KURSY MOTOROWODNE ZALEW ZEGRZYŃSKI

Kurs na patent Sternika Motorowodnego w Warszawie i nad Zalewem Zegrzyńskim

Zapraszamy na nasze kursy przygotowujące do otrzymania uprawnień motorowodnych. Prowadzimy profesjonalne szkolenia, które pozwolą Ci uzyskać patent sternika motorowodnego – zajęcia praktyczne prowadzimy na najnowocześniejszym sprzęcie oraz na własnej kei manewrowej, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał w nauce. W czasie kursów na uprawnienia motorowodne omówimy i przećwiczymy z Wami w praktyce wszystkie niezbędne przy sterowaniu jachtem motorowym rzeczy. Z nami dowiesz się, jak odpowiednio wejść w ślizg oraz jak wykonywać manewr w sytuacji człowiek za burtą. Sprawdź nasz program oraz jaka jest cena kursu na sternika motorowodnego.

Liczba nowych motorowodniaków w 2021!

Jak wyglądają egzaminy? Sztorm Grupa jest samodzielnym podmiotem egzaminacyjnym – zdajecie egzamin w naszej bazie, przed naszą komisją i na naszym sprzęcie. Egzamin motorowodny nie jest trudnym zadaniem do wykonania.

Egzaminy na wszystkie patenty żeglarskie. Egzamin podzielony jest na dwie części – teoretyczną i praktyczną. Praktyka to znajomość obsługi jachtu motorowego i poprawne wykonywanie obowiązkowych manewrów, jak np. zacieśniona cyrkulacja, manewr „człowiek za burtą”, czy podejście do kei.

Każdy może zostać motorowodniakiem! Własne centrum egzaminacyjne. Największa baza sprzętu. Ekspercka kadra. Jachty: Rib Brig Eagle 600 + Honda 150KM Rib Zodiak + Tohatsu 50KM Skuter Yamaha VX Sztorm Place – centrum żeglarstwa Warszawa. Sprawdź cenę kursu sternika motorowodnego.Dostępne szkolenia:

Sternik Motorowodny – Zalew Zegrzyński

Zdobądź uprawnienia motorowodne nad Zalewem Zegrzyńskim w weekend. W trakcie kursu dodatkowa manewrówka na skuterze i RIB300KM!

Kurs Sternika Motorowodnego cena: 699,00 PLN

Licencja na holowanie narciarza – Zalew Zegrzyński

Niezbędna do zabawy na nartach, wake’u, bananie, kole. 1-dniowy kurs na Zalewie Zegrzyńskim

Kurs na Licencję na Holowanie Narciarza cena: 499,00 PLN

Szkolenie motorowodne NEXT LEVEL – Zalew Zegrzyński

Wszystkich absolwentów naszego kursu motorowodnego zapraszamy na kolejny poziom kursu.

ZDOBĄDŹ DOŚWIADCZENIE ZA STEREM

Zobacz też SZTORM TESTY

i sprawdź swoją wiedzę teoretyczną przed podejściem do egzaminu na patent sternika motororodnwgoe lub żeglarza jachtowego

Egzaminy

sprawdź uprawnienia, warunki przystąpienia do egzaminy i najbliższe terminy egzaminów

Zobacz też CZARTER SEA RAY

i zabierz na wodę rodzinę i przyjaciół! Luksusowy jacht, idealny na chillout dla wymagających klientów

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Oceń artykuł
Loading...