Żegluj odpowiedzialnie, żegluj bezpiecznie!

Zabierz rodzinę na żagle! Rezerwuj jacht on-line i odbierz bezobsługowo zdezynfekowany jacht CLICK & SZTORM. Bez kontaktu z ludźmi, bez kaucji, a na jachcie dodatkowe środki dezynfekcyjne do Waszej dyspozycji.

Pierwszy krok – rezerwuj on-line

Wejdź na stronę czarteru jachtów i sprawdź dostępność jachtów w dniu, który Cię interesuje. Wybierz dzień i zobacz jakie jachty są dostępne. Za pomocą kilku kliknięć łatwo zarezerwujesz i opłacisz czarter. W formularzu podasz również godzinę, o której chciałbyś, aby jacht był dla Ciebie naszykowany.

Zbierz swoją załogę i ruszaj na żagle

Wyruszając z rodziną na żagle, pamiętaj o środkach ostrożności, wszyscy powinniście mieć założone maseczki zakrywające usta i nos. Jeżeli nie macie dostępu do maseczek, możecie skorzystać z chusty lub komina typu buff. 

 

Przed wyruszeniem pamiętajcie również o dezynfekcji rąk, ograniczeniu kontaktu z innymi i zachowaniu odpowiedniego dystansu odległości do ludzi, dotyczy to zarówno drogi na żagle, jak i przystani. Na jachcie znajdziecie również  dodatkowe środki dezynfekujące do Waszej dyspozycji.

 

 

W mailu potwierdzającym rezerwacje otrzymałeś wszystkie informacje –  numer jachtu, adres przystani. Zaparkuj wygodnie i ruszaj na keje. Jacht jest już w pełni przygotowany i zdezynfekowany. Wejdź na jacht i sprawdź kompletność sprzętu, ewentualne uwagi możesz zgłosić on-line lub telefonicznie jeszcze przed czarterem.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu, o tym co warto sprawdzić przed czarterem? Krótki film może być dla Was przypomnieniem lub tzw. “check listą” jak sprawdzić wyposażenie jachtu przed rejsem i jak jacht zostawić po czarterze.

Po udanym dniu na żaglach zgłoś obsłudze za pomocą sms koniec czarteru i zostaw jacht, w stanie w jakim go zastałeś. Tyle! Proste łatwe i przyjemne! Posprzątamy i zdezynfekujemy jacht dopiero po opuszczeniu przez Was przystani 🙂

 

Sprawdź kalendarz i rezerwuj jacht >>

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 -liczba głosów, ocena: 4,50 z 5)
Loading...