Kochane Sztormiaki! Drodzy Rodzice! Kursanci!

Na pewno nie możecie się już doczekać wakacji. To tak, jak my. Odliczamy miesiące, tygodnie i dni. Ba! Budujemy jachty specjalnie na wakacje, w tym roku powstają nowe jachty Antila 30! Ale na pewno również, tak jak my, obserwujecie sytuację w Polsce i na świecie, związaną z epidemią koronawirusa i zastanawiacie się jaki to będzie miało wpływ na nasze wakacje. Na pewno będzie miało wpływ. Raczej nie pojedziemy na wakacje za granicę do Włoch, czy do Hiszpanii, ale wierzymy, że wakacje w pięknej Polsce odbędą się normalnie i będziecie mogli z nami pojechać na żagle.

Oczywiście dziś jeszcze w Polsce obowiązują obostrzenia i staramy się wszyscy zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa. I dobrze, bo dzięki temu szybciej z nim wygramy. Ale u naszych sąsiadów dorośli zaczynają wracać już do pracy, dzieci do szkół, otwierane są galerie. Takie działania podjęły m.in. Austria, Czechy, Dania, przygotowują się Niemcy. Również w Polsce, 16 kwietnia przedstawiony został plan wychodzenia z narodowej kwarantanny i zluzowane obostrzenia.

Jesteśmy przekonani, że sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju również się unormuje. Kursy żeglarskie i motorowodne wznawiamy od 25 kwietnia, po zmniejszeniu obostrzeń i zastosowaniu środków bezpieczeństwa – wprowadzamy wykłady online, zajęcia praktyczne w 2-osobowych załogach, żeby ograniczyć kontakt i jednocześnie zwiększyć efektywność szkoleń.

Wierzymy w to, że na przestrzeni kwietnia i maja sytuacja się mocno uspokoi, dzieci wrócą do szkół, a rodzice do pracy i wszyscy w wakacje pojedziemy na żagle. Do początku wakacji pozostało jeszcze dwa i pół miesiąca, to bardzo dużo czasu. W tym trudnym okresie, pragniemy Was zapewnić, że przygotowujemy przygody wakacyjne, jachty i naszych instruktorów i wychowawców, sterników oraz ratowników i że z pełnym zaangażowaniem szykujemy się na Sezon 2020!

Wszyscy musimy uzbroić się w cierpliwość. Dziś zostajemy w domach, po to, by za dwa miesiące pojechać na wakacje!  Trzymajcie się, Kochani! Jesteśmy w kontakcie!

Zachęcamy również do skorzystania z bardzo atrakcyjnych materiałów edukacyjnych dla dzieci i dorosłych, które umilą Wam obecny czas spędzany w domu – materiały dostępne są pod linkami:  materiały edukacyjne dla dzieci  oraz  materiały dla kursantów. Na naszym profilu na Facebooku i kanale na YouTubie na bieżąco wstawiamy również ciekawe video i niestworzone opowieści z dalekich mórz i oceanów, prowadzone przez jednego z naszych Instruktorów Wojtka Starcka. Bądźcie z nami!

 

Wasza Załoga Sztorm Grupy

 

 

    

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...