Półkolonie snowboardowe w Warszawie 2021

Półkolonie snowboardowe w Warszawie 2021

Już we wtorek 15.09 start zapisów na półkolonie zimowe: narciarskie, snowboardowe i sportowe! 

Półkolonie zimowe, narciarskie w Warszawie? Tak, teraz jest to możliwe! Podczas ferii zimowych zapraszamy dzieci na białe szaleństwo w mieście. Zapewniamy naszym pociechom cały dzień atrakcji na stoku i to na terenie Warszawy. W programie nauka jazdy na nartach z instruktorem, ale nie tylko: zapewniamy wyżywienie, przejazd i wiele atrakcji towarzyszących.

 

Półkolonie narciarskie dla dzieci

Rodzice martwiący się o to, jak bezpiecznie zorganizować dzieciom czas podczas ferii zimowych, mogą skorzystać z naszej oferty. Półkolonie narciarskie to świetna alternatywa dla obozu narciarskiego i wyjście dla rodziców, którzy nie chcą jeszcze, by ich pociechy wyjeżdżały z domu. Pod naszą opieką dzieciaki będą bezpieczne i będą świetnie się bawić. Półkolonie narciarskie organizowane na terenie Warszawy, na Górce Szczęśliwickiej, pozwolą dzieciom wspaniale spędzić czas i nauczyć się jazdy na nartach bez wyjeżdżania w góry. Jest to mniejszy koszt i większy poziom bezpieczeństwa, a także wielka wygoda dla rodziców. Bierzemy na siebie nawet transport pociech na miejsce półkolonii i z powrotem. Więcej informacji tutaj.

 

Półkolonie snowboardowe w Warszawie 2021

Półkolonie snowboardowe to świetna zabawa na stoku, ale przede wszystkim nauka jazdy na snowboardzie z wykwalifikowanymi instruktorami. Szkolić będą między innymi: Natalia Waszczuk, Aleksandra Chroł – instruktorzy, którzy od lat szkolą nasze maluchy na stokach. W programie poza szkoleniem snowboardowym obowiązkowo również m.in.:

  • nauka zachowania na stoku
  • bezpieczeństwo w górach
  • gry i zabawy na świeżym powietrzu
  • zawody na zakończenie turnusu
  • zajęcia i animacje w bazie
  • konkursy z nagrodami

 

Półkolonie sportowe w Warszawie 2021

Podczas ferii zimowych zapraszamy dzieci w wieku 8-9 oraz 10-12 lat na półkolonie zimowe o profilu sportowym, organizowane w Warszawie. Półkolonie sportowe “Sztorm w mieście!” to 5 dni pełne atrakcji. Półkolonie skierowane są dla dzieci aktywnych, lubiących nowe wyzwania. Nie wymagamy żadnych umiejętności ani określonej sprawności fizycznej.

START ZAPISÓW JUŻ OD 15 WRZEŚNIA. Liczba miejsc ograniczona 🙂

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...