Start zapisów

Start zapisów

Dość siedzenia w domu przed telewizorem i komputerem! Z myślą o naszych dzieciach, które po czasie izolacji w domu marzą o zajęciach na świeżym powietrzu – startujemy z zajęciami weekendowymi dla dzieci i młodzieży!

Ahoj Optimist!

 

Sekcja Ahoj optymist to zajęcia dla dzieci w wieku 6 – 12 lat bez doświadczenia w pływaniu. Dzięki czemu każdy ma możliwość spróbowania swoich sił na wodzie.
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w zależności od grupy – w soboty lub w niedziele. Zajęcia trwają 3,5 godziny.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY >>>

Sekcja Ahoj Optymist Plus to zajęcia dla dzieci w wieku 6 – 12 lat, które mają podstawową znajomość pływania na łódce typu optymist. Jest to sekcja dla zaawansowanych, gdzie pod okiem instruktorów podopieczni rozwijają swoje umiejętności na wodzie.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY >>>

Świetna alternatywa do wyrwania się z miasta i spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu. Nie ma czasu na nudę! Nawet gdy pogoda nie sprzyja, Nasza wykwalifikowana kadra prowadzi zajęcia w ciekawy i aktywny sposób na lądzie ucząc bezpieczeństwa, prowadząc zajęcia okołożeglarskie oraz wprowadzając w żeglarski świat!

Wyluzuj topenatne!

Sekcja “Wyluzuj topenante” to zajęcia dla młodzieży w wieku 12 – 18 lat z doświadczeniem żeglarskim i bez.  Program zajęć pozwala na zdobycie wiedzy i doświadczenia żeglarskiego, naukę obsługi żagli, robienia zwrotów oraz manewrów na silniku.

Dowiedz się więcej >

Rodzice, którzy czekają na swoje pociechy mogą skorzystać z okolicznej infrastruktury – beach bar z widokiem na Zalew oraz wyjątkowa okalająca ośrodek zieleń lasów. Ponadto dostępna jest wypożyczalnia sprzętu wodnego, gdzie można wynająć kajaki i rowerki wodne.

Nie czekaj, aż ktoś inny zabierze Ci miejsce, bo są one ograniczone 🙂

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 -liczba głosów, ocena: 4,00 z 5)
Loading...