PÓŁKOLONIE SPORTOWE SZTORM W MIEŚCIE! WARSZAWA

Półkolonie Zimowe, Sportowe – Warszawa

ZE WZGLĘDU NA RYZYKO ZWIĄZANE Z PANDEMIĄ W ROKU 2022

NIE ORGANIZUJEMY PÓŁKOLONII ZIMOWYCH

Dla kogo:

Dzieci z klas I – IV

Czas trwania:

5 dni

Lokalizacja:

Warszawa, Górka Szczęśliwicka

Półkolonie zimowe w Warszawie? Tak! Podczas ferii zimowych zapraszamy dzieci w wieku 8-9 oraz 10-12 lat na półkolonie zimowe o profilu sportowym, organizowane w Warszawie. Półkolonie sportowe “Sztorm w mieście!” to 5 dni pełne atrakcji. Półkolonie skierowane są dla dzieci aktywnych, lubiących nowe wyzwania. Nie wymagamy żadnych umiejętności ani określonej sprawności fizycznej.

Program

W programie zajęcia sportowe na sali gimnastycznej – gry zespołowe, zajęcia na trampolinach, ścianka wspinaczkowa oraz nauka jazdy na łyżwach. Każdy dzień na półkoloniach to nowa przygoda:

 • sport to zdrowie – nauka zasad poprawnej rozgrzewki sportowej
 • nauka zasad zdrowej rywalizacji fair play
 • zajęcia w parku trampolin
 • zajęcia na ściance wspinaczkowej
 • nauka jazdy na łyżwach na lodowisku
 • gry i zabawy na świeżym powietrzu
 • gry zespołowe na sali gimnastycznej
 • zajęcia i animacje w bazie półkolonii
 • konkursy z nagrodami

Liczba uczestników w 2020 roku!

W trakcie półkolonii zapewniamy 3 posiłki dziennie podawane na stołówce w bazie, opiekę instruktorów, wychowawców i kierownika półkolonii. Uczestnicy półkolonii objęci są ubezpieczeniem NNW Signal Iduna. Zobacz Warunki uczestnictwa w Półkoloniach Sztorm Grupa 2021-2022 Zobacz także  Informacje o produkcie oraz Ogólne Warunki Ubezpieczenia NNW (IPID+OWU).
Wyjście do parku trampolin Stacja Grawitacja  Na terenie obiektu poćwiczymy koordynację ruchu w strefie trampolin, zagramy w koszykówkę na specjalnym boisku do kosza z trampolinami, nauczymy się skoków na ogromną poduszkę Airbag i przetestujemy podesty oraz trampoliny zeskokowe.
Zajęcia na ściance wspinaczkowej dla dzieci Ścianka wspinaczkowa – to wyzwanie i zabawa dla każdego dziecka. Ścianka o różnym stopniu trudności – zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Wejście na ściankę pod opieką instruktorów oraz wychowawców Sztorm Grupy.
Nauka jazdy na łyżwach poprzez zabawę Wyjście na lodowisko i nauka pierwszych kroków na łyżwach. Zajęcia prowadzą instruktorzy ze szkółki łyżwiarskiej.   W programie półkolonii sportowych nie ma zajęć z jazdy na nartach/snowboardzie. Jeżeli chciałbyś aby Twoje dziecko uczyło się z nami na stoku, sprawdź ofertę 5-dniowych półkolonii narciarskich oraz snowboardowych, organizowanych w tym samym terminie.

Ramowy program dnia:

od 08:00 Wyjazd – przystanki – Kabaty, Imielin, Mokotów, Dw. Centralny, Bemowo, Żoliborz, Praga
09:00 Przyjazd
09:30 Drugie Śniadanie
10:00 Zajęcia sportowe w bazie/ trzy wyjścia do obiektów sportowych: parku trampolin, ścianki wspinaczkowej, wyjście na lodowisko
14.00 Obiad
15.00 Animacje, zajęcia sportowe w bazie półkolonii
16:00 Podwieczorek
17:00 Wyjazd
Ramowy program wypoczynku może ulec zmianie, ponieważ jest na bieżąco dostosowywany do aktualnych wytycznych sanitarnych, aby było ciekawie, radośnie, z przygodami ale i w pełni bezpiecznie 🙂

Baza Półkolonii zimowych

Nasze półkolonie zimowe o profilu sportowym odbywają się na terenie Szkoły Podstawowej nr. 51 ul. Przy Parku 36. Możesz dowieźć dziecko na miejsce lub skorzystać z dodatkowego transportu na terenie Warszawy. Zajęcia sportowe odbywają się w bazie półkolonii oraz w obiektach sportowych. Do obiektów sportowych dojeżdżamy autokarem lub idziemy pieszo (park trampolin oraz ścianka wspinaczkowa oddalone są jedynie 20 min. pieszo od bazy).

