AHOJ SZTORM! Akademia Sztormiaka 9.09.2018

AHOJ SZTORM! Akademia Sztormiaka 9.09.2018

Prócz kursów, półkolonii i obozów żeglarskich, Grupa Sztorm oferuje też wyjątkowy rodzaj eventów dla dzieciaków w ramach Akademii Żeglarskiej. W jej ramach dzieci uczą się różnego rodzaju zajęć związanych z żeglarstwem. Eventy odbywają się przez cały rok.

Udział w weekendowej szkółce żeglarskiej dla dzieci można polecić wszystkim dzieciakom, które są zapalonymi pasjonatami żeglowania i chcą nauczyć się na ten temat jak najwięcej. Jest to również świetny wybór dla tych małych żeglarzy, którzy nie chcą tracić kontaktu z żeglowaniem poza wakacjami.

Na czym polega?

AHOJ SZTORM! Akademia Sztormiaka to specjalne eventy dla dzieci 6-12 lat, odbywające się od wiosny do jesieni, w weekendy. W zakres zajęć wchodzi wiele elementów, między innymi nauka zachowania na wodzie, zajęcia prowadzone na jachtach, a także inne, niezwiązane z żeglarstwem, pozwalające uczestnikom miło spędzić czas.

Na zapisanie swych dzieci do weekendowej szkółki żeglarskiej często decydują się też rodzice, którzy w tym czasie chcą odbywać wybrany kurs żeglarski. W ten sposób można zapewnić dziecku znakomitą rozrywkę, a także doskonałą opiekę. O wszystko to dbają nasi wykwalifikowani instruktorzy i opiekunowie.

Program szkółki

Zajęcia w weekendowej szkółce żeglarstwa dla dzieci organizowanej przez Grupę Sztorm odbywają się w godzinach 9-17.30. W tym czasie dzieciaki uczą się wielu czynności związanych z żeglarstwem, a także oddają się rozrywkom, które nie są związane z tym sportem.

Program weekendowego kursu żeglowania dla dzieci jest opracowany bardzo starannie. Ma na celu sprawienie, by młodzi adepci żeglarstwa nie tracili kontaktu z tym sportem poza sezonem i wakacjami, a także mieli konstruktywne zajęcia. Są to nie tylko zajęcia żeglarskie, by dzieci nie poczuły się znużone nadmiarem nauki.

Zajęcia żeglarskie

Najważniejszym punktem weekendowego kursu żeglowania są oczywiście zajęcia żeglarskie. Są one organizowane w różnych formach – na lądzie i na jachtach, co ma na celu dostarczenie dzieciom wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Wszystkie te zajęcia są ciekawe i angażujące dla uczestników weekendowego kursu.

Jest to produkt stworzony na podobieństwo letnich półkolonii żeglarskich z myślą o dzieciach, które tęsknią za wakacyjnym żeglowaniem, oraz o rodzicach, którzy chcą wziąć udział w kursie żeglarskim, a nie chcą zostawiać dzieci w domu. Zapraszamy wszystkie dzieciaki gorąco najbliższy event w ramach Akademii  Żeglarskiej AHOJ SZTORM! już w najbliższą niedzielę 9.09.2018!

W programie:

  • opieka wychowawcy Sztorm Grupy
  • opieka instruktora żeglarstwa Sztorm Grupy
  • zajęcia żeglarskie na lądzie
  • zajęcia żeglarskie na jachtach
  • rejsy jachtami żaglowymi Omega/Tango/Scandinavia/DZ
  • zajęcia inne, wolne od żeglarstwa

 

Najbliższy event: niedziela 9 września 2018r. Godziny: 9.00-17.30

Opłata za udział w Akademii Żeglarskiej AHOJ SZTORM! 90zł/os

Cena nie zawiera wyżywienia, każde dziecko powinno być wyposażone w drugie śniadanie oraz kanapki na czas zajęć i zabaw na wodzie i lądzie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 -liczba głosów, ocena: 4,33 z 5)
Loading...