PRZYSTAŃ NARVIL

Zapraszamy do Przystani Narvil!

Rzeka Narew, rowerki wodne, kajaki, rejsy jachtami żaglowymi i motorowymi ze sternikiem, a do tego leżaki, parasole i wyjątkowa atmosfera – to wszystko teraz w Przystani Hotelu Narvil!

Wypożyczalnia rowerków wodnych i kajaków

4-osobowe rowery wodne i 2-osobowe kajaki czekają w Przystani na wszystkich chętnych – nie potrzeba żadnych uprawnień aby spędzić miło czas na wodzie. W Przystani posiadamy kamizelki ratunkowe i asekuracyjne dla korzystających.

Cennik wypożyczalni:

Rower wodny – 50 zł/godzina

Deska SUP – 50 zł/godzina

Kajak – 30 zł/godzina

Rowerki wodne, kajaki oraz deski SUP dostępne są w wypożyczalni od ręki. Niestety nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych na rowerki ani kajaki. Możliwa płatność na miejscu gotówką lub kartą.

Wypożyczalnia czynna

lipiec-sierpień:

poniedziałek – piątek 10.00-18.00

sob-niedziela 10.00-18.00

W przypadku niepogody oraz deszczu wypożyczalnia zamknięta.

Masz wątpliwość czy działamy? Zadzwoń do nas tel. 604 675 546

Wynajem jachtów Zalew Zegrzyński

Masz ochotę pożeglować ale nie masz uprawnień? Nie ma problemu! Zapraszamy na rejs jachtem żaglowym lub motorowym ze sternikiem. Pokażemy Ci malowniczy Zalew Zegrzyński oraz rzekę Narew. Podczas rejsu możesz nauczyć się z nami podstaw żeglowania. Kto wie, może zrodzi się w Tobie nowa pasja? Zabierz rodzinę na żagle! Na jednym jachcie żaglowym zmieści się do 5 osób + Instruktor. Sprawdź szczegóły poniżej.

Ponad 40 jachtów żaglowych i motorowych

Daj się zabrać na wodę! Sprawdź ofertę dla Ciebie i Twojej rodziny:


ABC ŻEGLARSTWA DLA CAŁEJ RODZINY

Nauka żeglowania z Instruktorem 4-godzinny bok (9.00-13.00 lub 14.00-18.00) Rejs dla całej rodziny. Nauczycie się pracy w załodze oraz podstawowych komend żeglarskich. Załoga do 5 osób.

Cena: 499 zł/ załoga 4 godziny
REJS JACHTEM ŻAGLOWYM

Poznajcie malowniczy Zalew Zegrzyński. 1-godzinny rejs ze sternikiem załoga do 5 osób. Umówcie indywidualnie rejs na godzinę jaka Wam odpowiada. Odpocznijcie na jachcie żaglowym, bądźcie bliżej natury i skorzystajcie z okazji obcowania z naturą. Załoga do 5 osób.

Cena: 299 zł/ załoga 1 godzina
CZARTER JACHTU ŻAGLOWEGO

Masz uprawnienia Żeglarza Jachtowego i chciałbyś wyczarterować jacht? Możemy podstawić jacht do czarteru do Przystani Narvil specjalnie dla Ciebie. Cena czarteru jachtu bez skippera, ale z usługą podstawienia jachtu do hotelowej przystani, odbioru i zdania jachtu w Przystani Hotelu Narvil. Wymagany patent Żeglarza Jachtowego oraz wpłata kaucji 600 zł za jacht.

Cena: 699 zł/ jacht/ dzień czarteru
REJS JACHTEM MOTOROWYM 80 KM

Poczuj prędkość i wiatr we włosach! 1-godzinny rejs ze sternikiem załoga do 5 osób.

Cena: 499 zł/ godzina
REJS RIBEM 300KM!

Najszybszy jacht motorowy na Zalewie Zegrzyńskim. 1-godzinny rejs ze sternikiem Załoga do 10 osób

Cena: 1100 zł/ godzina
SKUTER Z INSTRUKTOREM

Moc adrenaliny na jachcie motorowym 1-godzinny rejs z Instruktorem 1 osoba jednocześnie

Cena: 600 zł/ godzinaW trakcie weekendów atrakcje cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Prosimy o umawianie atrakcji i dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem.

Chcesz zarezerwować wybraną atrakcje?

