Już 1 grudnia start zapisów na LATO 2020! 

Zaplanuj wakacje i zapisz dziecko półkolonie żeglarskie, kolonie lub obóz na Mazurach i weź udział w promocji FIRST MINUTE. Promocja cenowa do -100zł plus atrakcje dodatkowe gratis! Promocyjne ceny będą obowiązywać od dnia 1 grudnia. Liczba miejsc w promocji ograniczona. Zapisy poprzez formularz rezerwacyjny na stronie produktu.

1 GRUDNIA 2020 

START ZAPISÓW!

 

 

Półkolonie żeglarskie – Warszawa – Zalew Zegrzyński, Śląsk – Pogoria

W 2019 r. już szósty rok z rzędu przez całe wakacje bazę Sztorm Grupy nad Zalewem Zegrzyńskim opanowali najmłodsi żeglarze. 10 turnusów 5-dniowych półkolonii żeglarskich, 50 intensywnych dni spędzonych na żeglowaniu, pracach bosmańskich i aktywnych zabawach w pięknym 43 hektarowym terenie Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnego Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim. To były świetne wakacje! W 2019 r. udział wzięło 1948 uczestników nad Zalewem Zegrzyńskim oraz ponad 300 uczestników na Śląsku nad Pogorią I. Korzystając z posiadanych doświadczeń z lat poprzednich, dodając mnóstwo nowych pomysłów i ogromnego zapału całej zaangażowanej Sztorm Kadry, tworzymy półkolonie na najwyższym poziomie – takie, które nasi uczestnicy będą wspominać przez długie lata, a ich rodzice będą mieli poczucie, że zapewniają swoim dzieciom bezpieczny i aktywny wypoczynek.

W ofercie na 2020 z pewnością nie zabraknie półkolonii żeglarskich dla młodszych i starszych dzieci, półkolonii survivalowych oraz półkolonii windsurfingowych. Szczegóły już 1 grudnia na naszej stronie www.

Podczas każdego turnusu półkolonii uczestników odbieramy z aż 21 przystanków w Warszawie. Tak, dokładnie z 21 przystanków! To oznacza 3 autokary oraz 2 busy, które codziennie odbierały uczestników z takich dzielnic jak m.in. Ursynów, Mokotów, Wilanów, Centrum, Żoliborz, Gocław oraz Praga. Rozbudowana sieć transportu uczestników pozwala na wygodne i bezpieczne przekazanie dzieci pod naszą opiekę w drodze do pracy. Cel jaki sobie postawiliśmy to punktualność. Wiemy, jak ciężko zaplanować sobie dzień kiedy transport się opóźnia. Szanujemy Wasz czas i dokładamy starań aby autokary były na czas, a w przypadku bardzo rzadkich opóźnień spowodowanych nadzwyczajnymi warunkami na drodze – każdorazowo informujemy Was smsem o przewidywanym opóźnieniu.

Zapraszamy do zapoznania się z mapką lokalizacyjną przystanków: TRANSPORT PÓŁKOLONIE LETNIE SZTORMIAKI 2020

Kolonie Sztorm Camp, Mazury

Kolonie Sztorm Camp na Mazurach to przygoda skierowana dla dzieci w wieku 8-12 lat. Wyjazd idealny na pierwsze kolonie poza domem: 7-dniowe turnusy, zakwaterowanie w domkach i codziennie aktywne zajęcia na jachtach żaglowych z instruktorami.

Warto rozważyć również Optimist Sztorm Camp! Specjalne kolonie, w całości poświęcone na naukę żeglowania na jachtach klasy Optimist – tej najpopularniejszej na świecie klasy regatowej. Aktualnie na wodach całego świata żegluje ponad 150 tysięcy dzieci. Jest to wspaniała propozycja dla dzieci od 8 roku życia, a program jest zbudowany w ten sposób, że można tydzień po tygodniu uczestniczyć w kolejnych turnusach, zdobywając wiedzę, nowe umiejętności i doświadczenie.

 

Obozy żeglarskie, Mazury

Obóz jest przygotowany dla dzieci w wieku 12-14 lat. Zaznaczamy, że wiedza żeglarska nie jest niezbędna do udziału w obozie. Na rejsach turystycznych wszyscy będą mieli okazję do nauki sterowania i  manewrowania jachtem. Ponadto nauczą się pracować jako załogant i wiązać podstawowe węzły żeglarskie! To świetna okazja do nabycia nowych umiejętności i ich doskonalenia pod okiem doświadczonych instruktorów żeglarstwa. W naszej ofercie znajdują się tygodniowe i dwutygodniowe obozy dla prawdziwych miłośników przygód oraz osób pełnych zapału do nauki żeglarstwa.

Rejsy młodzieżowe, Mazury

W naszej ofercie znajdziecie tygodniowe i dwutygodniowe rejsy dla prawdziwych miłośników przygód oraz osób pełnych zapału do nauki żeglarstwa. W rejsach bierze udział młodzież w wieku 15-18 lat. Wyjątkowy rejs, na wyjątkowych, nowych jachtach. Szczegóły wkrótce!

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...