VOUCHER NA KURS WYKŁADY MORSKIE

Voucher podarunkowy na wykłady morskie, Warszawa

Dla kogo:

Od 14 lat

Czas trwania:

9 spotkań

Lokalizacja:

Warszawa

Voucher podarunkowy na wykłady morskie obejmujące 8 wykładów oraz ćwiczenia. Wykłady morskie to obowiązkowa pozycja dla kandydatów na Jachtowego Sternika Morskiego, jest to najlepsza możliwa forma przygotowania teoretycznego do egzaminu na JSM. Podczas rejsów szkoleniowych nie ma już czasu na teorię! Zapraszamy na kolejne już wydanie cyklu wykładów z wiedzy morskiej. Szkolenie przeznaczone jest dla każdego, kto: – marzy o rejsach w Chorwacji, Grecji czy na Bałtyku – chciałby samodzielnie poprowadzić jacht morski – myśli o kolejnych stopniach żeglarskich i motorowodnych – Jachtowym Sterniku Morskim lub Morskim Sterniku Motorowodnym – ale też chciałby po prostu aktywnie uczestniczyć w wyprawach morskich, niekoniecznie jako skipper ale też jako wykwalifikowana załoga. Osoba obdarowana będzie mogła wybrać termin kursu ze wszystkich dostępnych w 2019 roku! Więcej o o programie kursu oraz harmonogram terminów na stronie: wykłady morskie.

CENA:

550 zł

ZAMIAST 650 ZŁ

Zakup vouchera:

Zarezerwuj i opłać, a za chwilę otrzymasz elektroniczny voucher gotowy do wydruku i podarowania. Termin obowiązywania vouchera podany jest w tabeli.

Vouchery podarunkowe

Podaruj na święta coś wyjątkowego – przeżycia, umiejętności, przygodę!  Zobacz także inne propozycje voucherów lub zgłoś się do nas w celu przygotowania indywidualnego:

VOUCHER NA KURS ST.MOTOROWODNEGOVOUCHER NA SZKOLENIE REGATOWEVOUCHER NA WYKŁADY MORSKIEVOUCHER NA
KURS ŻEGLARSKI
Podziel się: