REJSY MORSKIE CHORWACJA

REJSY ŻEGLARSKIE W CHORWACJI

Chorwacja jest nie tylko obszarem bardzo atrakcyjnym turystycznie, ale też doskonałym dla żeglarzy. Rejs żeglarski w Chorwacji może być więc jeszcze lepszym sposobem na wypoczynek i zabawę niż tradycyjny wyjazd z biurem podróży i wylegiwanie się na plaży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Każdy, kto skorzysta z naszej oferty rejsów żeglarskich w Chorwacji, na pewno będzie zachwycony. Podczas nich można liczyć na wszystko, co jest synonimem dobrej zabawy. Wypoczynek, piękne widoki, chorwackie słońce, a także liczne rozrywki, które oferują portowe miasta, to tylko niektóre z zalet tego rozwiązania.

Zapraszamy na rejsy morskie w Chorwacji – niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z morzem czy też płyniesz kolejny raz, nasza propozycja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Rejs po Chorwacji to nie tylko przygoda na morzu ale i piękne widoki, z których wybrzeże Adriatyku wręcz słynie.

Luksusowe jachty żaglowe Wspaniała kadra Malownicze miejsca Życie to przygoda! Czas na Chorwację!

Liczba uczestników w 2021!

Chorwackie wybrzeże pełne jest malowniczych wysepek, a morze w tym miejscu jest wręcz krystalicznie czyste. Trasy rejsów w Chorwacji obejmują takie miejsca jak Hvar, Trogir, Split, Primosten, Zadar, Kornaty, Dubrovnik. W ciągu dnia płyniemy, a wieczorem cumujemy w porcie, zwiedzamy miasto i oddajemy się zabawie!

Zobacz nasze rejsy:

Chorwacja Kick Off 2022

Rejs majówkowy w naszym wykonaniu to nic innego jak dobry wypoczynek i świetna zabawa w malowniczej Chorwacji.

Cena od 2699 zł

TERMIN: 30.04-7.05.2022

Leaving Hvar 2022

Rejs wrześniowy po najpiękniejszych wyspach Adriatyku – odpoczynek, wiatr we włosach i świetna zabawa!

Cena od  2699 zł 

TERMIN: 24.09-01.10.2022

Katamaran Premium Holidays

Rejsy jachtami dwukadłubowymi to propozycja wyjątkowego rejsu na najwyższym poziomie. Dla osób ceniących komfort i przestrzeń..

Cena od  3799 zł 

TERMINY: 30.04-7.05 lub 24.09-01.10.2022

Zobacz także szkolenie manewrowe JSM w Chorwacji:

Jachtowy Sternik Morski Chorwacja 

Intensywne szkolenie manewrowe w portach chorwackich. Obsługa jachtu morskiego.

Cena od 2599 zł

TERMINY: 30.04 – 07.05.2022 lub 24.09 – 01.10. 2022

Majówka na Jachcie w Chorwacji

Chorwacja jest atrakcyjna nie tylko latem. Zapraszamy w niezwykły rejs w ramach długiego weekendu majowego . Gwarantujemy, że będzie to najbardziej niezwykły sposób na spędzenie tych dni! Znakomity wypoczynek, niezapomniane wrażenia, cudowne widoki i mnóstwo rozrywki – właśnie na to można liczyć podczas naszego rejsu.  Rejsy w Chorwacji to świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą połączyć odkrywanie uroków Chorwacji z wyjątkową atmosferą rejsu. Do uczestnictwa zachęcamy zarówno osoby, które kochają żeglarstwo, jak i te, które do tej pory nie były na żadnym rejsie. Jest to świetny sposób na zwiedzenie Chorwacji w zupełnie inny, niż tradycyjny sposób.

Rejs jachtem po Dalmacji

Malownicza Dalmacja to jeden z najatrakcyjniejszych turystycznie obszarów Europy. Krystalicznie czysta woda, przepiękna linia brzegowa oraz klimatyczne zabudowania na każdym muszą zrobić duże wrażenie. W dodatku rejs jachtem jest zdecydowanie luksusową rozrywką i wyrafinowanym sposobem na spędzenie wolnego czasu, będzie zatem niezapomnianym przeżyciem dla każdego z podróżujących. Znakomicie wyposażony jacht, świetnie dobrane towarzystwo, wspaniała, luźna atmosfera oraz niepowtarzalne, zapierające dech w piersiach widoki to obowiązkowe punkty programu rejsu jachtem po Dalmacji. Nieprzypadkowo wybraliśmy właśnie ten przepiękny region. Każdy będzie zachwycony jego niezwykłymi walorami i zatrzyma w pamięci niepowtarzalne widoki.

Dodatkowo wybierając się na imprezę turystyczną macie możliwość łatwego, dodatkowego wykupienia ubezpieczenia  kosztów imprezy turystycznej.  Jeżeli obawiasz się skutków rezygnacji z imprezy turystycznej, ubezpieczenie pomoże uchronić Cię przed stratą finansową! Zobacz Karta produktu ubezpieczeniowego wraz z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej – BEZPIECZNE REZERWACJE 2021

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...