Katarzyna Roszkowska - SZTORMGRUPA - Kursy i rejsy żeglarskie w Warszawie i na Mazurach
Katarzyna <br>Roszkowska

Katarzyna
Roszkowska

Wychowawca, Kierownik wypoczynku

Milion pomysłów na minutę, szalone przygody, bezkompromisowość, szczerość oraz oddanie się pracy – to cała ja. Od najmłodszych lat byłam dzieckiem ruchliwym i wesołym, co pozostało mi do teraz.

Swoją pozytywną energią, zwariowaniem, gadulstwem, uśmiechem i szaleństwem chcę zarazić wszystkich napotkanych w życiu ludzi – tych dużych i tych małych. Uwielbiam sport, taniec, kino i książki.

To właśnie w Sztorm Grupie rozpoczęła się moja przygoda z żeglarstwem – co stało się też moją nową pasją, którą cały czas rozwijam i dzięki której, mogłam poznać wspaniałych ludzi. To dzięki takim osobom moje życie jest dobre i wesołe, a ich ze mną – zwariowane i szalone!

Praca z dziećmi to odpowiedzialność ale też i zabawa. Wieloletnie doświadczenie nauczyło mnie, że dla mnie jako wychowawcy najważniejsze jest ich poczucie bezpieczeństwa. W moich grupach zawsze ustalamy zasady, do których stosujemy się wszyscy, dzięki czemu wspólnie spędzany czas przebiega w miłej i sympatycznej atmosferze, przez co nigdy się nie nudzimy i nie przestajemy się uśmiechać.
Obecnie studiuję pedagogikę resocjalizacyjną i opiekuńczo-wychowawczą w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, ukończyłam również studia na poziomie licencjackim, kierunek – fizjoterapia.

Posiadane uprawnienia:

  • wychowawca wypoczynku dzieci i młodzieży
  • animacja czasu wolnego dzieci i młodzieży
  • instruktor Zumba ® Fitness
  • podstawowa pierwsza pomoc przedmedyczna.