CZERWCOWE CYKLADY

Rejs żeglarski po greckich Cykladach

Dla kogo:

Od 18 lat

Czas trwania:

7 dni

Lokalizacja:

Grecja


Czerwcowy rejs po Cykladach to 7 dni na pięknym jachcie Bavaria 44, dużo żeglowania ze świetnym skipperem i w doborowym towarzystwie. Wypłyniemy z Aten i pożeglujemy ile się da by zobaczyć jak najwięcej! Można upajać się tymi widokami bez końca, ale ponieważ mamy tylko 7 dni, to plan będzie napięty!

Pogoda Grecji, jej słońce i przepiękne widoki to największe zalety rejsu po Cykladach. Prócz tego jednak oferujemy świetnie wyposażone jednostki, doskonałe towarzystwo i wspaniałą atmosferę. Nic więc dziwnego, że nasze rejsy są tak chętnie wybierane, nie tylko przez miłośników żeglarstwa.

Odpocznij na Jachcie w Grecji

W jaki sposób najlepiej spędzić urlop? Jeśli nadal się nad tym zastanawiasz, zapisz się na rejs jachtem w Grecji, a na pewno nie pożałujesz. Jest to jeszcze lepszy sposób na poznanie uroków tego kraju niż standardowa wycieczka z biurem podróży, w zatłoczonych kurortach. Niezapomniane wrażenia i świetna zabawa gwarantowane!

Do uczestnictwa w rejsie w Grecji zapraszamy nie tylko miłośników żeglowania i nie tylko miłośników Grecji. Jest to wyjątkowy sposób na poszerzenie swoich horyzontów, zapewnienie sobie nieznanych do tej pory wrażeń oraz na przeżycie najwspanialszej przygody! W dodatku rejsy mają atrakcyjne ceny.

Dla kogo ten rejs?

Dla każdego! Nie wymagamy żadnego doświadczenia, odbytych kursów czy rozmów rekrutacyjnych. Stawiamy jednak jednak jeden warunek: pozytywne nastawienie i chęć pływania.

Staż żeglarski

Rejs powinien dać ok. 70 godzin stażu na wyższe stopnie żeglarskie. Każdy członek załogi otrzymuje po rejsie opinię z rejsu wystawioną przez Kapitana jako dokument niezbędny do uzyskania wyższych stopni żeglarskich.

Trasa rejsu:

Ateny – Cyklady – Ateny

Cena:

1495 zł/os

Członkowie Klubu Żeglarskiego Sztorm Grupa 1395 zł/os

Cena rejsu zawiera:

  • jedno miejsce na jachcie w kabinie dwuosobowej
  • opiekę i prowadzenie rejsu przez zawodowego kapitana, poznaj kadrę Sztorm Grupy
  • obsługę i organizację rejsu
  • podatek VAT
  • ubezpieczenie NNW/KL

Cena nie zawiera:

  • Składki do kasy jachtowej w wysokości ok. 100 € / osoba przeznaczonej na wspólne pokrycie kosztów wyżywienia, opłat portowych i paliwa, wpłacanej przy zaokrętowaniu. Jej ostateczna wartość będzie zależeć od rzeczywiście poniesionych kosztów, a niewykorzystana część zostanie zwrócona załodze. Kapitan jest zwolniony z udziału w kasie
  • Kosztów dojazdu do portu zaokrętowania / wyokrętowania
  • Kaucji 200 euro/os

Rezerwacja

Rezerwujesz miejsce?

Skontaktuj się z nami: tel. 669 900 600 e-mail: rezerwacja@sztormgrupa.pl

Podziel się:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...