Start zapisów na LATO 2021

Start zapisów na LATO 2021

Już 3 listopada startujemy zapisami na LATO 2021. Skorzystaj z oferty FIRST MINUTE i zarezerwuj miejsce w promocyjnej cenie

Rezerwuj kolonie i obozy na Mazurach w promocyjnych cenach. Zgarnij rabat na kolonie lub obóz o wartości -100 zł i ciesz się gwarancją miejsca w pożądanym przez Ciebie terminie wypoczynku.

Kolonie i obozy żeglarskie dla młodzieży na Mazurach -100 zł w ofercie FIRST MINUTE

Kolonie i obozy stacjonarne oraz wędrowne przez całe Mazury ze wszystkimi przygodami, jakie możemy sobie wymarzyć. Ogniska, śpiewanie szant, nauka żeglowania, wspólne gotowanie obiadów, szorowanie jachtów, zabawa w gry terenowe na lądzie, bitwa morska, nauka węzłów – jednym słowem wszytko, co dobre w żeglarstwie! Teraz w ofercie FIRST MINUTE na kolonie i obozy na Mazurach zniżka -100 zł.
Liczba miejsc w promocji OFERTA FIRST MINUTE na kolonie i obozy jest ograniczona na poszczególne turnusy wypoczynku. Obowiązuje kolejność zapisów. Oferta promocyjna obowiązuje od dnia 3 listopada 2020 do wyczerpania miejsc w promocji. Promocja nie łączy się innymi rabatami.

 

Oferta promocyjna FIRST MINUTE także na półkolonie żeglarskie

Sprawdź także jeszcze ciekawszą promocję na nasze półkolonie żeglarskie nad Zalewem Zegrzyńskim oraz półkolonie nad Pogorią na Śląsku, gdzie oprócz zniżki  -100 zł dodatkowo atrakcje gratis!  Zgarnij fotorelację ( 39,00 PLN), rejs motorówką (49,00 PLN), koszulkę  (39,00 PLN) i książeczkę (20,00 PLN) całkowicie za darmo!

Liczba miejsc w promocji OFERTA FIRST MINUTE na półkolonie jest ograniczona na poszczególne turnusy wypoczynku. Obowiązuje kolejność zapisów. Oferta promocyjna obowiązuje od dnia 3 listopada 2020 do wyczerpania miejsc w promocji. Promocja nie łączy się innymi rabatami.

 

Zaplanuj wakacje 2021 i wykorzystaj Bon Turystyczny 500 plus na kolonie lub obóz

Na wszystkie organizowane przez nas kolonie i obozy na Mazurach dla dzieci i młodzieży możesz wykorzystać swój Polski Bon Turystyczny.  Bon wakacyjny dla dzieci jest dokumentem elektronicznym, ma unikalny 16-cyfrowy numer i jest generowany na indywidualnej Platformie Usług Elektronicznych, bon można zrealizować od 31.07.2020 do 31.03.2022.

Honorujemy Polski Bon Turystyczny na wszystkie imprezy turystyczne. Bon Turystyczny 500 plus – można nim opłacić imprezy turystyczne za uczestnictwo dzieci i młodzieży – czyli również organizowane przez Sztorm Grupę  kolonie i obozy letnie na Mazurach.

Sztorm Sp. z o.o. jest Organizatorem Turystyki, który figuruje na liście podmiotów uprawnionych do jego akceptacji. Sprawdź nas na liście podmiotów uprawnionych do akceptacji akceptacji bonu wpisując Sztorm Sp. z o.o. w wyszukiwarkę katalogu bazy turystycznej na stronie:  lista podmiotów uprawnionych.

 

 

Zapoznaj się z pełną ofertą wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży i rezerwuj miejsce w ofercie FIRST MINUTE!

Sprawdź ofertę LATO 2021 >

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *