PÓŁKOLONIE NARCIARSKIE – WARSZAWA

Dla kogo:

Dzieci i młodzież (5-12 lat)

Czas trwania:

5 dni

Lokalizacja:

Warszawa, Górka Szczęśliwicka


Półkolonie zimowe, narciarskie w Warszawie? Tak, teraz jest to możliwe! Podczas ferii zimowych zapraszamy dzieci na białe szaleństwo w mieście. Zapewniamy naszym pociechom cały dzień atrakcji na stoku i to na terenie Warszawy. W programie nauka jazdy na nartach z instruktorem, ale nie tylko: zapewniamy wyżywienie, przejazd i wiele atrakcji towarzyszących.

Program

Półkolonie narciarskie to świetna zabawa na stoku, ale przede wszystkim nauka jazdy na nartach z wykwalifikowanymi instruktorami narciarstwa. Szkolić będą: Agata Hoffa, Karol Wałowski, Basia Nowacka, Adam Radecki – instruktorzy, którzy od lat szkolą nasze maluchy na stokach. W programie poza szkoleniem narciarskim obowiązkowo również m.in.:

 • nauka zachowania na stoku
 • bezpieczeństwo w górach
 • gry i zabawy na świeżym powietrzu
 • zawody na zakończenie turnusu
 • zajęcia i animacje w bazie
 • konkursy z nagrodami

Liczba uczestników w 2019 roku!

W trakcie półkolonii zapewniamy 3 posiłki dziennie podawane na stołówce w bazie, opiekę instruktorów, wychowawców i kierownika półkolonii. Uczestnicy półkolonii objęci są ubezpieczeniem NNW Signal Iduna.

Załacznik nr 1 – Warunki uczestnictwa w Polkoloniach Sztorm Grupa 2019_2020.  

Zobacz także  Informacje o produkcie oraz Ogólne Warunki Ubezpieczenia NNW (IPID+OWU).

Ramowy program dnia:

08:00 Wyjazd – przystanki – Kabaty, Imielin, SGH, Dw. Centralny, Lazurowa, Metro Marymont

09:00 Przyjazd

09:15 Drugie Śniadanie

10:00 Rozgrzewka, wypożyczenie sprzętu, ubieranie

11:00 Zajęcia na stoku – nauka jazy na nartach (Grupa I) / zajęcia sportowe w bazie (Grupa II)

13:30 Obiad

14:00 Zajęcia sportowe w bazie półkolonii (Grupa I) / zajęcia na stoku – nauka jazy na nartach (Grupa II)

16:00 Podwieczorek

17:00 Wyjazd

Baza Półkolonii zimowych

Warszawa, ul. Przy Parku 36  Szkoła Podstawowa nr 51, 200 m od Ośrodka Szczęśliwice. Możesz dowieźć dziecko na miejsce lub skorzystać z dodatkowego transportu na terenie Warszawy. Zajęcia narciarskie na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie, ul. Drawska 22. Centrum Warszawy, sztuczny stok pozwala na szusowanie niezależnie od warunków pogodowych, na miejscu wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, a tuż obok zimowa baza Sztorm Grupy. Wszystko w jednym miejscu.

Transport na terenie Warszawy!

Nie musisz przywozić i odwozić dziecka codziennie do bazy, dla ułatwienia umożliwiamy transport z Kabat, Imielina, Mokotowa, Centrum, Żoliborza oraz Bemowa. W każdym autokarze i busie znajdują się nasi Wychowawcy, którzy zapewnią opiekę podczas dojazdu na Półkolonie. Sprawdź wszystkie nasze przystanki na mapie ->

Cena:

999,00 PLN/os

Cena turnusu zawiera:

 • 5-dniowe szkolenie prowadzone przez instruktorów Sztorm Grupy
 • opiekę kierownika półkolonii oraz wychowawców Sztorm Grupy w godzinach 9.00-17.00
 • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek – serwowane przez kuchnię w bazie półkolonii)
 • ubezpieczenie NNW
 • fotorelację z każdego dnia półkolonii udostępnianą online
 • podatek VAT

