Już 15 października start zapisów na kursy żeglarskie i motorowodne na 2021 rok!

Mark Twain napisał:  “Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj” My dodamy od siebie: Nigdy nie jest za późno by zacząć żeglować. Zawsze jest odpowiednia chwila. Życie to przygoda, trzeba tylko zacząć żyć!

ŻEGLARSTWO TO SZTORM GRUPA.

SZTORM GRUPA TO ŻEGLARSTWO.

Kursy motorowodne

Kurs obejmuje wykłady przygotowujące do części teoretycznej egzaminu oraz manewrówkę na jachcie motorowym typu rib – Brig Eagle 600 wyposażonym w nowoczesny silnik Honda o mocy 150KM. Dodatkowo na kursie manewrówka na skuterze Yamaha VX oraz sprawdzenie na wodzie mocy riba SPORTIS S7400 z silnikiem Marcury V8 o mocy 300KM! Bezpośrednio po kursie odbywa się egzamin na Patent Sternika Motorowodnego.

 

Kursy żeglarskie 2021

Zapisz się na kurs żeglarski, zdobądź wymarzone uprawnienia, podróżuj, śnij i odkrywaj! Przy kursie na patent żeglarza jachtowego na Zalewie Zegrzyńskim mamy dla Ciebie prezent – pierwszy czarter jachtu żaglowego Raptor 26 o wartości 499 zł całkowicie za darmo. Zapisz się na kurs, skorzystaj z ceny first minute i zgarnij czarter jachtu za darmo w cenie kursu.

Start zapisów i startu oferty FIRST MINUTE!

Stay tuned! Stay hungry!

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *