PÓŁKOLONIE ZIMOWE – WARSZAWA

Półkolonie zimowe dla dzieci w Warszawie – Górka Szczęśliwicka

Ferie zimowe, zwłaszcza spędzane w dużym mieście, często dzieciom kojarzą się z nudą. Rodzice, których urlopy ograniczają się do maksymalnie 26 dni w roku, zwykle mają problem z tym, jak zająć i dokąd posłać w tym czasie swoje dzieci. Chcą, by nie siedziały przez dwa tygodnie w domu, ale spędzały czas aktywnie, wśród rówieśników i pod opieką doświadczonej kadry pedagogicznej. Udowodnimy, że ferie w mieście mogą być niezwykle atrakcyjne, pod warunkiem, że dzieci spędzą je na zimowych półkoloniach.

Dla kogo:

Dzieci z klas I – IV

Czas trwania:

5 dni

Lokalizacja:

Warszawa, Górka Szczęśliwicka

ZE WZGLĘDU NA RYZYKO ZWIĄZANE Z PANDEMIĄ 

NIE ORGANIZUJEMY PÓŁKOLONII ZIMOWYCH 2022

Sekcje półkolonii:

Półkolonie Narciarskie Warszawa

Tydzień zabawy na nartach na warszawskiej górce szczęśliwickiej. Dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Cena: 1199,00 PLN

PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2022 ODWOŁANE

Półkolonie Snowboardowe Warszawa

Tydzień zabawy na warszawskiej górce szczęśliwickiej. Nauka jazdy na snowboardzie dla dzieci w wieku 8-12 lat.

Cena: 1199,00 PLN

PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2022 ODWOŁANE

Półkolonie sportowe SZTORM W MIEŚCIE Warszawa

5 dni atrakcji dla dzieci 8-12 lat! Trampoliny, gry zespołowe, ścianka wspinaczkowa, a nawet łyżwy!

Cena: 1199,00 PLN

PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2022 ODWOŁANE


ZE WZGLĘDU NA RYZYKO ZWIĄZANE Z PANDEMIĄ 

NIE ORGANIZUJEMY PÓŁKOLONII ZIMOWYCH 2022


Półkolonie dla dzieci w różnym wieku

Półkolonie to kilkugodzinne zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym, a nawet przedszkolnym. Pozwalają rodzicom na pracę, podczas kiedy dzieci nabywają nowych umiejętności i aktywnie spędzają czas. Pod opieką odpowiedzialnej i doświadczonej kadry są bezpieczne i nigdy się nie nudzą. Dzięki zajęciom maluchy mogą wypocząć, zapomnieć na chwilę o nauce, a po dwóch tygodniach zimowych wakacji wrócić do szkoły pełni wrażeń. Oferta półkolonii dla dzieci skierowana jest dla maluchów od lat 5 do nastolatków w wieku 12 lat. To rodzice takich dzieci mają najczęściej kłopot z pozostawieniem ich w domu i odciągnięciem od komputera lub telewizora. Dzięki półkoloniom zimowym to się jednak udaje!

Atrakcje na ferie zimowe w Warszawie

Ferie w Warszawie 2021 – chociaż termin wydaje się dzisiaj odległy, to najwyższy czas, by szukać miejsca dla dziecka na atrakcyjnych półkoloniach. Zajęcia dla dzieci Warszawie oferują szkoły, domy kultury, ale także prywatne firmy, które co roku wzbogacają swoją ofertę. Maluchy mogą spędzać czas na rysowaniu, podczas warsztatów teatralnych, mogą bawić się w salach zabawach. Warto jednak ten czas wykorzystać na naukę praktycznych umiejętności z aktywnym wypoczynkiem, na przykład na naukę jazdy na nartach lub snowboardzie. Dzieciaki o wiele szybciej uczą się panowania nad jedną lub dwiema deskami niż dorośli, są bardziej otwarte, elastyczne, także fizyczne, a trener szybko staje się autorytetem, za którym podążają. Umiejętność jazdy na nartach przyda się podczas wyjazdów rodzinnych, daje wiele frajdy i dla dzieci jest okazją do wyładowania nadmiaru swojej energii. Praktyczna nauka szusowania to świetny sposób na spędzenie półkolonii zimowych w Warszawie, zwłaszcza że jest ku temu świetna okazja.