Transport na terenie Warszawy!

Nie musisz przywozić i odwozić dziecka codziennie do bazy, dla ułatwienia umożliwiamy dodatkowo transport z Kabat, Imielina, Mokotowa, Centrum, Żoliborza oraz Bemowa oraz Pragi.

 • Kabaty – Imielin – Mokotów (Metro Wilanowska) – Mokotów (SGH)
 • Praga (Stadion Narodowy) – Centrum – Żoliborz (CH ARKADIA) – Żoliborz (Metro Marymont) – Bemowo

W każdym autokarze i busie znajdują się nasi Wychowawcy, którzy zapewnią opiekę podczas dojazdu na Półkolonie. Sprawdź wszystkie nasze przystanki na mapie -> Godzina i dokładna lokalizacja przystanku może ulec zmianie. Dokładna godzina i miejsce zbiórki podawane jest uczestnikom mailowo w tygodniu poprzedzającym dany turnus.

Cena:

1199,00 PLN/os

Cena turnusu zawiera:

 • 5-dniowy program półkolonii,
 • wyjścia i opłaty za wstęp do obiektów: park trampolin, ścianka wspinaczkowa, lodowisko,
 • zapewnienie opieki instruktorskiej w obiektach
 • wypożyczenie sprzętu sportowego w obiektach
 • opiekę kierownika półkolonii oraz wychowawców Sztorm Grupy w godzinach 9.00-17.00
 • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek – serwowane przez kuchnię w bazie półkolonii)
 • chustę Sztorm Grupy typu buff
 • ubezpieczenie NNW
 • podatek VAT

Cena nie zawiera:

 • transportu na terenie Warszawy w obie strony (dopłata za turnus: 149 zł)
 • opłaty za skarpetki antypoślizgowe podczas wejścia na trampoliny (10 zł/parę, można zabrać swoje)
 • atrakcji dodatkowych: dostępu do fotorelacji turnusu (39 zł), koszulki SZTORMIAKI (39 zł)

Rezerwacja

Galeria:

Najczęściej zadawane pytania i nasze odpowiedzi:

Jak wygląda wyżywienie?
Zapewniamy 3 posiłki: drugie śniadanie, obiad i podwieczorek. Obiady są przygotowywane w restauracji przez zawodowych kucharzy. Posiłki podawane są w naszej bazie zimowej – szkole podstawowej nr 51. Przez cały dzień woda do picia bez ograniczeń. W przypadku uczulenia/nietolerancji wybranych pokarmów, wymagane jest podanie tej informacji w formularzu zgłoszeniowym podczas rezerwacji.
Czy zapewniamy posiłki dietetyczne?
Tak, jeśli Twoje dziecko ma uczulenie/nietolerancję wybranych pokarmów, istnieje możliwość zamówienia specjalnej diety np. bezglutenowej, wegetariańskiej czy bezmlecznej. Konieczne jest jednak zgłoszenie konieczności zapewniania posiłków specjalnych z wyprzedzeniem. Prosimy o podanie tej informacji już podczas rezerwacji i zapisu poprzez formularz elektroniczny w polu UWAGI: Istotne dane o stanie zdrowia.
Chciałabym, aby moje dziecko było w grupie z zapisanymi przyjaciółmi - czy to możliwe?
Tak, jeśli chcesz aby dziecko było zapisane do jednej grupy wychowawczej z również zapisanymi na ten turnus kolegami/koleżankami, możesz przekazać nam tą informację już podczas zapisu internetowego przez formularz rezerwacyjny na stronie. Dopisz imiona i nazwiska przyjaciół Twojego dziecka w polu Inne uwagi (np. jeżeli chcesz aby Twoje dziecko było w jednej grupie z innym uczestnikiem). Na jednym turnusie jest często kilka grup wychowawczych dzieci w podobnym wieku. Upewnij się, że przekazałeś nam informację aby dzieci były w jednej grupie wychowawczej przed rozpoczęciem turnusu.
Jak dokonać zapisu?
Powyżej znajduje się formularz elektronicznych zapisów, wypełnij dane i zarezerwuj miejsce. Jeżeli masz dodatkowe pytania skontaktuj się nami mailowo rezerwacja@sztormgrupa.pl lub telefonicznie 669-900-600.
Nie mamy łyżew. Czy pomagacie w wypożyczeniu łyżew?
Tak. Tak cena wstępu na wszystkie obiekty sportowe oraz koszt wypożyczenia łyżew zawarta jest w cenie półkolonii sportowych/ Nie musisz mieć własnego sprzętu. Jeżeli dysponujesz własnymi łyżwami – super, możesz zabrać je w dniu wyjścia na lodowisko 🙂
Chciałbym zmienić dane wpisane do Karty Kwalifikacyjnej Uczestnika półkolonii, jak mogę je edytować?
Wszystkie korekty danych należy dokonać mailowo poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta rezerwacja@sztormgrupa.pl.
Jak realizowany jest dojazd na półkolonie zimowe?
Transport na półkolonie nie jest wliczony w cenę wyjazdu. Istnieje możliwość wybrania dodatkowo płatnej opcji transportu na terenie Warszawy (przystanki: Kabaty, Imielin, Mokotów, Dw. Centralny, Bemowo,  Żoliborz, Praga). Transport dzieci na miejsce półkolonii realizowany jest klimatyzowanymi autokarami i busami. W każdym autokarze znajdują się Wychowawcy, którzy zapewniają opiekę nad dziećmi już w trakcie transportu. Wszyscy uczestnicy podróżują zapięci w pasy bezpieczeństwa. Dzieci przekazywane są w drodze powrotnej tylko i wyłącznie osobom podanym w karcie uczestnika, po wcześniejszym złożeniu podpisu u wychowawcy. Każdy uczestnik ma możliwość wybrania tylko jednego miejsca zbiórki, nie ma możliwości wybrania różnych przystanków porannych i popołudniowych, nawet jeżeli znajdują się na tej samej trasie przejazdu.
Co zapewnia najwyższy poziom organizacji półkolonii?
Wypoczynek organizowany przez Sztorm Grupę corocznie przechodzi kontrolę Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Sanepidu które nie nigdy nie wykazały nieprawidłowości. Nasza kadra posiada niezbędne uprawnienia do realizacji wypoczynku dla dzieci wymagane przepisami prawa.Spółka jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod nr 1522 oraz posiada gwarancją ubezpieczeniową udzieloną przez Signal Iduna S.A.Spółka posiada kapitał zakładowy w wysokości 750.000 zł wpłacony w całości. Sztorm Sp. z o.o. prowadzi jedną z 5 w Polsce (jedyna na Mazowszu) szkołę żeglarską licencjonowaną przez Polski Związek Żeglarski oraz posiada Złotą Odznakę Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Żeglarstwa HALS
Co zabrać na zimowe półkolonie sportowe?

Ze względu na to, iż zajęcia zajęcia sportowe prowadzone są zarówno w obiektach sportowych (hala, hangar trampolin), na świeżym powietrzu, a część gier i zabaw sportowych prowadzona jest w naszej siedzibie Półkolonii zimowych prosimy pamiętać o odpowiednim ubraniu dziecka i zabrania dodatkowych ubrań na zmianę:

 • spodnie przeciwdeszczowe, kurtka, obowiązkowy szalik, czapka, rękawiczki – do zabaw na świeżym powietrzu,
 • odzież na zmianę zapakowana do oznaczonego plecaka dziecka: buty sportowe typu trampki/adidasy na zmianę, spodnie typu dresy, skarpetki, bluza, bluzka/t-shirt,
 • skarpetki antypoślizgowe (w dniu wyjścia na trampoliny) [możliwy zakup na miejscu w cenie ok. 10 zł/parę]

Prosimy pamiętać, iż w przypadku zabaw prowadzonych na świeżym powietrzu bawimy się na śniegu, zatem niezbędne są spodnie nieprzemakające.

Czy dziecko może odebrać z półkolonii inna osoba niż mama lub tata?
Uczestnicy półkolonii mogą być odebrani jedynie przez Rodziców lub Opiekunów prawnych wymienionych w Karcie Uczestnictwa. Jeżeli chcieliby Państwo aby dziecko odebrała inna osoba (np. babcia, ciocia) konieczne jest pierwszego dnia turnusu przekazanie pisemnego upoważnienia do odbioru uczestnika przez wskazaną osobę. Formularz upoważnienia znajdą Państwo TUTAJ.
Co to jest Karta Uczestnictwa, kiedy przekazać podpisany oryginał?
Karta Uczestnictwa to dokument, który generowany jest na podstawie danych uczestnika podanych podczas zapisu. Przekazanie oryginałów wypełnionych i podpisanych przez Rodziców Kart Kwalifikacyjnych Uczestnictwa jest niezbędne do przyjęcia uczestnika na wypoczynek. Podpisany dokument Rodzice uczestnika przekazują pierwszego dnia wypoczynku Wychowawcy w momencie przekazania dziecka pod opiekę na miejscu zbiórki. Bez wymaganych, podpisanych dokumentów nie możemy przyjąć uczestnika na wypoczynek.
Ważne COVID19 : Czy wymagane są dodatkowe oświadczenia o stanie zdrowia?
Wymagane jest oświadczenie Rodzica/Opiekuna o stanie zdrowia dziecka z podaniem aktualnego na dzień rozpoczęcia wypoczynku stanu zdrowia dziecka oraz potwierdzeniem, że w przeciągu 14 dni poprzedzających wypoczynek nie zamieszkiwało ono z osobą przebywającą na kwarantannie i nie miało kontaktu z osobą podejrzaną o zakażenie. Odprowadzający Rodzic/Opiekun jest zobowiązany do przekazania oświadczenia o stanie swojego zdrowia [Załącznik: 2020_Oswiadczenie uczestnik, rodzic] Zgodnie z wytycznymi GIS oraz MZ w przypadku występowania u uczestnika chorób przewlekłych konieczne jest dostarczenie dodatkowo opinii lekarskiej o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w wypoczynku.
Czy mogę za pomocą Bonu Turystycznego dokonać płatności za półkolonie?
Półkolonie są formą wypoczynku bez noclegu i nie stanowią imprezy turystycznej, w związku z czym niestety nie można za pomocą Bonu Turystycznego dokonać płatności za półkolonie. Za pomocą bonu można dokonać płatności za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego na terenie kraju. Imprezami turystycznymi są nasze kolonie i obozy na Mazurach. Zobacz ofertę kolonii i obozów na lato 2021, gdzie możesz wykorzystać bon turystyczny.
Ważne COVID19 : Czy uczestnicy mają dokonywany systematyczny pomiar temperatury?
Przypominamy, że uczestnik półkolonii musi być zdrowy, nie mieć objawów infekcji lub choroby zakaźnej, nie zamieszkiwał z osobą przebywającą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych w okresie 14 dni przed rozpoczęciem wypoczynku. Uczestnicy będą mieli dokonany codziennie pomiar temperatury jeszcze przed wejściem na półkolonie. Tylko jeden Rodzic/Opiekun może odprowadzić dziecko na miejsce zbiórki. Rodzice odprowadzający dzieci nie mogą wchodzić na teren półkolonii. Prosimy o zachowanie dystansu społecznego podczas przekazania dziecka pod opiekę. Rodzic/Opiekun odprowadzający dziecko na zbiórkę również musi być zdrowy, nie mieć objawów infekcji lub choroby zakaźnej, nie zamieszkiwał z osobą przebywającą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych w okresie 14 dni przed rozpoczęciem wypoczynku.
Czy podczas półkolonii sportowych będzie możliwość uczestniczyć w zajęciach narciarskich/snowboardowych?
W programie półkolonii sportowych nie ma zajęć z jazdy na nartach/snowboardzie. Jeżeli chciałbyś aby Twoje dziecko uczyło się z nami na stoku, sprawdź ofertę 5-dniowych półkolonii narciarskich oraz snowboardowych, organizowanych w tym samym terminie.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami: tel. 669 900 600 e-mail: rezerwacja@sztormgrupa.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...