PÓŁKOLONIE SNOWBOARDOWE WARSZAWA

Półkolonie Zimowe, Snowboardowe Warszawa

Dla kogo:

Dzieci i młodzież (8-12 lat)

Czas trwania:

5 dni

Lokalizacja:

Warszawa, Górka Szczęśliwicka

Półkolonie zimowe, snowboardowe w Warszawie? Tak, teraz jest to możliwe! Podczas ferii zimowych zapraszamy dzieci na białe szaleństwo w mieście. Zapewniamy naszym pociechom cały dzień atrakcji na stoku i to na terenie Warszawy. W programie nauka jazdy na snowboardzie z instruktorem, ale nie tylko: zapewniamy wyżywienie, przejazd i wiele atrakcji towarzyszących.

Program

Półkolonie snowboardowe to świetna zabawa na stoku, ale przede wszystkim nauka jazdy na snowboardzie z wykwalifikowanymi instruktorami  Sztorm Grupy. W programie poza szkoleniem snowboardowym obowiązkowo również m.in.:

 • nauka zachowania na stoku
 • bezpieczeństwo w górach
 • gry i zabawy na świeżym powietrzu
 • zawody na zakończenie turnusu
 • zajęcia i animacje w bazie
 • konkursy z nagrodami

W trakcie półkolonii zapewniamy 3 posiłki dziennie serwowane na stołówce w bazie, opiekę instruktorów, wychowawców i kierownika półkolonii, którym jest znana wszystkim również z wakacji – Ewelina Suchecka. Warunki uczestnictwa w Półkoloniach Sztorm Grupa 2017_2018 Uczestnicy półkolonii objęci są ubezpieczeniem NNW Signal Iduna. Zobacz  Informacje o produkcie oraz Ogólne Warunki Ubezpieczenia NNW (IPID+OWU).

Liczba uczestników w 2019 roku!

Ramowy program dnia:

08:00 Wyjazd – przystanki – Ursynów, SGH, Dw. Centralny, Lazurowa, Metro Marymont

09:00 Przyjazd

09:15 Drugie Śniadanie

10:00 Rozgrzewka, wypożyczenie sprzętu, ubieranie

11:00 Zajęcia na stoku – nauka jazy na snowboardzie (Grupa I) / zajęcia sportowe w bazie (Grupa II)

13:30 Obiad

14:00 Zajęcia sportowe w bazie półkolonii (Grupa I) / zajęcia na stoku – nauka jazdy na snowboardzie (Grupa II)

16:00 Podwieczorek

17:00 Wyjazd

Cena:

949 zł

Cena turnusu zawiera:

 • 5-dniowe szkolenie prowadzone przez instruktorów Sztorm Grupy
 • opiekę kierownika półkolonii oraz wychowawców Sztorm Grupy w godzinach 9.00-17.00
 • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek – serwowane przez kuchnię w bazie półkolonii)
 • ubezpieczenie NNW
 • fotorelację z każdego dnia półkolonii udostępnianą online
 • podatek VAT

Cena nie zawiera:

 • transportu na terenie Warszawy w obie strony (dopłata za turnus: 100zł)
 • opłaty za wypożyczenie sprzętu narciarskiego (35zł/dzień, można zabrać swój)
 • opłaty za karnety na wyciągi (średnio 10zł/dzień)

Baza Półkolonii zimowych

Warszawa, ul. Przy Parku 36  Szkoła Podstawowa nr 51, 200 m od Ośrodka Szczęśliwice. Możesz dowieźć dziecko na miejsce lub skorzystać z dodatkowego transportu na terenie Warszawy. Zajęcia narciarskie na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie, ul. Drawska 22. Centrum Warszawy, sztuczny stok pozwala na szusowanie niezależnie od warunków pogodowych, na miejscu wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, a tuż obok zimowa baza Sztorm Grupy. Wszystko w jednym miejscu.

 

Transport na terenie Warszawy!

