O FIRMIE

Wartości wg Sztorm Grupy

Według Wikipedii, sztorm to zjawisko meteorologiczne, występujące nad obszarami mórz i oceanów w postaci silnego, porywistego, długotrwałego wiatru. Tacy właśnie staramy się być. Jesteśmy silną marką, porywającą tysiące ludzi i długotrwale zmieniającą ich życie, poprzez niezwykłą pasję, jaką jest żeglarstwo.

Misja Grupy Sztorm

Naszą misją jest przede wszystkim popularyzacja żeglarstwa w Polsce, przekazanie naszym Klientom pasji i miłości do żeglarstwa, gruntownej wiedzy i doświadczenia żeglarskiego, organizacja wspaniałego wypoczynku, zabawy dla dorosłych i dla dzieci. Jesteśmy profesjonalni i zaangażowani,  jako instruktorzy – wymagający, jako organizatorzy imprez – niezawodni!

Wizja Grupy Sztorm

Sztorm Grupa to czołówka rynku szkoleń, wyjazdów i imprez żeglarskich. Mamy cztery bazy żeglarskie: nad Zalewem Zegrzyńskim, na Mazurach i w Chorwacji, w Katowicach oraz sklep i biuro w Warszawie. Dzięki temu prowadzimy kursy żeglarskie na różnych akwenach, organizujemy imprezy zarówno na wodzie, jak i na lądzie. Działając jako biuro podróży, organizujemy rejsy, kolonie i obozy w Polsce, jak i za granicą.

Posiadamy  złotą licencję Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Żeglarstwa HALS.

Od 2016 r. jesteśmy  upoważnionym podmiotem do przeprowadzania egzaminów żeglarskich, zgodnie z Decyzją Ministerstwa Sportu i Turystyki (DSW/454/26/2016/MB2/4).

W trakcie półkolonii i obozów dla dzieci i młodzieży przekazujemy kolejnym pokoleniom wiedzę związaną z żeglowaniem, bezpieczeństwem na wodzie i pracą w grupie. Jesteśmy organizatorem imprez firmowych na wodzie i na lądzie. Przygotowując konferencje, wystawy, wyjazdy i imprezy integracyjne, pracujemy z największymi firmami w kraju.

Bezpieczeństwo z Grupą Sztorm

Uczestnicy wszystkich naszych wyjazdów są z nami bezpieczni ponieważ jesteśmy organizatorem turystki podlegającym kontroli właściwych urzędów – wpis nr 1522 Rejestru Marszałka woj. mazowieckiego.  Wszyscy klienci naszych wyjazdów ubezpieczeni są w ramach gwarancji TU Signal Iduna o nr M 203046. Nasza kadra to instruktorzy, kapitanowie, wychowawcy i opiekunowie tylko i wyłącznie ze wszystkimi wymaganymi przepisami kwalifikacjami i dokumentami. Pragniemy być najlepsi w branży. Chcemy kojarzyć się z profesjonalizmem, zaangażowaniem i niezawodnością. I z usługami na najwyższym poziomie.

Wartości Grupy Sztorm:

Bezpieczeństwo

wszystko co robimy, wykonujemy z najwyższą troską o bezpieczeństwo. To nasz priorytet.

Profesjonalizm

dokładamy wszelkich starań, aby wszystko, co robimy wykonywać na najwyższym poziomie, dlatego w naszej szkole pracują tylko doświadczeni, odpowiedzialni instruktorzy.

Pasja

w to, co robimy wkładamy całe serce i maksimum zaangażowania ponieważ nasza praca jest naszą pasją.

Innowacyjność

wyznaczamy nowe kierunki i nowe sposoby działania. Wprowadzamy nową jakość.

Tradycja

dbamy, aby to, co najważniejsze w żeglarstwie – zasady i kultura – nie odeszły do lamusa.

Co dokładnie robimy?

Szkolimy

młodzież i dorosłych w trakcie kursów żeglarskich, motorowodnych, regatowych, instruktorskich.

Wychowujemy

dzieci i młodzież podczas obozów i półkolonii, w duchu żeglarskim, opartym na wspaniałych wartościach, pełnym autorytetów i pięknych wzorców do naśladowania.

Organizujemy

regaty i imprezy integracyjne, eventy firmowe, konferencje i pikniki dla małych i dużych firm.

Żeglujemy

po jeziorach, morzach, oceanach, za każdym razem zabierając naszych Klientów po przygodę.

Ścigamy się

Sztorm Regatta Team to mocna załoga regatowa, dostępna i otwarta na nowych żeglarzy.

Czarterujemy

jachty na Zalewie Zegrzyńskim, Mazurach i w Chorwacji.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 -liczba głosów, ocena: 3,67 z 5)
Loading...