VOUCHER NA SZKOLENIE REGATOWE

Voucher podarunkowy na szkolenie regatowe, Warszawa, Zalew Zegrzyński

Dla kogo:

Od 14 lat

Czas trwania:

2 dni

Lokalizacja:

Warszawa / Zalew Zegrzyński

Voucher podarunkowy na 2-dniowe szkolenie regatowe pod okiem Misztrzów. Szkolenie z myślą o pasjonatach regatowego pływania prowadzimy szkolenia regatowe zarówno dla stawiających pierwsze kroki w ściganiu jak i dla tych, którzy chcą doskonalić swoją technikę pod kątem wyścigów. To wszystko na nowych, pięknych jachtach klasy Simga. Unikalna możliwość wzięcia udziału w sportowym wydarzeniu, zdobycia wyjątkowych kwalifikacji w żeglarstwie regatowym. W programie m.in. obsługa i trymowanie jachtu regatowego, doskonalenie technik, błyskawiczne zwroty, nauka balastowania, przepisy regatowe i zasady. Osoba obdarowana będzie mogła wybrać termin kursu ze wszystkich dostępnych w 2019 roku! Więcej o o programie kursu oraz harmonogram terminów na stronie: szkolenie regatowe.

CENA:

280 zł

ZAMIAST 380ZŁ

Zakup vouchera:

 

Zarezerwuj i opłać, a za chwilę otrzymasz elektroniczny voucher gotowy do wydruku i podarowania. Termin obowiązywania vouchera podany jest w tabeli.

Vouchery podarunkowe

Podaruj na święta coś wyjątkowego – przeżycia, umiejętności, przygodę!  Zobacz także inne propozycje voucherów lub zgłoś się do nas w celu przygotowania indywidualnego:

VOUCHER NA KURS
ST.MOTOROWODNEGOVOUCHER NA
SZKOLENIE REGATOWEVOUCHER NA
WYKŁADY MORSKIEVOUCHER NA
KURS ŻEGLARSKI
Podziel się: