Sztorm Show 4x4 za nami! Fotorelacja

Sztorm Show 4x4 za nami! Fotorelacja

Sztorm Show 4×4 2021 już za nami ! Edycja z utęsknieniem wyczekiwana przez uczestników żądnych “pocovidowego” wypadu w teren odbyła się w słoneczny, majowy weekend w Promenadzie Zegrze. Niemal 20 załóg podzielonych na klasy amatorską i PRO walczyło na terenowych próbach o wyjątkowe nagrody, wśród których znalazły się m.in. rejs do Chorwacji, Renault Captur na weekend od salonu Renault Decar, oświetlenie samochodowe od sklepu Szekla 4×4 i wiele innych.

A łatwo nie było – na zawodników czekało kilkanaście prób technicznych i szybkościowych na plaży i w piaskowni, trasa wokół Zegrza bazująca na konieczności nawigowania po rajdowym roadbooku oraz typowe dla Sztorm Grupy zadania na wodzie (w tym pływanie ponad 300-konnym RIB’em – czad !). Czasu na nudę nie było – rajd rozpoczęty o godzinie 9 zakończył się rozdaniem zasłużonych nagród niemalże pod wieczór.
Nasze rajdy z cyklu Sztorm Show to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim świetna i bezpieczna zabawa dla całych rodzin. Niemal w każdym aucie na pokładzie znajdowały się dzieci i młodzież, które oderwane od tabletów i telefonów bawiły się na równi z dorosłymi – a więc da się 😉 Do tego ogniskowe przysmaki na obiad, mistrzowski DJ zapewniający oprawę muzyczną od samego rana i obsługa rajdu z naszego Sztormowego grona – to wszystko stworzyło atmosferę której wszyscy zawodnicy długo nie zapomną. Wszystko wyszło na 6-tkę, czego dowodem są już deklaracje uczestnictwa w kolejnej edycji Sztorm Show!
Na koniec ogromne podziękowania – zarówno dla wszystkich załóg za cierpliwość i wyrozumiałość podczas przekładania “pandemicznych” terminów rajdu, jak również dla naszych świetnych Partnerów za fantastyczne nagrody – ukłony dla:
Decar Renault Warszawa, 
– Szekla 4×4 Offroad & Outdoor,
– Trackimo,
– Carservice Połczyńska 33,
– Promenada Zegrze.
A teraz niespodzianka – kolejna edycja Sztorm Show weszła w fazę przygotowań, śledźcie nas a dowiecie się o niej jako pierwsi!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...