Zadzwoń i umów tel. 604 675 546

Poznaj naszą flotę jachtów żaglowych i motorowych

Poniżej nasze jachty, które znajdują się na Zalewie Zegrzyńskim. Jachty szybkie i zwrotne, bardzo fajne do dziennej żeglugi zegrzyńskiej. Istnieje możliwość umówienia rejsu z instruktorem. Jeżeli posiadacie Państwo Patent Żeglarza Jachtowego istnieje możliwość podstawienia jachtu  do odbioru i zdania czarteru w Przystani Narvil. W przypadku czarteru jachtu żaglowego konieczny do pokazania patent Żeglarza Jachtowego oraz wpłata kaucji za jacht.Wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna jachtu ze względu na duże zainteresowanie czarterem jachtów (zwłaszcza w weekendy).

Raptor 26 (2019r.)

Raptor 26 to nasz najnowszy nabytek – jacht o regatowym zacięciu, a równocześnie bardzo komfortowy. Nie straszna mu żadna pogoda, dobrze się nadaje na szkolenie żeglarskie. Osoby szukające wygody i relaksu na pewno będą zadowolone, ze względu na duży kokpit i przestronne wnętrze. Dysponujemy flotą 5 jednostek.

Dane techniczne jachtu:

Długość jachtu: 8,00m
Szerokość jachtu: 2,70m
Zanurzenie: 0,35/1,50m
Powierzchnia ożaglowania: 31m2
Silnik: Yamaha 4KM
Ilość osób: 6

Scandinavia 27 (2017 r.)

Przepiękny, nowoczesny, komfortowy jacht, wyposażony w osprzęt Harken, żagle fok, grot SailService i silnik Yamaha 6KM. Bardzo wygodny a przy tym niesamowicie szybki jacht daje wyśmienite wrażenia z żeglowania. Absolutna nowość, jacht prosto ze stoczni Scandinavia Yachts, piękny i błyszczący. NOWY!!! Dysponujemy flotą 5 jednostek

Dane techniczne jachtu:

Długość jachtu: 8,30m
Szerokość jachtu: 3,00m
Zanurzenie: 0,40/1,5m
Silnik: Yamha 6KM
Ilość osób: 6 osób

Sigma 600 Club (2017 r.)

Nowoczesny, odkrytopokładowy jacht turystyczno-regatowy, cieszący się w ostatnich latach dużym powodzeniem. Doskonałe właściwości nautyczne. Szybki i dostarczający wiele emocji. Dysponujemy flotą 3 jednostek

Dane techniczne jachtu:

Długość: 6 m Szerokość: 2,42 m Powierzchnia żagli: 15 m 2 Załoga: do 6 osób

RIB Brig Eagle 600 150KM

150KM pełnej przygody. Szalona jazda, wiatr we włosach i niezapomniane wrażenia w cenie. Cena obejmuje czarter jachtu wraz ze sternikiem i paliwem i odbiorem osób z wybranego miejsca na Zalewie Zegrzyńskim. Możliwość nauki prowadzenia jachtu.

Dane techniczne jachtu:

Długość: 6,20m
Szerokość: 2,50m
Ilość osób: 7
Moc: 150KM Honda
Prędkość maksymalna: 80km/h

Jacht motorowy RIB 300 KM już na Zalewie Zegrzyńskim!

Załoga

do 10 osób!

Silnik

Mercury V8 o mocy 300KM!

Lokalizacja:

Zalew Zegrzyński

Nowy, potężny motorowy jacht hybrydowy RIB SPORTIS S7400 o długości 7,5m z ogromnym silnikiem Mercury V8 o mocy 300KM! Pierwszy i jedyny egzemplarz tego silnika w Polsce! Jacht został zbudowany z myślą o ekstremalnej żegludze w najtrudniejszych warunkach, wykorzystywany przez morskie służby ratownicze, posiada nieograniczone zdolności żeglugowe i dostarcza niesamowitych wrażeń. Ładowność łodzi to 3500 kg. Rib wyposażony jest w 6 miejsc typu jockey ze stalowymi relingami, kanapę czterosobową oraz dwa miejsca typu jockey dla obsługi, 10 kasków i 10 kamizelek ratunkowych.

Skuter wodny Yamaha VX 110

Wspaniała zabawa i szaleństwo na wodzie. Osoby z uprawnieniami mogą pływać bez instruktora. Osoby bez uprawnień pływają z instruktorem. Tak czy inaczej – ogromna frajda. Cena obejmuje skuter, paliwo oraz instruktora.

Dane techniczne jachtu:

Długość: 3,22 m
Szerokość: 1,17 m
Ilość osób: do 3
Moc: 110 KM Yamaha
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Oceń artykuł
Loading...