NAUKA JAZDY NA NARTACH – WARSZAWA

Sekcja narciarska Sztorm Grupy – stok w Warszawie

Dla kogo:

Od 5 roku życia

Czas trwania:

Każda sobota

Lokalizacja:

Ośrodek Szczęśliwice


Aby trenować narciarstwo nie zawsze trzeba jechać w góry. Chcąc umożliwić młodzieży regularne, profesjonalne treningi i równie regularną dawkę dobrej zabawy ruszamy z zajęciami sekcji narciarskiej na warszawskiej Górce Szczęśliwickiej.

Zajęcia w sekcji są najlepszym sposobem na solidne przygotowanie do zimy i do wyjazdów narciarskich. Dzięki takiemu przygotowaniu unikamy tracenia czasu na podstawowe lekcje czy przypominanie sobie umiejętności z ubiegłych lat, unikamy kontuzji wynikających z nieprzygotowania. Jak w starym przysłowiu: jak se pościelesz tak się wyśpisz – tak i tutaj – jak się przygotujesz tak będziesz jeździł!

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę:

Grupa początkująca, dla maluchów od 5 roku życia – godz. 10.00-12.00

Grupa lekko zaawansowana, dzieci w wieku 7-10 – godz. 12.30-14.30

Grupa zaawansowana – godz. 15.30-17.30

Cena: 250zł/miesiąc

Cena zawiera: opiekę instruktora, doradztwo w zakresie przygotowania narciarskiego, ubrania, sprzętu, szkolenie na stoku.

Cena nie zawiera: karnetów na stok (ok 10-20zł/dzień) oraz ew. wypożyczenia sprzętu narciarskiego (30zł/komplet/dzień) – sprzęt gotowy na miejscu w wypożyczalni.

Nasi instruktorzy narciarstwa w Warszawie

Basia Nowacka – Instruktorka narciarstwa, posiada wspaniały kontakt z dziećmi, szczególnie z najmłodszymi. Związana ze Sztorm Grupą w zimie i w lecie, szkoli mały narciarzy na półkoloniach w Warszawie i jeździ z nami w Alpy, do Włoch i Austrii.

Edyta Krakowiak – Instruktorka żeglarstwa i narciarstwa, prowadzi w Sztorm Grupie obozy dla dzieci i młodzieży, rejsy i naukę jazdy na nartach.

Karol Wałowski – Instruktor narciarstwa, Instruktor żeglarstwa, wykładowca warszawskiego AWF, od lat związany ze Sztorm Grupą. Zapewnia solidne przygotowanie, wymagające podejście do szkolenia, ale jednocześnie dobry kontakt z dziećmi.

Stok narciarski Warszawa – Ośrodek Szczęśliwice

ul. Drawska 22, Warszawa

Do dyspozycji mamy tutaj całoroczny stok narciarski. Wynosząca 9500 m2 powierzchnia stoku zjazdowego pokryta została matą typu Dendix produkcji angielskiej, która przy zerowych i dodatnich temperaturach zraszana jest „mgłą wodną” dla zmniejszenia tarcia i polepszenia ślizgu, natomiast przy temperaturach ujemnych oraz braku lub małej ilości śniegu naśnieżana trzema armatkami szwedzkiej firmy „Areco”. Specjalnie zainstalowany wyciąg talerzykowy oraz kolejka krzesełkowa umożliwiają w ciągu godziny wjazd około 2000 osób na szczyt stoku, skąd roztacza się przepiękna panorama Warszawy.

UWAGA: Przypominamy, że dzieci do 16 roku życia mają obowiązek jazdy w kaskach!

 

Chcesz się zapisać?

Skontaktuj się z nami:
tel. 669 900 600
e-mail: rezerwacja@sztormgrupa.pl