REJSY MORSKIE W CHORWACJI

REJSY ŻEGLARSKIE W CHORWACJI

Chorwacja jest nie tylko obszarem bardzo atrakcyjnym turystycznie, ale też doskonałym dla żeglarzy. Rejs żeglarski w Chorwacji może być więc jeszcze lepszym sposobem na wypoczynek i zabawę niż tradycyjny wyjazd z biurem podróży i wylegiwanie się na plaży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Każdy, kto skorzysta z naszej oferty rejsów żeglarskich w Chorwacji, na pewno będzie zachwycony. Podczas nich można liczyć na wszystko, co jest synonimem dobrej zabawy. Wypoczynek, piękne widoki, chorwackie słońce, a także liczne rozrywki, które oferują portowe miasta, to tylko niektóre z zalet tego rozwiązania.

Majówka na Jachcie w Chorwacji

Chorwacja jest atrakcyjna nie tylko latem. Zapraszamy w niezwykły rejs w ramach długiego weekendu majowego . Gwarantujemy, że będzie to najbardziej niezwykły sposób na spędzenie tych dni! Znakomity wypoczynek, niezapomniane wrażenia, cudowne widoki i mnóstwo rozrywki – właśnie na to można liczyć podczas naszego rejsu.  Dubrovnik Sprint to świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą połączyć odkrywanie uroków Chorwacji z wyjątkową atmosferą rejsu. Do uczestnictwa zachęcamy zarówno osoby, które kochają żeglarstwo, jak i te, które do tej pory nie były na żadnym rejsie. Jest to świetny sposób na zwiedzenie Chorwacji w zupełnie inny, niż tradycyjny sposób.

Rejs jachtem po Dalmacji

Malownicza Dalmacja to jeden z najatrakcyjniejszych turystycznie obszarów Europy. Krystalicznie czysta woda, przepiękna linia brzegowa oraz klimatyczne zabudowania na każdym muszą zrobić duże wrażenie. W dodatku rejs jachtem jest zdecydowanie luksusową rozrywką i wyrafinowanym sposobem na spędzenie wolnego czasu, będzie zatem niezapomnianym przeżyciem dla każdego z podróżujących. Znakomicie wyposażony jacht, świetnie dobrane towarzystwo, wspaniała, luźna atmosfera oraz niepowtarzalne, zapierające dech w piersiach widoki to obowiązkowe punkty programu rejsu jachtem po Dalmacji. Nieprzypadkowo wybraliśmy właśnie ten przepiękny region. Każdy będzie zachwycony jego niezwykłymi walorami i zatrzyma w pamięci niepowtarzalne widoki.

Liczba uczestników w 2019!

Zapraszamy na rejsy morskie w Chorwacji – niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z morzem czy też płyniesz kolejny raz, nasza propozycja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Rejs po Chorwacji to nie tylko przygoda na morzu ale i piękne widoki, z których wybrzeże Adriatyku wręcz słynie.

Luksusowe jachty żaglowe Wspaniała kadra Malownicze miejsca Życie to przygoda! Czas na Chorwację!

Chorwackie wybrzeże pełne jest malowniczych wysepek, a morze w tym miejscu jest wręcz krystalicznie czyste. Trasy rejsów w Chorwacji obejmują takie miejsca jak Hvar, Trogir, Split, Primosten, Zadar, Kornaty, Dubrovnik. W ciągu dnia płyniemy, a wieczorem cumujemy w porcie, zwiedzamy miasto i oddajemy się zabawie!

Zobacz nasze rejsy:

Chorwacja Kick Off

Rejs majówkowy w naszym wykonaniu to nic innego jak dobry wypoczynek i świetna zabawa w malowniczej Chorwacji.

Cena: 1799zł  (1699 zł dla Klubowiczów)

Leaving Hvar

Rejs wrześniowy po najpiękniejszych wyspach Adriatyku – odpoczynek, wiatr we włosach i świetna zabawa!

Cena: 1799zł  (1699 zł dla Klubowiczów)

Zobacz także szkolenie manewrowe JSM w Chorwacji:

Jachtowy Sternik Morski, Szybenik, Chorwacja 

Intensywne szkolenie manewrowe w portach chorwackich. Obsługa jachtu morskiego.

Cena: 1850 zł  (1750 zł dla Klubowiczów)

Uczestnicy rejsów objęci są ubezpieczeniem NNW Signal Iduna Bezpieczne Podróże.

  Dodatkowo wybierając masz możliwość łatwego, dodatkowego wykupienia ubezpieczenia kosztów imprezy turystycznej. Jeżeli obawiasz się skutków rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej, ubezpieczenie pomoże uchronić Cię przed stratą finansową! Zobacz KARTĘ PRODUKTU UBEZPIECZENIOWEGO WRAZ Z WARUNKAMI UBEZPIECZENIA KOSZTÓW IMPREZ TURYSTYCZNYCH. Zobacz także WARUNKAMI UCZESTNICTWA W IMPREZACH TURYSTYCZNYCH.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...