Nowa pula pokoi 2,3,4 osobowych w Hotelu Kaprun!

Nowa pula pokoi 2,3,4 osobowych w Hotelu Kaprun!

Uwaga! Hot news! Nowa pula pokoi 2,3,4 osobowych w przepięknym Hotelu Kaprun na rodzinnym wyjeździe w ferie zimowe Sztorm Days Kaprun 2019.

Familijny wyjazd narciarski Sztorm Grupy do jednego z najlepszych, najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych kurortów narciarskich w Europie. Ferie należą do nas – Kaprun, Zell am See, lodowiec Kitzsteinhorn i ponad 138km tras narciarskich!!!

Miejsce

Kaprun to eksluzywne miejsce na mapie białego szaleństwa w austriackich alpach. Przepiękna sceneria tego uroczego miasteczka leżącego u stóp ogromnej góry Kitzsteinhorn oczaruje każdego, kto tutaj przyjedzie. A różnorodność tras narciarskich od oślej łączki przez setki kilometrów tras aż po zjazd z lodowca z wysokości 3200 m n.p.m. zadowoli każdego narciarza! Hotel Kaprun położony jest w samym centrum Kaprun, niedaleko do Tauern SPA – baseny, sauny i atrakcje wodne: Tauern SPA

Program

Rodzinny wyjazd narciarski to świetna zabawa na stoku ale przede wszystkim nauka jazdy na nartach z wykwalifikowanymi instruktorami narciarstwa. Szkolić będą: Jerzy Durejko, Mateusz Więcław, Adam Radecki – instruktorzy, którzy od lat szkolą nasze maluchy na stokach. W programie poza szkoleniem narciarskim obowiązkowo również m.in.:

  • nauka zachowania na stoku
  • bezpieczeństwo w górach
  • gry i zabawy na świeżym powietrzu
  • zajęcia i animacje w bazie
  • konkursy z nagrodami

Szkolenie narciarskie dla dzieci od 5 roku życia!

Dodatkowo animacje dla dzieci i możliwość szkolenia narciarskego dla dorosłych! Sprawdź pełną ofertę wyjazdu na Sztorm Days Kaprun 2019! 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...