KAŻDY MA SWÓJ SZTORM

KAŻDY MA SWÓJ SZTORM

W ramach działań fundacji “Każdy ma swój Sztorm” wystartowała rekrutacja do bezpłatnego programu edukacyjnego dla młodzieży. Celem Programu Żeglarskiego dla młodzieży jest:

– umożliwienie dostępu do zajęć żeglarskich i zdobycia uprawnień żeglarskich młodzieży z kręgów, dla których dostęp do żeglarstwa jest zamknięty lub utrudniony, umożliwienie spotkanie ze światem żeglarstwa może znacząco w pozytywny sposób wpłynąć na ich życie, rozwój, wychowanie.

– podnoszenie bezpieczeństwa wypoczynku dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez popularyzację bezpiecznego wypoczynku nad wodą i propagowanie odpowiedzialnych zachowań wśród młodzieży,
– upowszechnianie kultury fizycznej i sportu poprzez popularyzowanie turystyki i sportów wodnych wśród dzieci i młodzieży.

Program Żeglarski polegać będzie na udziale w 9-dniowym kursie żeglarskim, przygotowującym do egzaminu na Patent Żeglarza Jachtowego (2021 r.) oraz następnie możliwości udziału w 2-tygodniowym stażu, polegającym na pracach żeglarskich w przystani nad Zalewem Zegrzyńskim w okresie lipiec-sierpień 2021 r. (możliwy termin stażu wyznaczany przez Organizatora).

Do programu można zgłosić każdą młodą osobę, która ukończyła 14 rok życia. Osoba zgłaszająca powinna wypełnić formularz zgłoszeniowy opisując zgłaszaną osobę – charakter, zachowanie, warunki bytowe oraz powody dla których uważa, że udział w programie będzie dla niego wartościowy.

Jak zgłosić kandydata? To proste!

 

Więcej  informacji o programie dla młodzieży “Każdy ma swój Sztorm”, regulamin udziału w programie, formularz zgłoszeniowy oraz informacje o innych działaniach fundacji znajdziecie tutaj. Rekrutacja do udziału w programie dla młodzieży trwa od 30 listopada do 28 lutego 2021.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...