Kurs radiooperatora łączności bliskiego zasięgu SRCWybierasz się na rejs morski? Pamiętaj, że w każdej załodze rejsu morskiego chociaż jedna osoba musi posiadać uprawnienia do obsługi urządzeń systemu GMDSS. Kurs na świadectwo radiooperatora bliskiego zasięgu (SRC) obejmuje podstawowe angielskie zwroty w komunikacji morskiej, obsługę NAVTEX, EPIRB, AIS i SART, alarmy distress i ich odwoływanie. Część praktyczna realizowana jest na morskich radiotelefonach VHF-DSC, podczas szkolenia realizowany jest program symulacji różnego typu komunikacji na morzu.

Kurs przygotowuje do egzaminu państwowego przed Komisją Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Egzamin składa się z części praktycznej (obsługa urządzeń) oraz części teoretycznej (test). Pozytywne zdanie egzaminu pozwala uzyskać bezterminowe i międzynarodowe świadectwo SRC.

Szczegółowe informacje:


Tryb szkolenia
:Teoria i praktyka podczas jednodniowego, całodziennego szkolenia w godz. 9-17 lub dwóch spotkań w  godzinach  16-20.
Cena: 350 zł/os.
Cena zawiera: szkolenie teoretyczne i praktyczne na sprzęcie VHF, zestaw pytań egzaminacyjnych, przykładowy test egzaminacyjny, podręcznik „Łączność bliskiego zasięgu na morzu”.
Cena nie zawiera: opłata egzaminacyjnej oraz opłaty za wydanie świadectwa – 125 zł/os (wpłata na konto Urzędu Komunikacji Elektronicznej).

Egzaminy odbywają się w delegaturach UKE w całej Polsce. Zobacz Harmonogram egzaminów!

Miejsce szkolenia: Sztorm Grupa, ul.Fosa 30, Warszawa – Ursynów

 


Terminy kursów  na 2020 r. wkrótce!


Zarezerwuj miejsce na kursie!

Skontaktuj się z nami:
tel. 669 900 600
e-mail: rezerwacja@sztormgrupa.pl


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...