OFERTA ZIMOWA

Półkolonie narciarskie Warszawa i wyjazd rodzinny w Alpy!

Białe szaleństwo ze Sztorm Grupą! Grupa Sztorm to nie tylko szeroko pojęte żeglarstwo, ale też aktywne spędzanie czasu zimą, na nartach. Aktywizujemy do tego całe rodziny oraz organizujemy zajęcia narciarskie dla dzieci, by wyciągnąć ich z domów, sprzed komputerów i telewizorów, zaszczepiając w nich pasję do ruchu i sportu. Jak najlepiej zaplanować ferie zimowe? Zgłosić się do nas i zapisać dziecko na półkolonie narciarskie na terenie Warszawy lub zdecydować się na wyjazd rodzinny w Alpy! Zapewniamy profesjonalną opiekę, pełne bezpieczeństwo oraz fantastyczne spędzenie wolnego czasu dla wszystkich!

Półkolonie narciarskie dla dzieci

Rodzice martwiący się o to, jak bezpiecznie zorganizować dzieciom czas podczas ferii zimowych, mogą skorzystać z naszej oferty. Półkolonie narciarskie to świetna alternatywa dla obozu narciarskiego i wyjście dla rodziców, którzy nie chcą jeszcze, by ich pociechy wyjeżdżały z domu. Pod naszą opieką dzieciaki będą bezpieczne i będą świetnie się bawić. Półkolonie narciarskie organizowane na terenie Warszawy, na Górce Szczęśliwickiej, pozwolą dzieciom wspaniale spędzić czas i nauczyć się jazdy na nartach bez wyjeżdżania w góry. Jest to mniejszy koszt i większy poziom bezpieczeństwa, a także wielka wygoda dla rodziców. Bierzemy na siebie nawet transport pociech na miejsce półkolonii i z powrotem.

Wyjazd narciarski w Alpy

Sztorm Grupa działa także jako biuro podróży, zimą organizując wyjazdy na narty. Są to wyjazdy w najlepsze miejsce do szusowania po świetnie przygotowanych stokach, czyli w Alpy. Każdego, komu marzy się taki wyjazd, zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowo atrakcyjnej, także pod względem finansowym, oferty. Nie ma lepszego miejsca dla amatorów nart niż Alpy. Wbrew pozorom jednak, nie jest to miejsce zarezerwowane jedynie dla osób, które świetnie jeżdżą na nartach. Zachęcamy do wyjazdu także osoby początkujące, które chcą dopiero przekonać się, czym jest prawdziwe narciarstwo na świetnie przygotowanym stoku.

ZE WZGLĘDU NA RYZYKO ZWIĄZANE Z PANDEMIĄ 

NIE ORGANIZUJEMY PÓŁKOLONII ZIMOWYCH 2022

Poznaj ofertę:

Półkolonie Narciarskie Warszawa

Tydzień zabawy na nartach na warszawskiej górce szczęśliwickiej. Dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Cena: 1199,00 PLN

PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2022 ODWOŁANE

Półkolonie Snowboardowe Warszawa

Tydzień zabawy na warszawskiej górce szczęśliwickiej. Nauka jazdy na snowboardzie dla dzieci w wieku 8-12 lat.

Cena: 1199,00 PLN

PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2022 ODWOŁANE

Półkolonie sportowo-rekreacyjne Warszawa

5 dni atrakcji dla dzieci 8-12 lat! Trampoliny, gry zespołowe, ścianka wspinaczkowa, a nawet łyżwy!

Cena: 1199,00 PLN

PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2022 ODWOŁANE

ZE WZGLĘDU NA RYZYKO ZWIĄZANE Z PANDEMIĄ 

NIE ORGANIZUJEMY PÓŁKOLONII ZIMOWYCH 2022

Sekcja narciarska w Warszawie

Kto powiedział, że by jeździć na nartach i świetnie się bawić, trzeba wyjeżdżać w polskie lub zagraniczne góry? Jeśli skorzysta się z naszej oferty, można będzie aktywnie spędzić czas w zimowej aurze także w Warszawie, szlifując swoje umiejętności narciarskie lub zdobywając je od podstaw. Jest to propozycja dla dzieci i dorosłych. Nasi doświadczeni instruktorzy znakomicie spisują się w zakresie nauki jazdy na nartach. Ofertę tę dedykujemy dla dzieci i dorosłych, którzy chcą aktywnie spędzić czas zimową porą, a także nauczyć się świetnie jeździć na nartach. Nasze zajęcia to także świetna zabawa i znakomita przygoda.

Rodzinne wyjazdy narciarskie

Samodzielne zorganizowanie rodzinnego wyjazdu na narty, na przykład w Alpy, może być dla niektórych osób zadaniem przekraczającym ich możliwości. Można w tym całkowicie na nas polegać, gdyż zajmujemy się taką działalnością od dawna, gwarantując naszym klientom znakomite wrażenia.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 -liczba głosów, ocena: 4,78 z 5)
Loading...