Cena nie zawiera:

 • transportu na terenie Warszawy w obie strony (dopłata za turnus: 100zł)
 • opłaty za wypożyczenie sprzętu narciarskiego (45zł/dzień, można zabrać swój)
 • opłaty za karnety na wyciągi (średnio 10zł/dzień)

Rezerwacja:

Galeria:

Najczęściej zadawane pytania i nasze odpowiedzi:

Jak wygląda wyżywienie?

Zapewniamy 3 posiłki: drugie śniadanie, obiad i podwieczorek. Obiady są przygotowywane w restauracji przez zawodowych kucharzy. Posiłki podawane są w naszej bazie zimowej – szkole podstawowej nr 51. Przez cały dzień woda do picia bez ograniczeń. W przypadku uczulenia/nietolerancji wybranych pokarmów, wymagane jest podanie tej informacji w formularzu zgłoszeniowym podczas rezerwacji.

Czy zapewniamy posiłki dietetyczne?

Tak, jeśli Twoje dziecko ma uczulenie/nietolerancję wybranych pokarmów, istnieje możliwość zamówienia specjalnej diety np. bezglutenowej, wegetariańskiej czy bezmlecznej. Konieczne jest jednak zgłoszenie konieczności zapewniania posiłków specjalnych z wyprzedzeniem. Prosimy o podanie tej informacji już podczas rezerwacji i zapisu poprzez formularz elektroniczny w polu UWAGI: Istotne dane o stanie zdrowia.

 

Chciałabym, aby moje dziecko było w grupie z zapisanymi przyjaciółmi - czy to możliwe?

Tak, jeśli chcesz aby dziecko było zapisane do jednej grupy wychowawczej z również zapisanymi na ten turnus kolegami/koleżankami, możesz przekazać nam tą informację już podczas zapisu internetowego przez formularz rezerwacyjny na stronie. Dopisz imiona i nazwiska przyjaciół Twojego dziecka w polu Inne uwagi (np. jeżeli chcesz aby Twoje dziecko było w jednej grupie z innym uczestnikiem).

Na jednym turnusie jest często kilka grup wychowawczych dzieci w podobnym wieku. Upewnij się, że przekazałeś nam informację aby dzieci były w jednej grupie wychowawczej przed rozpoczęciem turnusu.

 

Jak dokonać zapisu?

Powyżej znajduje się formularz elektronicznych zapisów, wypełnij dane i zarezerwuj miejsce.

Jeżeli masz dodatkowe pytania skontaktuj się nami mailowo rezerwacja@sztormgrupa.pl lub telefonicznie 669-900-600.

Nie mamy sprzętu narciarskiego. Czy pomagacie w wypożyczeniu sprzętu narciarskiego?

Tak. Od lat współpracujemy z wypożyczalnią sprzętu narciarskiego, znajdującą się na miejscu na Górce Szczęśliwickiej, pomagamy uczestnikom w doborze i wypożyczeniu sprzętu.

Koszt wypożyczenia przy wypożyczaniu grupowym  to 45zł/dzień/komplet sprzętu tzn. narty, buty narciarskie, kijki oraz kask.

Niezbędne wymiary dziecka podajesz w formularzu rezerwacyjnym – wzrost, waga, numer buta/długość stopy w cm.  Na podstawie podanych przez Ciebie informacji w formularzu, wypożyczalnia szykuje dla dzieci sprzęt narciarski, który jest gotowy do odbioru bezpośrednio na zajęciach. Bez noszenia i przechowywania. Oszczędza to czas 🙂

Jeżeli dysponujesz własnymi butami lub kijkami lub kaskiem – nie szkodzi, możesz zabrać część sprzętu własnego. Pamiętaj jednak, że wynegocjowana przez nas z wypożyczalnią cena wypożyczenia sprzętu narciarskiego dotyczy kompletu. Jeżeli chcesz wypożyczyć jedynie część sprzętu – cena pozostaje bez zmian.

