OBÓZ NARCIARSKI – SZTORM DAYS KAPRUN

Obóz narciarski dla rodzin – SZTORM DAYS KAPRUN 2019

Dla kogo:

Wyjazd rodzinny

Czas trwania:

8 dni, 7 noclegów

Lokalizacja:

Kaprun, Austria


Familijny wyjazd narciarski Sztorm Grupy do jednego z najlepszych, najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych kurortów narciarskich w Europie. Ferie należą do nas – Kaprun, Zell am See, lodowiec Kitzsteinhorn i ponad 138km tras narciarskich!!!

Miejsce

Kaprun to eksluzywne miejsce na mapie białego szaleństwa w austriackich alpach. Przepiękna sceneria tego uroczego miasteczka leżącego u stóp ogromnej góry Kitzsteinhorn oczaruje każdego, kto tutaj przyjedzie. A różnorodność tras narciarskich od oślej łączki przez setki kilometrów tras aż po zjazd z lodowca z wysokości 3200 m n.p.m. zadowoli każdego narciarza! Więcej o kompleksie można dowiedzieć się TUTAJ. Nasze hotele położone są w samym centrum Kaprun, tuż obok siebie. W Kaprun znajduje się bardzo duże Tauern SPA – baseny, sauny i atrakcje wodne: Tauern SPA

Program

Rodzinny wyjazd narciarski to świetna zabawa na stoku ale przede wszystkim nauka jazdy na nartach z wykwalifikowanymi instruktorami narciarstwa. Szkolić będą: Jerzy Durejko, Mateusz Więcław, Karol Wałowski, Basia Nowacka, Adam Radecki – instruktorzy, którzy od lat szkolą nasze maluchy na stokach. W programie poza szkoleniem narciarskim obowiązkowo również m.in.:

  • nauka zachowania na stoku
  • bezpieczeństwo w górach
  • gry i zabawy na świeżym powietrzu
  • zajęcia i animacje w bazie
  • konkursy z nagrodami

138 km tras narciarskich

18 godzin szkolenia narciarskiego dla dzieci

Szkolenie narciarskie dla dzieci od 5 roku życia

Szkolenie narciarskie prowadzone jest w grupach 6-10 osobowych z podziałem na stopień zaawansowania narciarskiego. Szkolenie trwa 6 dni po 3 godziny/dziennie.

Uczestnicy grup początkujących, stawiający pierwsze kroki na nartach szkolą się na łagodnym stoku w bezpośrednim sąsiedztwie hoteli w miejscowości Kaprun. Grupy średniozaawansowane, których uczestnicy swobodnie pokonują trasy o różnym stopniu trudności (niebieskie, czerwone), prowadzą narty równolegle oraz starają się wykorzystywać krawędzie, zajęcia mają realizowane na stokach góry Schmitten.

Grupa młodzieżowa BLACK SZTORM

Młodzież w stopniu zaawansowanym ma możliwość dołączenia do grupy BLACK SZTORM, której zajęcia trwają 7 godzin dziennie przez 6 dni i odbywają się m.in. na stokach lodowca Kitzsteinhorn oraz góry Schmitten.  Oferta skierowana jest do młodzieży 12-18 lat. Dopłata do szkolenia całodziennego – uczestnictwa w grupie BLACK SZTORM wynosi 499zł/os/6 dni.

Opcja dodatkowa – Nowość! Szkolenie narciarskie dla dorosłych 18+

Chcesz podszkolić swoje umiejętności? Szkolenie narciarskie dla dorosłych w grupie początkującej oraz zaawansowanej prowadzi osobiście Kierownik Wyszkolenia Narciarskiego Sztorm Grupy – Instruktor Jerzy Durejko. Szkolenie trwa przez 6 dni po 3 godziny.

Cena szkolenia narciarskiego dla dorosłych 900zł/os/6 dni.

Animacje dla dzieci

Podczas Sztorm Days Kaprun codziennie prowadzone są 2 godzinne wieczorne animacje dla dzieci w sali zabaw. W programie animacji m.in. zabawy integracyjne, taneczne, sportowe, plastyczne oraz Zumba Sztorm Dance dla najmłodszych!  Każdy dzień to nowe atrakcje dla dzieci prowadzone przez niezastąpionych Animatorów Sztorm Grupy.

Opcja dodatkowa – całodzienna opieka dla dziecka 5-8 lat

Jeżeli chcesz możesz wykupić dodatkową całodzienną opiekę dla dziecka (godz. 8.30 -16.30). Animatorzy Sztorm Grupy przyjmą pod opiekę Twoje dziecko już o godz. 8.30, odprowadzą na 3 godzinne szkolenie narciarskie na stok oraz zapewnią opiekę i zabawę po szkoleniu narciarskim. Opieka całodzienna skierowana jest do dzieci w wieku 5-8 lat, które stawiają pod okiem Instruktorów swoje pierwsze kroki na nartach (zajęcia w grupie początkującej na pobliskim stoku niebieskim w miejscowości Kaprun). Zabawy i animacje po zajęciach odbywają się w sali hotelowej oraz w hotelowym ogródku (Haus Tirol). Opieka całodzienna nie zawiera wyżywienia. Rodzice przygotowują i zapewniają posiłki dla dzieci na czas trwania opieki we własnym zakresie.

Cena opieki całodziennej 349zł/os/ 6 dni.

animacje dla dzieci

Ramowy program dnia

9.00 – 12.00 szkolenie narciarskie dla dzieci (grupy poranne)

12.00 – 13.00 przerwa na lunch

13.00 – 16.00 szkolenie narciarskie dla dzieci (grupy popołudniowe)

18.00 – 20.00 wieczorne animacje dla dzieci

  Nowość opcje dodatkowe!

8.30 -16.30 opieka całodzienna dla dzieci 5-8 lat

9.00-16.00 szkolenie grupy młodzieżowej BLACK SZTORM! 12-18 lat

9.00-12.00 lub 13.00-16.00 szkolenie narciarskie dla dorosłych 18+

Terminy

26.01.2019 – 02.02.2019

02.02.2019 – 09.02.2019

Liczba uczestników Sztorm Days Kaprun 2018 roku!

Uczestnicy imprezy Sztorm Days Kaprun 2019 objęci są ubezpieczeniem SKI i NNW Signal Iduna(KL 20.000EUR, NNW 15.000PLN, OC 30.000EUR).

 

Dodatkowo wybierając masz możliwość łatwego, dodatkowego wykupienia ubezpieczenia kosztów imprezy turystycznej. Jeżeli obawiasz się skutków rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej, ubezpieczenie pomoże uchronić Cię przed stratą finansową!

Zobacz KARTĘ PRODUKTU UBEZPIECZENIOWEGO WRAZ Z WARUNKAMI UBEZPIECZENIA KOSZTÓW IMPREZ TURYSTYCZNYCH.

Zobacz także WARUNKAMI UCZESTNICTWA W IMPREZACH TURYSTYCZNYCH.

 

Poznaj ofertę:

Haus Tirol

Komfortowe apartamenty 2,3,4,5-osobowych w urokliwym austriackim pensjonacie

Cena od 1790 zł /os

Alpenparks Kaprun

Pięknie położony hotel z komfortowymi 4-osobowymi apartamentami

Cena od 2090 zł /os

Hotel Kaprun

Hotel w samym centrum Kaprun, pokoje 2,3,4-osobowe. Śniadania w cenie pobytu

Cena od 1890 zł /os

Rezerwujesz miejsce? 

Skontaktuj się z nami: tel. 669 900 600 e-mail: rezerwacja@sztormgrupa.pl

« 1 z 2 »