OBÓZ NARCIARSKI – SZTORM DAYS KAPRUN

Obóz narciarski dla rodzin – SZTORM DAYS KAPRUN

ZE WZGLĘDU NA RYZYKO ZWIĄZANE Z PANDEMIĄ W ROKU 2022

NIE ORGANIZUJEMY WYJAZDU RODZINNEGO DO KAPRUN

Dla kogo:

Wyjazd rodzinny

Czas trwania:

8 dni, 7 noclegów

Lokalizacja:

Kaprun, Austria


Z apartamentu prosto na stok!

Familijny wyjazd narciarski Sztorm Grupy do jednego z najlepszych, najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych kurortów narciarskich w Europie. Ferie należą do nas – Kaprun, lodowiec Kitzsteinhorn, Zell am See, i ponad 138km tras narciarskich!!!

Luksusowe apartamenty Studio Alpine w Alpen Parks położone są bezpośrednio przy nowej stacji narciarskiej Kaprun Center! Jedynie 3 minuty do wyciągu!

Teraz na nartach prosto na lodowiec, bez konieczności codziennych dojazdów busem czy autem do stacji wyciągów!

Termin:

8-15 lutego 2020 FERIE MAZOWSZE

 

Miejsce – Kaprun, Austria

Kaprun to eksluzywne miejsce na mapie białego szaleństwa w austriackich alpach. Przepiękna sceneria tego uroczego miasteczka leżącego u stóp ogromnej góry Kitzsteinhorn oczaruje każdego, kto tutaj przyjedzie. A różnorodność tras narciarskich od oślej łączki przez setki kilometrów tras aż po zjazd z lodowca z wysokości 3200 m n.p.m. zadowoli każdego narciarza! Więcej o kompleksie można dowiedzieć się TUTAJ. Nasze hotele położone są w samym centrum Kaprun, tuż obok siebie. W Kaprun znajduje się bardzo duże Tauern SPA – baseny, sauny i atrakcje wodne: Tauern SPA

Poznaj ofertę:

Hotel Kaprun

Klimatyczny hotel w samym centrum Kaprun, pokoje 2,3,4-osobowe. Pyszne śniadania, sauna, parking w cenie pobytu. 15m od przystanku Skibusa, 15m od wypożyczalni sprzętu InterSport, 15m od sali wieczornych zabaw dla dzieci.

Cena od: 1990,00 PLN/os

Studio Alpine w Alpenparks Kaprun

Ten obiekt położony jest jedynie 3 minuty od stacji Kaprun Center – bezpośredniego wjazdu na lodowiec Kitzsteinhorn!

Pięknie położony hotel z komfortowymi 4-osobowymi apartamentami

Cena od: 2090,00 PLN/os

ZE WZGLĘDU NA RYZYKO ZWIĄZANE Z PANDEMIĄ W ROKU 2022

NIE ORGANIZUJEMY WYJAZDU RODZINNEGO DO KAPRUN

Program szkolenia

Rodzinny wyjazd narciarski to świetna zabawa na stoku ale przede wszystkim nauka jazdy na nartach z wykwalifikowanymi instruktorami narciarstwa. Szkolić będą instruktorzy, którzy od lat szkolą nasze maluchy na stokach. W programie poza szkoleniem narciarskim obowiązkowo również m.in.:

  • nauka zachowania na stoku
  • bezpieczeństwo w górach
  • gry i zabawy na świeżym powietrzu
  • zajęcia i animacje w bazie
  • konkursy z nagrodami

138 km tras narciarskich

18 godzin szkolenia narciarskiego

Szkolenie narciarskie

Szkolenie narciarskie dla dzieci od 5 roku życia

Szkolenie narciarskie prowadzone jest w grupach 6-10 osobowych z podziałem na stopień zaawansowania narciarskiego. Szkolenie trwa 6 dni po 3 godziny/dziennie.

Uczestnicy grup początkujących, stawiający pierwsze kroki na nartach szkolą się na łagodnym stoku w bezpośrednim sąsiedztwie hoteli w miejscowości Kaprun. Grupy średnio zaawansowane, których uczestnicy swobodnie pokonują trasy o różnym stopniu trudności (niebieskie, czerwone), prowadzą narty równolegle oraz starają się wykorzystywać krawędzie, zajęcia mają realizowane na stokach góry Maiskogel oraz Schmitten.

Cena szkolenia narciarskiego dla dzieci 950 zł/os/6 dni.

Wstępne przypisanie do grup szkoleniowych odbywa się na podstawie deklaracji poziomu zaawansowania przed wyjazdem. Po weryfikacji umiejętności pierwszego dnia szkolenia, organizator ma prawo przenieść uczestnika szkolenia do grupy o wyższym lub niższym stopniu zaawansowania.

Szkolenie narciarskie dla dorosłych 18+

Chcesz podszkolić swoje umiejętności? Szkolenie narciarskie dla dorosłych trwa przez 6 dni po 3 godziny.

Cena szkolenia narciarskiego dla dorosłych 950 zł/os.

Wstępne przypisanie do grup szkoleniowych odbywa się na podstawie deklaracji poziomu zaawansowania przed wyjazdem. Po weryfikacji umiejętności pierwszego dnia szkolenia, organizator ma prawo przenieść uczestnika szkolenia do grupy o wyższym lub niższym stopniu zaawansowania.

Animacje dla dzieci w cenie wyjazdu

Podczas Sztorm Days Kaprun prowadzone są codziennie 2 godzinne wieczorne animacje dla dzieci w sali zabaw. W programie animacji m.in. zabawy integracyjne, taneczne, sportowe, plastyczne oraz Zumba Sztorm Dance dla najmłodszych!  Każdy dzień to nowe atrakcje dla dzieci prowadzone przez niezastąpionych Animatorów Sztorm Grupy.

animacje dla dzieci

Ramowy program dnia

9.00 – 12.00 szkolenie narciarskie dla dzieci (grupy poranne)

12.00 – 13.00 przerwa na lunch

13.00 – 16.00 szkolenie narciarskie dla dzieci (grupy popołudniowe)

18.00 – 20.00 wieczorne animacje dla dzieci

 

Nowość opcje dodatkowe!

9.00-12.00 lub 13.00-16.00 szkolenie narciarskie dla dorosłych 18+

Liczba uczestników Sztorm Days Kaprun 2019 roku!

Trasy narciarskie dla każdego

Wyjazdy w Alpy organizowane przez Sztorm Grupę posiadają doskonale przemyślany plan treningowy z uwzględnieniem fantastycznych atrakcji. Sztorm Grupa zapewnia uczestnikom bogaty i dostosowany do umiejętności i potrzeb program szkolenia narciarskiego dedykowany zarówno dla dorosłych, młodzieży oraz najmłodszych. Treningi prowadzone są przez wysoce wykwalifikowany personel, który stawia na jakość szkolenia, doskonałe efekty oraz pełne bezpieczeństwo uczestników.

Gdzie leży Kaprun?

Obozy zlokalizowano w Kaprun w Austrii. Miejscowość ta bogata jest różnego rodzaju trasy zróżnicowane pod względem zaawansowania i trudności, które znajdują się na lodowcu Kitzsteinhorn oraz na górze Schmitten. Majestatyczna przyroda, zapierające dech w piersiach krajobrazy oraz ponad 138 kilometrów tras narciarskich o różnym stopniu trudności pozwolą na szkolenie oraz doskonalenie sprawności narciarskich każdemu miłośnikowi białego szaleństwa.

Fantastyczne obozy zimowe dla młodzieży

Obozy narciarskie to idealny wybór na wypoczynek dla młodzieży. Aktywny wypoczynek jest świetną formą odskoczni od codziennego życia, zapewnia wartościowy ruch, wzmacnia mięśnie oraz poprawia kondycję a jednocześnie integruje i uczy młodych ludzi mądrego odpoczynku. Sztorm Grupa posiada doświadczenie w pracy z młodzieżą, dzięki czemu w sposób perfekcyjny optymalizuje zajęcia dla nastolatków, które dostarczają im wymaganych wrażeń, edukują oraz bawią. Kilkupoziomowy program szkoleniowy umożliwia dopasowanie strategii i stopnia treningu do umiejętności i wymagań grupy młodzieży. Wyjazdy na obozy zimowe do Kaprun ze Sztorm Grupą to gwarancja niezapomnianych wspomnień oraz uzyskania doskonałych umiejętności.

Uczestnicy imprezy Sztorm Days Kaprun 2020 objęci są ubezpieczeniem SKI i NNW Signal Iduna(KL 20.000EUR, NNW 15.000PLN, OC 30.000EUR).

Dodatkowo wybierając masz możliwość łatwego, dodatkowego wykupienia ubezpieczenia kosztów imprezy turystycznej. Jeżeli obawiasz się skutków rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej, ubezpieczenie pomoże uchronić Cię przed stratą finansową! Zobacz KARTĘ PRODUKTU UBEZPIECZENIOWEGO WRAZ Z WARUNKAMI UBEZPIECZENIA KOSZTÓW IMPREZ TURYSTYCZNYCH. Zobacz także Załącznik nr 1 – Warunki Uczestnictwa w Imprezach Turystycznych Sztorm Grupa 2019_2020.

Rodzinny wypad na narty

Spędzanie czasu z rodziną ma ogromną wartość, a wybór zimowego wspólnego wypadu na obóz narciarski to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Aktywny wypoczynek, nauka oraz szlifowanie umiejętności, rekreacja w rodzinnym gronie, dodatkowe rozrywki oraz wiele więcej gwarantuje pakiet wyjazdowy oferowany w ramach SZTORM DAYS KAPRUN 2019. Poza aktywnym czasem spędzanym każdego dnia na stoku, firma gwarantuje dodatkowe zajęcia i atrakcje dla dzieci oraz młodzieży. Rodzice natomiast będą mogli cieszyć się tradycyjnym alpejskim apres ski, to jest niezwykle ważną częścią rytuału wszystkich miłośników sportów zimowych – rozrywką, wspólne drinki z narciarzami z całego świata, szaleństwa w klubach, czy relaks w luksusowych kompleksach SPA. Obóz zimowy w Kaprun w Alpach austriackich ze Sztorm Grupą to obowiązkowy punkt w kalendarzu 2019! Firma organizuje również wyjazdy narciarskie tylko dla dorosłych. Sztorm Grupa gwarantuje zagraniczne zimowe szaleństwo na najlepszych stokach na świecie pod opieką doświadczonych oraz profesjonalnych instruktorów.

Rezerwujesz miejsce? 

Skontaktuj się z nami: tel. 669 900 600 e-mail: rezerwacja@sztormgrupa.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...