SZTORM DAYS KAPRUN

Sztorm Days Kaprun 2019, Kaprun – Zell am See, Austria

Dla kogo:

Wyjazd rodzinny

Czas trwania:

8 dni, 7 noclegów

Lokalizacja:

Kaprun, Austria


Familijny wyjazd narciarski Sztorm Grupy do jednego z najlepszych, najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych kurortów narciarskich w Europie. Ferie należą do nas – Kaprun, Zell am See, lodowiec Kitzsteinhorn i ponad 138km tras narciarskich!!!

Miejsce

Kaprun to eksluzywne miejsce na mapie białego szaleństwa w austriackich alpach. Przepiękna sceneria tego uroczego miasteczka leżącego u stóp ogromnej góry Kitzsteinhorn oczaruje każdego, kto tutaj przyjedzie. A różnorodność tras narciarskich od oślej łączki przez setki kilometrów tras aż po zjazd z lodowca z wysokości 3200 m n.p.m. zadowoli każdego narciarza! Więcej o kompleksie można dowiedzieć się TUTAJ. Nasze hotele położone są w samym centrum Kaprun, tuż obok siebie. W Kaprun znajduje się bardzo duże Tauern SPA – baseny, sauny i atrakcje wodne: Tauern SPA

Program

Rodzinny wyjazd narciarski to świetna zabawa na stoku ale przede wszystkim nauka jazdy na nartach z wykwalifikowanymi instruktorami narciarstwa. Szkolić będą: Jerzy Durejko, Mateusz Więcław, Karol Wałowski, Basia Nowacka, Adam Radecki – instruktorzy, którzy od lat szkolą nasze maluchy na stokach. W programie poza szkoleniem narciarskim obowiązkowo również m.in.:

  • nauka zachowania na stoku
  • bezpieczeństwo w górach
  • gry i zabawy na świeżym powietrzu
  • zajęcia i animacje w bazie
  • konkursy z nagrodami

138 km tras narciarskich

18 godzin szkolenia narciarskiego dla dzieci

Szkolenie narciarskie dla dzieci

Szkolenie narciarskie prowadzone jest w grupach 6-10 osobowych z podziałem na stopień zaawansowania narciarskiego. Szkolenie trwa 6 dni po 3 godziny/dziennie.

Uczestnicy grup początkujących, stawiający pierwsze kroki na nartach szkolą się na łagodnym stoku w bezpośrednim sąsiedztwie hoteli w miejscowości Kaprun. Grupy średniozaawansowane, których uczestnicy swobodnie pokonują trasy o różnym stopniu trudności (niebieskie, czerwone), prowadzą narty równolegle oraz starają się wykorzystywać krawędzie, zajęcia mają realizowane na stokach góry Schmitten.

Grupa młodzieżowa BLACK SZTORM

Młodzież w stopniu zaawansowanym ma możliwość dołączenia do grupy BLACK SZTORM, której zajęcia trwają 7 godzin dziennie przez 6 dni i odbywają się m.in. na stokach lodowca Kitzsteinhorn oraz góry Schmitten.  Oferta skierowana jest do młodzieży 12-18 lat. Dopłata do szkolenia całodziennego – uczestnictwa w grupie BLACK SZTORM wynosi 499zł/os/6 dni.

Opcja dodatkowa – Nowość! Szkolenie narciarskie dla dorosłych 18+

Chcesz podszkolić swoje umiejętności? Szkolenie narciarskie dla dorosłych w grupie początkującej oraz zaawansowanej prowadzi osobiście Kierownik Wyszkolenia Narciarskiego Sztorm Grupy – Instruktor Jerzy Durejko. Szkolenie trwa przez 6 dni po 3 godziny.

Cena szkolenia narciarskiego dla dorosłych 900zł/os/6 dni.

Animacje dla dzieci

Podczas Sztorm Days Kaprun codziennie prowadzone są 2 godzinne wieczorne animacje dla dzieci w sali zabaw. W programie animacji m.in. zabawy integracyjne, taneczne, sportowe, plastyczne oraz Zumba Sztorm Dance dla najmłodszych!  Każdy dzień to nowe atrakcje dla dzieci prowadzone przez niezastąpionych Animatorów Sztorm Grupy.

Opcja dodatkowa – całodzienna opieka dla dziecka 5-8 lat

Jeżeli chcesz możesz wykupić dodatkową całodzienną opiekę dla dziecka (godz. 8.30 -16.30). Animatorzy Sztorm Grupy przyjmą pod opiekę Twoje dziecko już o godz. 8.30, odprowadzą na 3 godzinne szkolenie narciarskie na stok oraz zapewnią opiekę i zabawę po szkoleniu narciarskim. Opieka całodzienna skierowana jest do dzieci w wieku 5-8 lat, które stawiają pod okiem Instruktorów swoje pierwsze kroki na nartach (zajęcia w grupie początkującej na pobliskim stoku niebieskim w miejscowości Kaprun). Zabawy i animacje po zajęciach odbywają się w sali hotelowej oraz w hotelowym ogródku (Haus Tirol). Opieka całodzienna nie zawiera wyżywienia. Rodzice przygotowują i zapewniają posiłki dla dzieci na czas trwania opieki we własnym zakresie.

Cena opieki całodziennej 349zł/os/ 6 dni.

animacje dla dzieci

Ramowy program dnia

9.00 – 12.00 szkolenie narciarskie dla dzieci (grupy poranne)

12.00 – 13.00 przerwa na lunch

13.00 – 16.00 szkolenie narciarskie dla dzieci (grupy popołudniowe)

18.00 – 20.00 wieczorne animacje dla dzieci

  Nowość opcje dodatkowe!

8.30 -16.30 opieka całodzienna dla dzieci 5-8 lat

9.00-16.00 szkolenie grupy młodzieżowej BLACK SZTORM! 12-18 lat

9.00-12.00 lub 13.00-16.00 szkolenie narciarskie dla dorosłych 18+

Terminy

26.01.2019 – 02.02.2019

02.02.2019 – 09.02.2019

Liczba uczestników Sztorm Days Kaprun 2018 roku!

Uczestnicy imprezy Sztorm Days Kaprun 2019 objęci są ubezpieczeniem SKI i NNW Signal Iduna(KL 20.000EUR, NNW 15.000PLN, OC 30.000EUR). Zobacz Ogólne Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Podróże.

Dodatkowo wybierając masz możliwość łatwego, dodatkowego wykupienia ubezpieczenia kosztów imprezy turystycznej. Jeżeli obawiasz się skutków rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej, ubezpieczenie pomoże uchronić Cię przed stratą finansową! Zobacz Ogólne Warunki Ubezpieczenia Kosztów Imprez Turystycznych.

 

 

Poznaj ofertę:

Haus Tirol

Komfortowe apartamenty 2,3,4,5-osobowych

Cena od 1790 zł /os

Cena promocyjna od 1690zł/os

Alpenparks Kaprun

Pięknie położony hotel z komfortowymi 4-osobowymi apartamentami

Cena od 2090 zł /os

Cena promocyjna od 1990zł/os

Rezerwujesz miejsce? 

Skontaktuj się z nami: tel. 669 900 600 e-mail: rezerwacja@sztormgrupa.pl

« 1 z 2 »