VOUCHER NA KURS WYKŁADY MORSKIE

Voucher podarunkowy na wykłady morskie, Warszawa

Dla kogo:

Od 14 lat

Czas trwania:

9 spotkań

Lokalizacja:

Warszawa

Voucher podarunkowy obejmuje 9 wykładów morskich oraz ćwiczenia. Wykłady morskie to obowiązkowa pozycja dla kandydatów na Jachtowego Sternika Morskiego, jest to najlepsza możliwa forma przygotowania teoretycznego do egzaminu na JSM. Podczas rejsów szkoleniowych nie ma już czasu na teorię! Zapraszamy na kolejne już wydanie cyklu wykładów z wiedzy morskiej. Szkolenie przeznaczone jest dla każdego, kto:

– marzy o rejsach w Chorwacji, Grecji czy na Bałtyku

– chciałby samodzielnie poprowadzić jacht morski

– myśli o kolejnych stopniach żeglarskich i motorowodnych – Jachtowym Sterniku Morskim lub Morskim Sterniku Motorowodnym

– chciałby po prostu aktywnie uczestniczyć w wyprawach morskich, niekoniecznie jako skipper ale też jako wykwalifikowana załoga.

Osoba obdarowana będzie mogła wybrać termin kursu ze wszystkich dostępnych w 2019 roku! Więcej o o programie kursu oraz harmonogram terminów na stronie: wykłady morskie.

CENA:

550 zł

ZAMIAST 650 ZŁ

Zakup vouchera:

Zarezerwuj i opłać, a za chwilę otrzymasz elektroniczny voucher gotowy do wydruku i podarowania. Termin obowiązywania vouchera podany jest w tabeli.

Wykłady już się rozpoczęły!

Vouchery podarunkowe

Podaruj coś wyjątkowego – przeżycia, umiejętności, przygodę!  Zobacz także inne propozycje voucherów lub zgłoś się do nas w celu przygotowania indywidualnego:
VOUCHER NA KURS ST.MOTOROWODNEGO


VOUCHER NA SZKOLENIE REGATOWE


VOUCHER NA WYKŁADY MORSKIE


VOUCHER NA KURS ŻEGLARSKIPodziel się:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...