Ahoj Sztormiaki! Ahoj Mali Piraci i Kapitanowie! 
Podsyłamy pomysł na rodzinną zabawę dla Was – przypominamy sobie wspólnie lub uczymy się od podstaw budowy jachtu żaglowego! Dziś na przykładzie jachtu Optimist, na którym żeglujemy podczas półkolonii żeglarskich Akademia Mały Optimist oraz koloniach Optimist Sztorm Camp na Mazurach.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku, pobrania zadania i rozwiązania QUIZU. Możecie także narysować własną, piękną żaglówkę i zaznaczyć na niej części jachtu! 🖌🖌🖌 Miłej zabawy!

 

Budowa jachtu – dla dzieci

Ahoj Sztormiaki! ⛵ Ahoj Mali Piraci i Kapitanowie! ⛵🎬Podsyłamy pomysł na rodzinną zabawę dla Was 🏠🏠🏠 – przypominamy sobie wspólnie lub uczymy się od podstaw budowy jachtu żaglowego! Dziś na przykładzie jachtu Optimist ⛵⛵⛵Możecie narysować własną, piękną żaglówkę i zaznaczyć na niej części jachtu! 🖌🖌🖌 Miłej zabawy!ZADANIE DO DRUKU🔻🔻🔻https://sztormgrupa.pl/wp-content/uploads/2020/03/ZADANIE-OPTIMIST-uzupe%C5%82nij-nazwy.pdfQUIZ Z BUDOWY JACHTU DLA DZIECI ✅✅✅https://www.fyrebox.com/play/budowa-jachtu-quiz-dla-dz_j3n7NnR0o#kreatywniewdomu #animacja #dladzieci #sztormiaki

Opublikowany przez Sztorm Grupa Środa, 25 marca 2020

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *