PÓŁKOLONIE SPORTOWE SZTORM W MIEŚCIE! WARSZAWA

Dla kogo:

Dzieci i młodzież (8-9 oraz 10-12 lat)

Czas trwania:

5 dni

Lokalizacja:

Warszawa, Górka Szczęśliwicka

Półkolonie zimowe w Warszawie? Tak! Podczas ferii zimowych zapraszamy dzieci w wieku 8-9 oraz 10-12 lat na półkolonie zimowe o profilu sportowym, organizowane w Warszawie. Półkolonie sportowe “Sztorm w mieście!” to 5 dni pełne atrakcji. Półkolonie skierowane są dla dzieci aktywnych, lubiących nowe wyzwania. Nie wymagamy żadnych umiejętności ani określonej sprawności fizycznej.

Program

W programie zajęcia sportowe na sali gimnastycznej – gry zespołowe, zajęcia na trampolinach, ścianka wspinaczkowa oraz nauka jazdy na łyżwach. Każdy dzień na półkoloniach to nowa przygoda:

 • sport to zdrowie – nauka zasad poprawnej rozgrzewki sportowej
 • nauka zasad zdrowej rywalizacji fair play
 • zajęcia w parku trampolin
 • zajęcia na ściance wspinaczkowej
 • nauka jazdy na łyżwach na lodowisku
 • gry i zabawy na świeżym powietrzu
 • gry zespołowe na sali gimnastycznej
 • zajęcia i animacje w bazie półkolonii
 • konkursy z nagrodami

Liczba uczestników w 2019 roku!

Wyjście do parku trampolin Stacja Grawitacja  Na terenie obiektu poćwiczymy koordynację ruchu w strefie trampolin, zagramy w koszykówkę na specjalnym boisku do kosza z trampolinami, nauczymy się skoków na ogromną poduszkę Airbag i przetestujemy podesty oraz trampoliny zeskokowe.
Zajęcia na ściance wspinaczkowej dla dzieci Ścianka wspinaczkowa – to wyzwanie i zabawa dla każdego dziecka. Ścianka o różnym stopniu trudności – zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Wejście na ściankę pod opieką instruktorów oraz wychowawców Sztorm Grupy.
Nauka jazdy na łyżwach poprzez zabawę Wyjście na lodowisko i nauka pierwszych kroków na łyżwach. Zajęcia prowadzą instruktorzy ze szkółki łyżwiarskiej.   W programie półkolonii sportowych nie ma zajęć z jazdy na nartach/snowboardzie. Jeżeli chciałbyś aby Twoje dziecko uczyło się z nami na stoku, sprawdź ofertę 5-dniowych półkolonii narciarskich oraz snowboardowych, organizowanych w tym samym terminie.

W trakcie półkolonii zapewniamy 3 posiłki dziennie podawane na stołówce w bazie, opiekę instruktorów, wychowawców i kierownika półkolonii.

Uczestnicy półkolonii objęci są ubezpieczeniem NNW Signal Iduna. Załacznik nr 1 – Warunki uczestnictwa w Polkoloniach Sztorm Grupa 2019_2020.  

Zobacz także  Informacje o produkcie oraz Ogólne Warunki Ubezpieczenia NNW (IPID+OWU).

Ramowy program dnia:

08:00 Wyjazd – przystanki – Kabaty, Imielin, SGH, Dw. Centralny, Lazurowa, Metro Marymont
09:00 Przyjazd
09:30 Drugie Śniadanie
10:00 Zajęcia sportowe w bazie/ trzy wyjścia do obiektów sportowych: parku trampolin, ścianki wspinaczkowej, wyjście na lodowisko
14.00 Obiad
15.00 Animacje, zajęcia sportowe w bazie półkolonii
16:00 Podwieczorek
17:00 Wyjazd

Baza Półkolonii zimowych

Nasze półkolonie zimowe o profilu sportowym odbywają się na terenie Szkoły Podstawowej nr. 51 ul. Przy Parku 36. Możesz dowieźć dziecko na miejsce lub skorzystać z dodatkowego transportu na terenie Warszawy. Zajęcia sportowe odbywają się w bazie półkolonii oraz w obiektach sportowych. Do obiektów sportowych dojeżdżamy autokarem lub idziemy pieszo (park trampolin oraz ścianka wspinaczkowa oddalone są jedynie 20 min. pieszo od bazy).

Transport na terenie Warszawy!

Nie musisz przywozić i odwozić dziecka codziennie do naszej bazy, dla ułatwienia umożliwiamy transport autokarowy z Kabat, Imielina, Mokotowa, Centrum, Żoliborza oraz Bemowa. W każdym autokarze i busie znajdują się nasi Wychowawcy, którzy zapewnią opiekę podczas dojazdu na Półkolonie. Sprawdź wszystkie nasze przystanki na mapie ->

Cena:

999,00 PLN/os

899,00 PLN/os

Cena turnusu zawiera:

 • 5-dniowy program półkolonii,
 • wyjścia i opłaty za wstęp do obiektów: park trampolin, ścianka wspinaczkowa, lodowisko,
 • zapewnienie opieki instruktorskiej w obiektach
 • wypożyczenie sprzętu sportowego w obiektach
 • opiekę kierownika półkolonii oraz wychowawców Sztorm Grupy w godzinach 9.00-17.00
 • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek – serwowane przez kuchnię w bazie półkolonii)
 • ubezpieczenie NNW
 • fotorelację z każdego dnia półkolonii udostępnianą online
 • podatek VAT

