AHOJ SZTORM! Akademia Żeglarska dla dzieci


Weekendowa szkółka żeglarska dla dzieci

Prócz kursów, półkolonii i obozów żeglarskich, Grupa Sztorm oferuje też wyjątkowy rodzaj zajęć dla dzieciaków – weekendową szkółkę żeglarską. W jej ramach dzieci uczą się różnego rodzaju zajęć związanych z żeglarstwem. Zajęcia odbywają się od kwietnia do października.

Udział w weekendowej szkółce żeglarskiej dla dzieci można polecić wszystkim dzieciakom, które są zapalonymi pasjonatami żeglowania i chcą nauczyć się na ten temat jak najwięcej. Jest to również świetny wybór dla tych małych żeglarzy, którzy nie chcą tracić kontaktu z żeglowaniem poza wakacjami.

Na czym polega?

Weekendowa szkółka żeglarska dla dzieci to specjalnie opracowane zajęcia, odbywające się od wiosny do jesieni, w weekendy. W zakres zajęć wchodzi wiele elementów, między innymi nauka zachowania na wodzie, zajęcia prowadzone na jachtach, a także inne, niezwiązane z żeglarstwem, pozwalające uczestnikom miło spędzić czas.

Na zapisanie swych dzieci do weekendowej szkółki żeglarskiej często decydują się też rodzice, którzy w tym czasie chcą odbywać wybrany kurs żeglarski. W ten sposób można zapewnić dziecku znakomitą rozrywkę, a także doskonałą opiekę. O wszystko to dbają nasi wykwalifikowani instruktorzy i opiekunowie.

Program szkółki

Zajęcia w weekendowej szkółce żeglarstwa dla dzieci organizowanej przez Grupę Sztorm odbywają się w godzinach 9-17.30. W tym czasie dzieciaki uczą się wielu czynności związanych z żeglarstwem, a także oddają się rozrywkom, które nie są związane z tym sportem.

Program weekendowego kursu żeglowania dla dzieci jest opracowany bardzo starannie. Ma na celu sprawienie, by młodzi adepci żeglarstwa nie tracili kontaktu z tym sportem poza sezonem i wakacjami, a także mieli konstruktywne zajęcia. Są to nie tylko zajęcia żeglarskie, by dzieci nie poczuły się znużone nadmiarem nauki.

Zajęcia żeglarskie

Najważniejszym punktem weekendowego kursu żeglowania są oczywiście zajęcia żeglarskie. Są one organizowane w różnych formach – na lądzie i na jachtach, co ma na celu dostarczenie dzieciom wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Wszystkie te zajęcia są ciekawe i angażujące dla uczestników weekendowego kursu.

Jest to produkt stworzony na podobieństwo letnich półkolonii żeglarskich z myślą o dzieciach, które nie mogą doczekać się lata, oraz o rodzicach, którzy chcą wziąć udział w kursie żeglarskim, a nie chcą zostawiać dzieci w domu. Zapraszamy wszystkie dzieciaki gorąco już od 22 kwietnia w każdy weekend, sobota-niedziela, w godz. 09.00 – 17.30. W programie:

  • opieka wychowawcy Sztorm Grupy
  • opieka instruktora żeglarstwa Sztorm Grupy
  • zajęcia żeglarskie na lądzie
  • zajęcia żeglarskie na jachtach
  • rejsy jachtami żaglowymi Omega/Tango/Scandinavia/DZ
  • zajęcia inne, wolne od żeglarstwa

Termin: maj-wrzesień 2019

Godziny: 9.00-17.30 (przerwa obiadowa w godzinach 13.00-14.00, podczas przerwy dzieci są pod opieką rodziców)

 Zarezerwuj miejsce na kursie!

Skontaktuj się z nami: tel. 669 900 600 e-mail: rezerwacja@sztormgrupa.pl


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...