13.05.2020, Warszawa

Kochane Sztormiaki, Rodzice, Kursanci!

Wszyscy cierpliwie oczekujemy na ostateczne decyzje Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej odnośnie wytycznych sanitarnych i logistycznych w sprawie organizacji wypoczynku letniego – półkolonii, kolonii i obozów.

Załoga Sztorm Grupy równolegle działa nad wewnętrznymi, dodatkowymi procedurami, zapewniającymi bezpieczeństwo dzieciom podczas wakacji. Nasze działania dostosowujemy do obecnych, oficjalnych zaleceń.

Uruchomiliśmy już aktywne, bezpieczne, weekendowe zajęcia żeglarskie dla dzieci na jachtach klasy Optimist oraz młodzieżowe zajęcia na żaglach. Radość dzieci, jaką widzimy podczas zajęć to coś wyjątkowego, motywującego nas do dalszych działań. Wiemy, że dzieci potrzebują aktywności, zwłaszcza tej na świeżym powietrzu i jesteśmy odpowiedzialni za dostarczenie im jej w jak najbezpieczniejszej formie. Wprowadziliśmy nowe procedury bezpieczeństwa jak dezynfekcja sprzętu,  stosowanie osobistych środków ochronnych oraz zachowanie dystansu społecznego. Jesteśmy przygotowani do nowych wyzwań w pracy z dziećmi przebywającymi tak długi czas wiosenny w domu. 

Wszystkim Rodzicom Uczestników dziękujemy za zaufanie, za to że cały czas pozostajecie z nami, podtrzymujecie złożone rezerwacje.

Wiemy, że te wakacje będą inne niż zwykle, lecz będą wyjątkowe i pełne przygód, które szykujemy dla naszych dzieci!

Równocześnie prowadzimy już szkolenia żeglarskie oraz motorowodne, a od wczoraj, zgodnie z decyzją Minister Sportu i Turystyki, wznowiliśmy egzaminy na wszystkie patenty żeglarskie i motorowodne. Oczywiście wymaga to od nas i od Was dostosowania się do nowej rzeczywistości przeprowadzania szkoleń i egzaminów, ale przy zastosowaniu wszystkich środków ostrożności jest to w pełni możliwe do realizacji.

Wszyscy wiemy, jak ważny jest aktywny styl życia, a żeglarstwo daje nam jednocześnie radość, szczęście, poczucie wolności, kontakt z naturą, poprawia kondycję fizyczną i psychiczną.

Pozostajemy w kontakcie, Ahoj!

Załoga Sztorm Grupy

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 -liczba głosów, ocena: 4,75 z 5)
Loading...