NAUKA JAZDY NA NARTACH – WARSZAWA

Sekcja narciarska Sztorm Grupy – stok w Warszawie

Dla kogo:

Od 5 roku życia

Czas trwania:

Każda sobota

Lokalizacja:

Ośrodek Szczęśliwice


Aby trenować narciarstwo nie zawsze trzeba jechać w góry. Chcąc umożliwić młodzieży regularne, profesjonalne treningi i równie regularną dawkę dobrej zabawy ruszamy z zajęciami sekcji narciarskiej na warszawskiej Górce Szczęśliwickiej. Zajęcia w sekcji są najlepszym sposobem na solidne przygotowanie do zimy i do wyjazdów narciarskich. Dzięki takiemu przygotowaniu unikamy tracenia czasu na podstawowe lekcje czy przypominanie sobie umiejętności z ubiegłych lat, unikamy kontuzji wynikających z nieprzygotowania. Jak w starym przysłowiu: jak se pościelesz tak się wyśpisz – tak i tutaj – jak się przygotujesz tak będziesz jeździł!

NAJLEPSZA FORMA PRZYGOTOWANIA DO FERII ZIMOWYCH!

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę:

  • Grupa początkująca, dla maluchów 5 – 8 lat – godz. 12.30-14.30
  • Grupa średnio zaawansowana w wieku 7-10 lat – godz. 15.00-17.00

Termin zajęć w listopadzie: 7, 14, 21, 28 listopada 2020

Cena:

249 zł

Cena zawiera:

  • szkolenie narciarskie, doradztwo w zakresie przygotowania narciarskiego.

Cena nie zawiera:

  • karnetów na stok (ok. 10-20zł/szkolenie),
  • ewentualnego wypożyczenia sprzętu narciarskiego (ok. 35-45 zł/komplet/szkolenie).

Nauka jazdy na nartach na stoku Górka Szczęśliwicka

Warunki treningowe na Górce Szczęśliwickiej są bardzo dobre. Przy regularnym treningu dziecko może na tyle wyćwiczyć swoje umiejętności, że podczas dwutygodniowego pobytu w górach w ramach ferii nie będzie musiało zapisywać się na kurs dla początkujących. Nauka odbywa się w soboty w cyklach dwugodzinnych. To optymalna długość jednostki treningowej, żeby podczas jednego sezonu przyswoić sobie podstawy albo wydoskonalić te nabyte w sezonie poprzednim. Regularny udział w szkoleniu gwarantuje, że przejście z uprawiania “narciarstwa miejskiego” na to prawdziwie górskie odbędzie się zupełnie bezboleśnie. Sztucznie naśnieżany stok Górka Szczęśliwicka dostępny jest niezależnie od warunków pogodowych, zarówno gdy pada śnieg jest jak i gdy pogoda bardziej przypomina jesień niż zimę. Z uwagi na usytuowanie, Górka Szczęśliwicka jest obiektem, który przyciąga naprawdę wielu amatorów nauki na nartach.

Instruktorzy narciarstwa

Nasi instruktorzy doskonale radzą sobie z dziećmi w każdym wieku. Nauka jazdy na nartach na Górce Szczęśliwickiej to przecież nie jedyny kontakt z najmłodszymi, jaki mają. Wszyscy są wytrawnymi instruktorami, sprawują opiekę nad dziećmi podczas wyjazdów czy półkolonii. Jeśli jesteś w kwestii narciarstwa zupełnie zielony, ale marzy Ci się, że Twoje dziecko jednak łyknie bakcyla, w naszych instruktorach znajdziesz fachowych doradców, którzy pomogą Ci wybrać nie tylko grupę o stosownym stopniu zaawansowania, ale także odpowiedni strój i sprzęt narciarski oraz przygotują Twoje dziecko do rodzinnego wyjazdu w góry. Poznaj naszą kadrę

Stok narciarski Warszawa – Ośrodek Szczęśliwice

ul. Drawska 22, Warszawa Do dyspozycji mamy tutaj całoroczny stok narciarski. Wynosząca 9500 m2 powierzchnia stoku zjazdowego pokryta została matą typu Dendix produkcji angielskiej, która przy zerowych i dodatnich temperaturach zraszana jest „mgłą wodną” dla zmniejszenia tarcia i polepszenia ślizgu, natomiast przy temperaturach ujemnych oraz braku lub małej ilości śniegu naśnieżana trzema armatkami szwedzkiej firmy „Areco”. Specjalnie zainstalowany wyciąg talerzykowy oraz kolejka krzesełkowa umożliwiają w ciągu godziny wjazd około 2000 osób na szczyt stoku, skąd roztacza się przepiękna panorama Warszawy.

Szkolimy nawet najmłodsze dzieci

Stok narciarski Górka Szczęśliwicka w Warszawie to miejsce, w którym szkolimy maluchy już od piątego roku życia. To doskonały czas na stawianie pierwszych kroków na dwóch deskach – na jednej zresztą też. Dziecko ma już wystarczające umiejętności motoryczne oraz jest chętne do współpracy z instruktorem. Młodsze dzieci nie zawsze są gotowe do podjęcia regularnych treningów, które wymagają skupienia, wykonywania poleceń wydawanych przez instruktora, a w przypadku kursu grupowego – także współpracy z innymi dziećmi. Ważne też, aby dziecko rozumiało zasady bezpieczeństwa na stoku oraz umiało zachować się adekwatnie w sytuacji zagrożenia. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że najmłodsi kursanci trenują wyłącznie pod okiem instruktora – bez udziału rodziców.

UWAGA: Przypominamy, że dzieci do 16 roku życia mają obowiązek jazdy w kaskach!

 

Chcesz się zapisać?

Skontaktuj się z nami: tel. 669 900 600 e-mail: rezerwacja@sztormgrupa.pl

Nauka jazdy na nartach w… Warszawie?  Tak, to możliwe. W stolicy wszystko jest możliwe. Także w bezśnieżną zimę, szkolimy bez najmniejszego kłopotu. Całoroczny stok, na którym  prowadzimy naukę narciarstwa, jest pokryty matą typu Dendix, która przy zerowych i dodatnich temperaturach zraszana jest „mgłą wodną” dla zmniejszenia tarcia i polepszenia ślizgu, natomiast przy temperaturach ujemnych oraz braku lub niewielkiej ilości śniegu, naśnieżana trzema armatkami. Jeśli więc z obawą myślisz o zimowej przerwie świątecznej albo o feriach i niepokojem napawa cię fakt, że w tym roku nie uda ci się wziąć urlopu i nauczyć swoje dziecko jazdy na nartach, porzuć te obawy. My radzimy sobie z tym bez najmniejszego problemu. Żeby dzieci mogły poczuć się na Górce Szczęśliwickiej jak na na tatrzańskim stoku, zainstalowano także wyciąg talerzykowy oraz kolejkę krzesełkową. Nie warto marnować czasu na czekanie, aż zdarzy się okazja na rodzinny wyjazd w góry. W każdą sobotę możesz przyjść z dzieckiem na całoroczny stok i powierzyć je instruktorowi doświadczonemu w pracy z najmłodszymi amatorami białego szaleństwa.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...