Cena nie zawiera:

 • transportu na terenie Warszawy w obie strony (dopłata za turnus: 100zł)

Rezerwacja:

Galeria:

Najczęściej zadawane pytania i nasze odpowiedzi:

Jak wygląda wyżywienie?
Zapewniamy 3 posiłki: drugie śniadanie, obiad i podwieczorek. Obiady są przygotowywane w restauracji przez zawodowych kucharzy. Posiłki podawane są w naszej bazie zimowej – szkole podstawowej nr 51. Przez cały dzień woda do picia bez ograniczeń. W przypadku uczulenia/nietolerancji wybranych pokarmów, wymagane jest podanie tej informacji w karcie uczestnika przed rozpoczęciem wypoczynku.
Jak dokonać zapisu?
Powyżej znajduje się formularz elektronicznych zapisów, wypełnij dane i zarezerwuj miejsce. Jeżeli masz dodatkowe pytania skontaktuj się nami mailowo rezerwacja@sztormgrupa.pl lub telefonicznie 669-900-600.
Chciałbym zmienić dane wpisane do Karty Kwalifikacyjnej Uczestnika półkolonii, jak mogę je edytować?
Wszystkie korekty danych należy dokonać poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta rezerwacja@sztormgrupa.pl, tel. 669–900–600.
Jak realizowany jest dojazd na półkolonie zimowe?
Transport na półkolonie nie jest wliczony w cenę wyjazdu. Istnieje możliwość wybrania dodatkowo płatnej opcji transportu na terenie Warszawy (przystanki: Ursynów, SGH, Dw. Centralny, Lazurowa, Metro Marymont). Transport dzieci na miejsce półkolonii realizowany jest klimatyzowanymi autokarami i busami. W każdym autokarze znajdują się Wychowawcy, którzy zapewniają opiekę nad dziećmi już w trakcie transportu. Wszyscy uczestnicy podróżują zapięci w pasy bezpieczeństwa. Dzieci przekazywane są w drodze powrotnej tylko i wyłącznie osobom podanym w karcie uczestnika, po wcześniejszym złożeniu podpisu u wychowawcy. Każdy uczestnik ma możliwość wybrania tylko jednego miejsca zbiórki, nie ma możliwości wybrania różnych przystanków porannych i popołudniowych, nawet jeżeli znajdują się na tej samej trasie przejazdu.
Co zapewnia najwyższy poziom organizacji półkolonii?
Wypoczynek organizowany przez Sztorm Grupę corocznie przechodzi kontrolę Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Sanepidu które nie nigdy nie wykazały nieprawidłowości. Nasza kadra posiada niezbędne uprawnienia do realizacji wypoczynku dla dzieci wymagane przepisami prawa.Spółka jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod nr 1522 oraz posiada gwarancją ubezpieczeniową udzieloną przez Signal Iduna S.A.Spółka posiada kapitał zakładowy w wysokości 750.000 zł wpłacony w całości. Sztorm Sp. z o.o. prowadzi jedną z 5 w Polsce (jedyna na Mazowszu) szkołę żeglarską licencjonowaną przez Polski Związek Żeglarski oraz posiada Złotą Odznakę Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Żeglarstwa HALS
Co zabrać na półkolonie zimowe?

Półkolonie sportowe SZTORM W MIEŚCIE! Koniecznie spakujcie:

 • odzież na zmianę zapakowana do oznaczonego plecaka dziecka: buty sportowe typu trampki/adidasy na zmianę, spodnie typu dresy, skarpetki, bluza, bluzka/t-shirt,
 • do naszych aktywności na świeżym powietrzy przydadzą się także czapka, rękawiczki, szalik, wodoodporne spodnie narciarskie/snowboardowe, kurtka sportowa – założymy je wychodząc na zabawy ruchowe na śniegu! 🙂
 • skarpetki antypoślizgowe na trampoliny (jeśli posiadasz).

Półkolonie narciarskie/snowboardowe Ze względu na to, iż zajęcia narciarskie/snowboardowe jak i  część zajęć sportowych prowadzonych jest na świeżym powietrzu a część gier i zabaw sportowych prowadzona jest w naszej siedzibie Półkolonii zimowych prosimy pamiętać o odpowiednim ubraniu dziecka:

 • spodnie narciarskie/snowboardowe, kurtka, obowiązkowy szalik, czapka, rękawiczki,
 • kominiarka pod kask,
 • odzież na zmianę zapakowana do oznaczonego plecaka dziecka: buty sportowe typu trampki/adidasy na zmianę, spodnie, skarpetki, bluza, bluzka/t-shirt.

Prosimy pamiętać, iż w przypadku braku śniegu stok Górki Szczęśliwickiej jest zraszany mgiełką, zatem niezbędne są spodnie nieprzemakające.

Czy dziecko może odebrać z półkolonii inna osoba niż mama lub tata?
Uczestnicy półkolonii mogą być odebrani jedynie przez Rodziców lub Opiekunów prawnych wymienionych w Karcie Uczestnictwa. Jeżeli chcieliby Państwo aby dziecko odebrała inna osoba (np. babcia, ciocia) konieczne jest pierwszego dnia turnusu przekazanie pisemnego upoważnienia do odbioru uczestnika przez wskazaną osobę. Formularz upoważnienia znajdą Państwo TUTAJ.

Rezerwujesz miejsce?

Skontaktuj się z nami: tel. 669 900 600 e-mail: rezerwacja@sztormgrupa.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Oceń artykuł
Loading...