Dorota <br>Grzegory

Dorota
Grzegory

Wychowawca

Od dzieciństwa jako starsza siostra uczona byłam opiekuńczości, odpowiedzialności i troski o drugiego człowieka. Tak też zostało do dzisiaj. Zawsze bardzo lubiłam dzieci i chętnie spędzałam z nimi czas, w rodzinie czy wśród znajomych. W  liceum jako wolontariuszka zaczęłam pracę z dzieciakami, gdzie między innymi pomagałam im w nauce i organizowałam wolny czas na różnych grach i zabawach.

Obecnie ukończyłam studia licencjackie na kierunku praca socjalna i studiuję pedagogikę o specjalności opieka nad dzieckiem i wsparcie społeczne, na poziomie magisterskim w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.

Moje zainteresowania to podróże, aktywne formy spędzania wolnego czasu, a także książki psychologiczne i obyczajowe. W Sztorm Grupie mogę robić to, co lubię zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i pasją. Tutaj też zakosztowałam żeglarstwa jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu oraz poznałam niezwykłych ludzi. W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie zapewnienie opieki i poczucia bezpieczeństwa, a także relacje oparte na wzajemnym szacunku, przebiegające w sympatycznej atmosferze.

Posiadane uprawnienia:

  • wychowawca wypoczynku dzieci i młodzieży