MAJOWE CYKLADY

Rejs żeglarski po greckich Cykladach

Dla kogo:

Od 18 lat

Czas trwania:

7 dni

Lokalizacja:

Grecja


Majowy rejs po Cykladach to 7 dni na pięknym jachcie Bavaria 44, dużo żeglowania ze świetnym skipperem i w doborowym towarzystwie. Wypłyniemy z Aten i pożeglujemy ile się da by zobaczyć jak najwięcej! Można upajać się tymi widokami bez końca, ale ponieważ mamy tylko 7 dni, to plan będzie napięty!

Grecja jest chętnie odwiedzanym przez turystów krajem, ale proponowany przez nas rejs jest sposobem na ujrzenie jej zupełnie innego oblicza. Taka Grecja, oglądana z morza, może być w odbiorze jeszcze wspanialsza i piękniejsza niż zatłoczone, hałaśliwe kurorty, licznie odwiedzane przez turystów.

Pogoda Grecji, jej słońce i przepiękne widoki to największe zalety rejsu po Cykladach. Prócz tego jednak oferujemy świetnie wyposażone jednostki, doskonałe towarzystwo i wspaniałą atmosferę. Nic więc dziwnego, że nasze rejsy są tak chętnie wybierane, nie tylko przez miłośników żeglarstwa.

Odpocznij na Jachcie w Grecji

W jaki sposób najlepiej spędzić urlop? Jeśli nadal się nad tym zastanawiasz, zapisz się na rejs jachtem w Grecji, a na pewno nie pożałujesz. Jest to jeszcze lepszy sposób na poznanie uroków tego kraju niż standardowa wycieczka z biurem podróży. Niezapomniane wrażenia i świetna zabawa gwarantowane!

Do uczestnictwa w rejsie w Grecji zapraszamy nie tylko miłośników żeglowania i nie tylko miłośników Grecji. Jest to wyjątkowy sposób na poszerzenie swoich horyzontów, zapewnienie sobie nieznanych do tej pory wrażeń oraz na przeżycie najwspanialszej przygody! W dodatku rejsy mają atrakcyjne ceny.

Najpiękniejsze Greckie wyspy Santoryn, Thira, Mykonos, Delos

Grecja ma do zaoferowania bardzo wiele, więc trudno jest poznać wszystkie jej walory podczas jednego wyjazdu. Z nami jednak jest to możliwe. Podczas rejsu można zwiedzić najpiękniejsze, wybrane przez nas specjalnie dla odbiorców naszych usług, greckie wyspy. Ich widoki zapierają dech w piersiach i pozwalają w pełni poczuć klimat pięknej Grecji.

Specjalnie z myślą o naszych klientach tak opracowaliśmy trasę rejsów po Grecji, by ich uczestnicy mogli poznać esencję tego niezwykłego kraju. Zwiedzając najpiękniejsze greckie wyspy Santoryn, Tira, Mykonos, Delos, można przekonać się, dlaczego kraj ten od wieków budzi taki zachwyt u przyjezdnych.

Jak się przygotować na rejs po Cykladach?

W naszych rejsach po Cykladach z powodzeniem mogą wziąć udział osoby, które do tej pory nigdy nie były na żadnym rejsie i nie mają nic wspólnego z żeglarstwem. Nie wymaga to też żadnych specjalnych przygotowań, prócz zapewnienia sobie dojazdu do i z Aten, skąd wyrusza wyprawa i dokąd dobija po zakończeniu rejsu.

Dla kogo ten rejs?

Dla każdego! Nie wymagamy żadnego doświadczenia, odbytych kursów czy rozmów rekrutacyjnych. Stawiamy jednak jednak jeden warunek: pozytywne nastawienie i chęć pływania.

Staż żeglarski

Rejs powinien dać ok. 70 godzin stażu na wyższe stopnie żeglarskie. Każdy członek załogi otrzymuje po rejsie opinię z rejsu wystawioną przez Kapitana jako dokument niezbędny do uzyskania wyższych stopni żeglarskich.

Trasa rejsu:

    Ateny – Cyklady – Ateny

 

Cena:

1730 zł

Cena rejsu zawiera:

  • jedno miejsce na jachcie w kabinie dwuosobowej
  • opiekę i prowadzenie rejsu przez zawodowego kapitana
  • obsługę i organizację rejsu
  • podatek VAT
  • ubezpieczenie NNW/KL

Cena nie zawiera:

  • Składki do kasy jachtowej w wysokości ok. 100 € / osoba przeznaczonej na wspólne pokrycie kosztów wyżywienia, opłat portowych i paliwa, wpłacanej przy zaokrętowaniu. Jej ostateczna wartość będzie zależeć od rzeczywiście poniesionych kosztów, a niewykorzystana część zostanie zwrócona załodze. Kapitan jest zwolniony z udziału w kasie.
  • Kosztów dojazdu do portu zaokrętowania / wyokrętowania.

Rezerwacja

Rezerwujesz miejsce?

Skontaktuj się z nami: tel. 669 900 600 e-mail: rezerwacja@sztormgrupa.pl

Podziel się: