VOUCHER NA SZKOLENIE REGATOWE

Voucher podarunkowy na szkolenie regatowe, Warszawa, Zalew Zegrzyński

Dla kogo:

Od 14 lat

Czas trwania:

2 dni

Lokalizacja:

Warszawa / Zalew Zegrzyński

Voucher podarunkowy na 2-dniowe szkolenie regatowe pod okiem Mistrzów. Szkolenie z myślą o dla stawiających pierwsze kroki w ściganiu jak i dla tych, którzy chcą doskonalić swoją technikę pod kątem wyścigów. To wszystko na nowych, pięknych jachtach klasy Sigma. Unikalna możliwość wzięcia udziału w sportowym wydarzeniu, zdobycia wyjątkowych kwalifikacji w żeglarstwie regatowym. W programie m.in. obsługa i trymowanie jachtu regatowego, doskonalenie technik, błyskawiczne zwroty, nauka balastowania, przepisy regatowe. Osoba obdarowana będzie mogła wybrać termin kursu ze wszystkich dostępnych w 2021 roku! Więcej o o programie kursu oraz harmonogram terminów na stronie: szkolenie regatowe.

CENA:

590 zł

Postaw na bezpieczeństwo w wygodnej formie!

Zaczynając swoją przygodę z żeglarstwem możesz nabyć swoją własną kamizelkę, wykorzystując jej potencjał nie tylko podczas kursu ale i dalszej żeglarskiej przygody!

PNEUMATYCZNA KAMIZELKA AUTOMATYCZNA

LAZIZAS SIGMA

399 ZŁ

 

  • WYGODNA
  • NIE KRĘPUJE RUCHÓW
  • ŁATWA W PRZECHOWYWANIU
  • ESTETYCZNY WYGLĄD PASUJĄCY DO KAŻDEGO UBIORU 

Zakup vouchera:Vouchery podarunkowe

Podaruj coś wyjątkowego – przeżycia, umiejętności, przygodę!  Zobacz także inne propozycje voucherów lub zgłoś się do nas w celu przygotowania indywidualnego:

VOUCHER NA KURS ST.MOTOROWODNEGOVOUCHER NA SZKOLENIE REGATOWEVOUCHER NA KURS ŻEGLARSKI
Podziel się:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...