OBÓZ NARCIARSKI – SZTORM DAYS KAPRUN

Obóz narciarski dla rodzin – SZTORM DAYS KAPRUN 2019

Dla kogo:

Wyjazd rodzinny

Czas trwania:

8 dni, 7 noclegów

Lokalizacja:

Kaprun, Austria

Familijny wyjazd narciarski Sztorm Grupy do jednego z najlepszych, najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych kurortów narciarskich w Europie. Ferie należą do nas – Kaprun, Zell am See, lodowiec Kitzsteinhorn i ponad 138km tras narciarskich!!!

Miejsce – Kaprun, Austria

Kaprun to eksluzywne miejsce na mapie białego szaleństwa w austriackich alpach. Przepiękna sceneria tego uroczego miasteczka leżącego u stóp ogromnej góry Kitzsteinhorn oczaruje każdego, kto tutaj przyjedzie. A różnorodność tras narciarskich od oślej łączki przez setki kilometrów tras aż po zjazd z lodowca z wysokości 3200 m n.p.m. zadowoli każdego narciarza! Więcej o kompleksie można dowiedzieć się TUTAJ. Nasze hotele położone są w samym centrum Kaprun, tuż obok siebie. W Kaprun znajduje się bardzo duże Tauern SPA – baseny, sauny i atrakcje wodne: Tauern SPA

Fantastyczne obozy zimowe dla młodzieży

Obozy narciarskie to idealny wybór na wypoczynek dla młodzieży. Aktywny wypoczynek jest świetną formą odskoczni od codziennego życia, zapewnia wartościowy ruch, wzmacnia mięśnie oraz poprawia kondycję a jednocześnie integruje i uczy młodych ludzi mądrego odpoczynku. Sztorm Grupa posiada doświadczenie w pracy z młodzieżą, dzięki czemu w sposób perfekcyjny optymalizuje zajęcia dla nastolatków, które dostarczają im wymaganych wrażeń, edukują oraz bawią. Kilkupoziomowy program szkoleniowy umożliwia dopasowanie strategii i stopnia treningu do umiejętności i wymagań grupy młodzieży. Wyjazdy na obozy zimowe do Kaprun ze Sztorm Grupą to gwarancja niezapomnianych wspomnień oraz uzyskania doskonałych umiejętności.

Program

Rodzinny wyjazd narciarski to świetna zabawa na stoku ale przede wszystkim nauka jazdy na nartach z wykwalifikowanymi instruktorami narciarstwa. Szkolić będą: Jerzy Durejko, Mateusz Więcław, Karol Wałowski, Basia Nowacka, Adam Radecki – instruktorzy, którzy od lat szkolą nasze maluchy na stokach. W programie poza szkoleniem narciarskim obowiązkowo również m.in.:

  • nauka zachowania na stoku
  • bezpieczeństwo w górach
  • gry i zabawy na świeżym powietrzu
  • zajęcia i animacje w bazie
  • konkursy z nagrodami

138 km tras narciarskich

18 godzin szkolenia narciarskiego dla dzieci

Szkolenie narciarskie dla dzieci od 5 roku życia

Szkolenie narciarskie prowadzone jest w grupach 6-10 osobowych z podziałem na stopień zaawansowania narciarskiego. Szkolenie trwa 6 dni po 3 godziny/dziennie.

Uczestnicy grup początkujących, stawiający pierwsze kroki na nartach szkolą się na łagodnym stoku w bezpośrednim sąsiedztwie hoteli w miejscowości Kaprun. Grupy średniozaawansowane, których uczestnicy swobodnie pokonują trasy o różnym stopniu trudności (niebieskie, czerwone), prowadzą narty równolegle oraz starają się wykorzystywać krawędzie, zajęcia mają realizowane na stokach góry Schmitten.

Grupa młodzieżowa BLACK SZTORM

Młodzież w stopniu zaawansowanym ma możliwość dołączenia do grupy BLACK SZTORM, której zajęcia trwają 7 godzin dziennie przez 6 dni i odbywają się m.in. na stokach lodowca Kitzsteinhorn oraz góry Schmitten.  Oferta skierowana jest do młodzieży 12-18 lat. Dopłata do szkolenia całodziennego – uczestnictwa w grupie BLACK SZTORM wynosi 499zł/os/6 dni.

Opcja dodatkowa – Nowość! Szkolenie narciarskie dla dorosłych 18+

Chcesz podszkolić swoje umiejętności? Szkolenie narciarskie dla dorosłych w grupie początkującej oraz zaawansowanej prowadzi osobiście Kierownik Wyszkolenia Narciarskiego Sztorm Grupy – Instruktor Jerzy Durejko. Szkolenie trwa przez 6 dni po 3 godziny.

Cena szkolenia narciarskiego dla dorosłych 900zł/os/6 dni.

Animacje dla dzieci

Podczas Sztorm Days Kaprun codziennie prowadzone są 2 godzinne wieczorne animacje dla dzieci w sali zabaw. W programie animacji m.in. zabawy integracyjne, taneczne, sportowe, plastyczne oraz Zumba Sztorm Dance dla najmłodszych!  Każdy dzień to nowe atrakcje dla dzieci prowadzone przez niezastąpionych Animatorów Sztorm Grupy.