Najlepsze półkolonie zimowe ze Sztorm Grupą

Sztorm Grupa to zgrana paczka zapaleńców, którzy w Polsce propagują aktywne spędzanie czasu, między innymi pod żaglami. Jednak zimą żagle zamieniają na szusowanie po stokach narciarskich, zarówno polskich, jak i za granicą. Sztorm Grupa oferuje kursy i wyjazdy dla osób dorosłych, ale także właśnie dla dzieci. Półkolonie zimowe na nartach i snowboardzie gwarantują świetną zabawę na stoku, ale głównie działania trenerów skupiają się na praktycznej i przyjemnej nauce jazdy na nartach lub jednej desce. Wykwalifikowani instruktorzy narciarstwa już od lat szkolą dzieci w różnym wieku, wykorzystując do tego warszawską Górkę Szczęśliwicką. Górka Szczęśliwicka to sztucznie usypany stok, który jest dośnieżany, dzięki czemu można na nim odtworzyć warunki panujące w górach. Stopień jego nachylenia i jakość przygotowania trasy pozwala dzieciom na stawianie pierwszych kroków w narciarskich butach.

Program półkolonii zimowych przygotowanych przez Sztorm Grupę jest niezwykle atrakcyjny. Podczas całego treningu w trakcie ferii zimowych, dzieciaki nauczą się nie tylko, jak dobierać i wykorzystywać dostępny im sprzęt, ale także jak zachowywać się na stoku i jak zachować bezpieczeństwo w górach. Treningi wzbogacane są o gry i zabawy na świeżym powietrzu, zawody, konkursy z nagrodami, a także zajęcia i animacje. To sprawia, że dzieci nie czują się zmęczone treningiem, codziennie nabywają kolejnych umiejętności, bawią się bezpiecznie i mądrze, bez przemocy, bez nudy i ciągle pod okiem instruktorów, ale w gronie rówieśników z podobnymi zainteresowaniami. Rodzice w tym czasie nie muszą się obawiać o swoje pociechy, te bowiem mają zapewnioną opiekę, ubezpieczenie oraz trzy posiłki dziennie

Półkolonie zimowe z jazdą na nartach

Jazda na nartach to także dla dzieci olbrzymia przyjemność. Ruch po śniegu wzmacnia całe ciało, poprawia kondycję, zwiększa wydolność płuc i serca, podnosi adrenalinę i wpływa na wydzielanie serotoniny – hormonu szczęścia. Dzieci, które nauczą jeździć się na nartach podczas półkolonii, mogą później rozszerzać swoje umiejętności w prawdziwych górach, pod okiem rodziców lub nauczycieli ze szkółek narciarskich. Mają już jednak solidne podstawy, by wychodzić na prawdziwe szlaki. Nie tylko potrafią zapanować nad nartami lub deską snowboardową, ale też wiedzą, dlaczego muszą mieć kask i gogle, dlaczego nie mogą wchodzić środkiem stoku, jak hamować przed nagłą przeszkodą lub skręcać. Wykorzystanie ferii zimowych do nauki tych umiejętności jest znakomitym i niedrogim sposobem, który może zaszczepić w dzieciach miłość do szusowania. Ferie zimowe w Warszawie nie muszą być nudne ani smutne. Mogą być aktywne, radosne i pozostaną na długo w pamięci, jako te najbardziej udane.

półkolonie zimowe

Baza Półkolonii zimowych

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami: tel. 669 900 600 e-mail: rezerwacja@sztormgrupa.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...