OFERTA LETNIA

Oferta półkolonii, kolonii i obozów letnich dla dzieci i młodzieży

Grupa Sztorm nie tylko organizuje szkolenia żeglarskie, ale też zajmuje się organizowaniem czasu dla najmłodszych, z naciskiem na żeglarstwo. Sport ten ma piękną tradycję i kulturę, dlatego zajęcia te są świetnym i ciekawym sposobem spędzania czasu dla dzieci i młodzieży. Jeśli nie wiesz, jak atrakcyjnie zaplanować lato swojemu dziecku, zapisz je na nasze półkolonie lub organizowany przez nas obóz żeglarski!
Nawet jeśli Twoje dziecko nie interesuje się tym sportem, szybko go dzięki nam pokocha. W dodatku wspaniale spędzi czas, nawiąże nowe przyjaźnie i nauczy się wielu pożytecznych rzeczy. Zapraszamy gorąco po przygodę, nowe umiejętności i zabawę! Jak każdego roku przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji, pełnych żagli, słońca i zabawy! Zaglądajcie poniżej, czytajcie i łapcie przygody!

PROMOCJA FIRST MINUTE

-100 ZŁ + ATRAKCJE GRATIS

*Liczba miejsc w promocji jest ograniczona na poszczególne turnusy wypoczynku. Obowiązuje kolejność zapisów. Oferta promocyjna obowiązuje do wyczerpania miejsc w promocji. Promocje nie łączą się innymi rabatami.

Poznaj ofertę na LATO 2022:

Półkolonie Warszawa

Warszawa, Zalew Zegrzyński

OSTATNIE MIEJSCA W PROMOCJI

Obozy i kolonie Mazury

Mazury

OSTATNIE MIEJSCA W PROMOCJI

Bon turystyczny

U nas wykorzystacie Polski Bon Turystyczny. Bon turystyczny to forma wsparcia dla polskich rodzin. Bon możecie wykorzystać na organizowane przez nas letnie kolonie i obozy na Mazurach (imprezy z noclegiem). Więcej informacji o możliwości wykorzystania Bonu Turystycznego na imprezy turystyczne dla dzieci znajdziesz tutaj.

Półkolonie dla dzieci

Organizowane przez nas letnie półkolonie dla dzieci mają miejsce nad Zalewem Zegrzyńskim w przypadku Warszawy i nad Pogorią I dla dzieci ze Śląska. Jest to świetne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom rozrywkę na wakacje, a jednocześnie nie chcą lub nie mogą puszczać ich z dala od siebie. Skorzystanie z naszej oferty jest wygodne i daje pewność bezpieczeństwa.

Gwarantujemy, że każde dziecko, które weźmie udział w organizowanych przez nas półkoloniach, będzie się świetnie bawić. Półkolonie żeglarskie to znakomity sposób na wyciągnięcie dziecka z domu i zainteresowanie go sportem. Zapewniamy uczestnikom posiłki i transport autokarem z licznymi miejscami zbiórki.

Kolonie letnie

Kolonie letnie dla dzieci i młodzieży organizowane są przez różne organy i placówki, ale nasza oferta może być najlepszym wyborem, nie tylko dla dzieciaków, które interesują się żeglarstwem. Bardzo dbamy o urozmaicenie czasu uczestników naszych kolonii, gwarantujemy więc znakomitą zabawę. Nie ma mowy o nudzie!

Kolonie letnie organizowane w duchu żeglarskim przez Sztorm Grupę odbywają się w atrakcyjnych lokalizacjach, idealnie przystosowanych do wypoczynku dzieci i młodzieży. Co ważne, wziąć w nich udział mogą bez przeszkód dzieciaki, które nie potrafią pływać, dzięki kamizelkom ratunkowym i stałej opiece instruktorów.

Obozy letnie dla młodzieży

W jaki sposób zagospodarować czas nastolatkom w wakacje, by było to dla nich z największą korzyścią? Nad problemem tym zapewne zastanawia się wielu rodziców, mając świadomość, że mnóstwo takich dzieciaków najchętniej nie wychodziłoby z pokoju. Na nasze obozy jednak nikogo nie trzeba będzie namawiać!

Obozy letnie na Mazurach to zdecydowanie pomysł, który zachwyci każdego nastolatka. Oferujemy trzy typy obozów, dostosowane do poziomu umiejętności dzieci i ich wieku, dzięki czemu każdy z uczestników znajdzie idealny obóz dla siebie. Zapewniamy całą masę zabawy i wspaniałą atmosferę, co gwarantuje niezapomniane wrażenia.

Obozy i kolonie na Mazurach

Mazury to zdecydowanie jeden z najbardziej atrakcyjnych turystycznie obszarów Polski, a już zwłaszcza dla żeglarzy. Nasze obozy letnie nie mogłyby być więc organizowane w innym miejscu. Oferujemy kolonie żeglarskie i obozy wędrowne, które pozwalają znakomicie poznać ten piękny obszar o wielu walorach.

KANAŁ SZTORMIAKÓW

MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA DZIECI

Oglądaj, wypełniaj, zgaduj i baw się razem z nami na kanale Sztormiaków. Podsyłamy ciekawostki żeglarskie i pomysły na zabawę oraz naukę żeglarstwa w domu.

>>>

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 -liczba głosów, ocena: 4,09 z 5)
Loading...