Opcja dodatkowa – całodzienna opieka dla dziecka 5-8 lat

Jeżeli chcesz możesz wykupić dodatkową całodzienną opiekę dla dziecka (godz. 8.30 -16.30). Animatorzy Sztorm Grupy przyjmą pod opiekę Twoje dziecko już o godz. 8.30, odprowadzą na 3 godzinne szkolenie narciarskie na stok oraz zapewnią opiekę i zabawę po szkoleniu narciarskim. Opieka całodzienna skierowana jest do dzieci w wieku 5-8 lat, które stawiają pod okiem Instruktorów swoje pierwsze kroki na nartach (zajęcia w grupie początkującej na pobliskim stoku niebieskim w miejscowości Kaprun). Zabawy i animacje po zajęciach odbywają się w sali hotelowej oraz w hotelowym ogródku (Haus Tirol). Opieka całodzienna nie zawiera wyżywienia. Rodzice przygotowują i zapewniają posiłki dla dzieci na czas trwania opieki we własnym zakresie.

Cena opieki całodziennej 349zł/os/ 6 dni.

animacje dla dzieci

Ramowy program dnia

9.00 – 12.00 szkolenie narciarskie dla dzieci (grupy poranne)

12.00 – 13.00 przerwa na lunch

13.00 – 16.00 szkolenie narciarskie dla dzieci (grupy popołudniowe)

18.00 – 20.00 wieczorne animacje dla dzieci

  Nowość opcje dodatkowe!

8.30 -16.30 opieka całodzienna dla dzieci 5-8 lat

9.00-16.00 szkolenie grupy młodzieżowej BLACK SZTORM! 12-18 lat

9.00-12.00 lub 13.00-16.00 szkolenie narciarskie dla dorosłych 18+

Terminy

26.01.2019 – 02.02.2019

02.02.2019 – 09.02.2019

Liczba uczestników Sztorm Days Kaprun 2019 roku!

Trasy narciarskie dla każdego

Wyjazdy w Alpy organizowane przez Sztorm Grupę posiadają doskonale przemyślany plan treningowy z uwzględnieniem fantastycznych atrakcji. Sztorm Grupa zapewnia uczestnikom bogaty i dostosowany do umiejętności i potrzeb program szkolenia narciarskiego dedykowany zarówno dla dorosłych, młodzieży oraz najmłodszych. Treningi prowadzone są przez wysoce wykwalifikowany personel, który stawia na jakość szkolenia, doskonałe efekty oraz pełne bezpieczeństwo uczestników.

Gdzie leży Kaprun?

Obozy zlokalizowano w Kaprun w Austrii. Miejscowość ta bogata jest różnego rodzaju trasy zróżnicowane pod względem zaawansowania i trudności, które znajdują się na lodowcu Kitzsteinhorn oraz na górze Schmitten. Majestatyczna przyroda, zapierające dech w piersiach krajobrazy oraz ponad 138 kilometrów tras narciarskich o różnym stopniu trudności pozwolą na szkolenie oraz doskonalenie sprawności narciarskich każdemu miłośnikowi białego szaleństwa.

Uczestnicy imprezy Sztorm Days Kaprun 2019 objęci są ubezpieczeniem SKI i NNW Signal Iduna(KL 20.000EUR, NNW 15.000PLN, OC 30.000EUR).

  Dodatkowo wybierając masz możliwość łatwego, dodatkowego wykupienia ubezpieczenia kosztów imprezy turystycznej. Jeżeli obawiasz się skutków rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej, ubezpieczenie pomoże uchronić Cię przed stratą finansową! Zobacz KARTĘ PRODUKTU UBEZPIECZENIOWEGO WRAZ Z WARUNKAMI UBEZPIECZENIA KOSZTÓW IMPREZ TURYSTYCZNYCH. Zobacz także WARUNKAMI UCZESTNICTWA W IMPREZACH TURYSTYCZNYCH.

Poznaj ofertę:

Haus Tirol

Komfortowe apartamenty 2,3,4,5-osobowych w urokliwym austriackim pensjonacie

Cena od 1790 zł /os

SOLD OUT

Alpenparks Kaprun

Pięknie położony hotel z komfortowymi 4-osobowymi apartamentami

Cena od 2090 zł /os

SOLD OUT

Hotel Kaprun

Hotel w samym centrum Kaprun, pokoje 2,3,4-osobowe. Śniadania w cenie pobytu

Cena od 1890 zł /os

SOLD OUT

Rezerwujesz miejsce? 

Skontaktuj się z nami: tel. 669 900 600 e-mail: rezerwacja@sztormgrupa.pl

Rodzinny wypad na narty

Spędzanie czasu z rodziną ma ogromną wartość, a wybór zimowego wspólnego wypadu na obóz narciarski to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Aktywny wypoczynek, nauka oraz szlifowanie umiejętności, rekreacja w rodzinnym gronie, dodatkowe rozrywki oraz wiele więcej gwarantuje pakiet wyjazdowy oferowany w ramach SZTORM DAYS KAPRUN 2019. Poza aktywnym czasem spędzanym każdego dnia na stoku, firma gwarantuje dodatkowe zajęcia i atrakcje dla dzieci oraz młodzieży. Rodzice natomiast będą mogli cieszyć się tradycyjnym alpejskim apres ski, to jest niezwykle ważną częścią rytuału wszystkich miłośników sportów zimowych – rozrywką, wspólne drinki z narciarzami z całego świata, szaleństwa w klubach, czy relaks w luksusowych kompleksach SPA. Obóz zimowy w Kaprun w Alpach austriackich ze Sztorm Grupą to obowiązkowy punkt w kalendarzu 2019! Firma organizuje również wyjazdy narciarskie tylko dla dorosłych. Sztorm Grupa gwarantuje zagraniczne zimowe szaleństwo na najlepszych stokach na świecie pod opieką doświadczonych oraz profesjonalnych instruktorów.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...