i stanowcza jeśli trzeba. Opiekę nad dziećmi postrzegam jako bardzo odpowiedzialne...

Więcej...