MATERIAŁY EDUKACYJNE

Materiały edukacyjne

Czas w domu to dobra okazja do zdobycia nowej wiedzy z zakresu żeglarstwa i sportów motorowodnych. Przygotowaliśmy dla Was filmy, które mamy nadzieję, że zainspirują Was do odkrywania i nauki, a w przyszłości zdobywania nowych uprawnień. Systematycznie będziemy umieszczać nowe materiały dla Was. Miłej nauki!

#EXPLORE #DREAM #DISCOVER #SAIL

Ekstraklasa żeglarska. Zobacz jak wyglądają regaty

 Żaglowiec Pogoria. Część 3

 Wchodzimy na reje!

 Dzień z życia na żaglowcu STS POGORIA

 Jak się robi żagle?

Zaglądamy na produkcję do żaglowni SAIL SERVICE w Gdańsku. Zobaczcie jak się projektuje i z czego robi się żagle.. mhmmm czy żagle są płaskie czy może wypukłe? Czy wiecie, że żagle szyje się z brytów?Opublikowany przez Sztorm Grupa Sobota, 28 marca 2020

Budowa silnika zaburtowego

Poznajcie budowę jachtu motorowego oraz elementy silnika zaburtowego na przykładzie silnika zaburtowego Mercury V8. Instruktor Bartek Bajewski przypomina dziś podstawy!Jak kupić jacht motorowy?

Materiał jak sprawdzić, przetestować, ocenić używany jacht motorowy. Sprzedającym jest sam Adam Kornacki, dziennikarz motoryzacyjny, który prowadzi program Zakup kontrolowany na TVN Turbo. Tym razem jednak to on chce sprzedać!Jak odebrać jacht czarterowy?

Materiał o tym, co sprawdzić czarterując jacht żaglowy. Jednodniowy czarter jachtu żaglowego  CLICK & SZTORM.Zobacz także materiały edukacyjne dla dzieci >>

   1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Oceń artykuł
Loading...