Nie musisz przywozić i odwozić dziecka codziennie do bazy, dla ułatwienia umożliwiamy transport z

Ursynowa, Mokotowa, Centrum, Żoliborza oraz Bemowa. W każdym autokarze i busie znajdują się nasi Wychowawcy, którzy zapewnią opiekę podczas dojazdu na Półkolonie. Sprawdź wszystkie nasze przystanki na mapie ->

Rezerwacja:

Najczęściej zadawane pytania i nasze odpowiedzi:

Jak wygląda wyżywienie?
Zapewniamy 3 posiłki: drugie śniadanie, obiad i podwieczorek. Obiady są przygotowywane w restauracji przez zawodowych kucharzy. Posiłki podawane są w naszej bazie zimowej – szkole podstawowej nr 51. Przez cały dzień woda do picia bez ograniczeń. W przypadku uczulenia/nietolerancji wybranych pokarmów, wymagane jest podanie tej informacji w karcie uczestnika przed rozpoczęciem wypoczynku.
Jak dokonać zapisu?
Powyżej znajduje się formularz elektronicznych zapisów, wypełnij dane i zarezerwuj miejsce. Jeżeli masz dodatkowe pytania skontaktuj się nami mailowo rezerwacja@sztormgrupa.pl lub telefonicznie 669-900-600.
Chciałbym zmienić dane wpisane do Karty Kwalifikacyjnej Uczestnika półkolonii, jak mogę je edytować?
Wszystkie korekty danych należy dokonać poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta rezerwacja@sztormgrupa.pl, tel. 669–900–600.
Jak realizowany jest dojazd na półkolonie zimowe?
Transport na półkolonie nie jest wliczony w cenę wyjazdu. Istnieje możliwość wybrania dodatkowo płatnej opcji transportu na terenie Warszawy (przystanki: Ursynów, SGH, Dw. Centralny, Lazurowa, Metro Marymont). Transport dzieci na miejsce półkolonii realizowany jest klimatyzowanymi autokarami i busami. W każdym autokarze znajdują się Wychowawcy, którzy zapewniają opiekę nad dziećmi już w trakcie transportu. Wszyscy uczestnicy podróżują zapięci w pasy bezpieczeństwa. Dzieci przekazywane są w drodze powrotnej tylko i wyłącznie osobom podanym w karcie uczestnika, po wcześniejszym złożeniu podpisu u wychowawcy. Każdy uczestnik ma możliwość wybrania tylko jednego miejsca zbiórki, nie ma możliwości wybrania różnych przystanków porannych i popołudniowych, nawet jeżeli znajdują się na tej samej trasie przejazdu.
Co zapewnia najwyższy poziom organizacji półkolonii?
Wypoczynek organizowany przez Sztorm Grupę corocznie przechodzi kontrolę Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Sanepidu które nie nigdy nie wykazały nieprawidłowości. Nasza kadra posiada niezbędne uprawnienia do realizacji wypoczynku dla dzieci wymagane przepisami prawa.Spółka jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod nr 1522 oraz posiada gwarancją ubezpieczeniową udzieloną przez Signal Iduna S.A.Spółka posiada kapitał zakładowy w wysokości 750.000 zł wpłacony w całości. Sztorm Sp. z o.o. prowadzi jedną z 5 w Polsce (jedyna na Mazowszu) szkołę żeglarską licencjonowaną przez Polski Związek Żeglarski oraz posiada Złotą Odznakę Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Żeglarstwa HALS
Co zabrać na półkolonie zimowe?

Ze względu na to, iż zajęcia narciarskie/snowboardowe jak i  część zajęć sportowych prowadzonych jest na świeżym powietrzu a część gier i zabaw sportowych prowadzona jest w naszej siedzibie Półkolonii zimowych prosimy pamiętać o odpowiednim ubraniu dziecka:

 • spodnie narciarskie/snowboardowe, kurtka, obowiązkowy szalik, czapka, rękawiczki,
 • kominiarka pod kask,
 • odzież na zmianę zapakowana do oznaczonego plecaka dziecka: buty sportowe typu trampki/adidasy na zmianę, spodnie, skarpetki, bluza, bluzka/t-shirt.

Prosimy pamiętać, iż w przypadku braku śniegu stok Górki Szczęśliwickiej jest zraszany mgiełką, zatem niezbędne są spodnie nieprzemakające.

Czy dziecko może odebrać z półkolonii inna osoba niż mama lub tata?
Uczestnicy półkolonii mogą być odebrani jedynie przez Rodziców lub Opiekunów prawnych wymienionych w Karcie Uczestnictwa. Jeżeli chcieliby Państwo aby dziecko odebrała inna osoba (np. babcia, ciocia) konieczne jest pierwszego dnia turnusu przekazanie pisemnego upoważnienia do odbioru uczestnika przez wskazaną osobę. Formularz upoważnienia znajdą Państwo TUTAJ.

Rezerwujesz miejsce?

Skontaktuj się z nami: tel. 669 900 600 e-mail: rezerwacja@sztormgrupa.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...