Żeglarze grają razem z WOŚP! Za nami 30 Finał Sztab Sztorm Grupy

Żeglarze grają razem z WOŚP! Za nami 30 Finał Sztab Sztorm Grupy

Impreza Finałowa – 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tawernie Korsarz

Już za nami! 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Emocje nie opadają!  Za nami cały dzień atrakcji i licznych aukcji.

Imprezę rozpoczęliśmy już od 12.00 organizując liczne występy i atrakcje dla dzieci. Dzięki zaangażowaniu Fundacji Motoryzacja Dzieciom przeprowadziliśmy szkolenie z udzielania pierwszej pomocy dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy dowiedzieli się jak udzielić pomocy osobie, która omdlała, nie oddycha lub przykładowo spadła ze schodów. Wszystko w słusznej sprawie! Edukujemy, bawimy się oraz zbieramy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Podczas pokazu odbyły się także licytacje przedmiotów dla WOŚP, w których uczestnicy wydarzenia chętnie uczestniczyli!

Odwiedziły nas też prawdziwe Syreny! Warsaw Sirens, czyli kobieca drużyna futbolu amerykańskiego przeprowadziła warsztaty sportowe.  Było wesoło i aktywnie! Dzięki Dziewczyny za fantastyczne zaangażowanie uczestników.
Nie zabrakło także licznych atrakcji zapewnionych przez samą Sztorm Kadrę! Szantowanie z dzieciakami oraz nauka bezpieczeństwa nad wodą to tylko część z animacji jakie poprowadziliśmy tego dnia.
Naszą imprezę odwiedziły liczne gwiazdy i artyści! Na scenie pojawiła się Magda Bereda, Pan Buźka, Karolina Stanisławczyk, Marcin Czerwiński.
Wspólnie śpiewaliśmy, tańczyliśmy zumbę i bawiliśmy się razem.
Podczas Finału w Tawernie Korsarz przez cały dzień wspieraliśmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.  Wszystko dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Przez cały dzień Wolontariusze naszego sztabu zbierali do puszek. Czy zgadniecie ile udało się uzbierać?

Rekordowa suma zebranych pieniędzy w puszkach WOŚP

To absolutny rekord! Nigdy się nie spodziewaliśmy, że podczas finału naszemu Sztabowi Sztorm Grupy uda się zebrać taką kwotę.

Udało nam się zebrać 31 596,11 zł oraz 49 182,00 zł z dotychczas zakończonych aukcji.

Dziękujemy Wszystkim Partnerom Wydarzenia! Bez Was by się to nie udało!

Licytacje na aukcjach WOŚP

Finał już za nami ale nie próżnujemy . Wylicytowane przedmioty wyruszyły już w drogę, wiec zwycięzcy naszych akcji mogą już wyglądać swoich paczek.
Pamiętajcie że cześć aukcji nadal trwa!

❤ Licytując na aukcjach WOŚP 👉 AUKCJE SZTABU SZTORM GRUPY

Przedmiotem Licytacji jest rejs jachtem żaglowym z Barbarą Kurdej – Szatan oraz jej mężem Rafałem Szatanem. Rejs odbędzie się po Zalewie Zegrzyńskim na jachcie kabinowym Sztorm Grupy. Termin realizacji uzgodniony zostanie ze zwycięzcą licytacji. Dodatkowo po zakończeniu rejsu zwycięzcy aukcji będą mogli uczestniczyć we wspólnym kameralnym ognisku z Basią i Rafałem!

AUKCJA TUTAJ >

Na licytację trafiły również zestawy gadżetów od Radio SuperNova. Ciepła bluza, praktyczny softshell, czy też zestaw akcesoriów, które na pewno przydadzą się w biurze. Sprawdźcie co jeszcze kryje się na aukcjach!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...