 

Chciałbym zmienić dane wpisane do Karty Kwalifikacyjnej Uczestnika półkolonii, jak mogę je edytować?

Wszystkie korekty danych należy dokonać mailowo poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta rezerwacja@sztormgrupa.pl.

Jak realizowany jest dojazd na półkolonie zimowe?

Transport na półkolonie nie jest wliczony w cenę wyjazdu. Istnieje możliwość wybrania dodatkowo płatnej opcji transportu na terenie Warszawy (przystanki: Ursynów, SGH, Dw. Centralny, Lazurowa, Metro Marymont). Transport dzieci na miejsce półkolonii realizowany jest klimatyzowanymi autokarami i busami. W każdym autokarze znajdują się Wychowawcy, którzy zapewniają opiekę nad dziećmi już w trakcie transportu. Wszyscy uczestnicy podróżują zapięci w pasy bezpieczeństwa. Dzieci przekazywane są w drodze powrotnej tylko i wyłącznie osobom podanym w karcie uczestnika, po wcześniejszym złożeniu podpisu u wychowawcy. Każdy uczestnik ma możliwość wybrania tylko jednego miejsca zbiórki, nie ma możliwości wybrania różnych przystanków porannych i popołudniowych, nawet jeżeli znajdują się na tej samej trasie przejazdu.

Co zapewnia najwyższy poziom organizacji półkolonii?

Wypoczynek organizowany przez Sztorm Grupę corocznie przechodzi kontrolę Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Sanepidu które nie nigdy nie wykazały nieprawidłowości. Nasza kadra posiada niezbędne uprawnienia do realizacji wypoczynku dla dzieci wymagane przepisami prawa.Spółka jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod nr 1522 oraz posiada gwarancją ubezpieczeniową udzieloną przez Signal Iduna S.A.Spółka posiada kapitał zakładowy w wysokości 750.000 zł wpłacony w całości. Sztorm Sp. z o.o. prowadzi jedną z 5 w Polsce (jedyna na Mazowszu) szkołę żeglarską licencjonowaną przez Polski Związek Żeglarski oraz posiada Złotą Odznakę Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Żeglarstwa HALS

Co zabrać na półkolonie zimowe?

Ze względu na to, iż zajęcia narciarskie/snowboardowe jak i  część zajęć sportowych prowadzonych jest na świeżym powietrzu a część gier i zabaw sportowych prowadzona jest w naszej siedzibie Półkolonii zimowych prosimy pamiętać o odpowiednim ubraniu dziecka:

 • spodnie narciarskie/snowboardowe, kurtka, obowiązkowy szalik, czapka, rękawiczki,
 • kominiarka pod kask,
 • odzież na zmianę zapakowana do oznaczonego plecaka dziecka: buty sportowe typu trampki/adidasy na zmianę, spodnie, skarpetki, bluza, bluzka/t-shirt.

Prosimy pamiętać, iż w przypadku braku śniegu stok Górki Szczęśliwickiej jest zraszany mgiełką, zatem niezbędne są spodnie nieprzemakające.

Czy dziecko może odebrać z półkolonii inna osoba niż mama lub tata?

Uczestnicy półkolonii mogą być odebrani jedynie przez Rodziców lub Opiekunów prawnych wymienionych w Karcie Uczestnictwa. Jeżeli chcieliby Państwo aby dziecko odebrała inna osoba (np. babcia, ciocia) konieczne jest pierwszego dnia turnusu przekazanie pisemnego upoważnienia do odbioru uczestnika przez wskazaną osobę. Formularz upoważnienia znajdą Państwo TUTAJ.

Rezerwujesz miejsce?

Skontaktuj się z nami: tel. 669 900 600 e-mail: rezerwacja@sztormgrupa.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...