KURSY ŻEGLARSKIE I MOTOROWODNE

Kursy żeglarskie i motorowodne.

Warszawa, Śląsk, Mazury, Chorwacja

Na kurs zapraszamy każdego, kto chce się uczyć żeglowania. Prowadzony jest przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy przekazują swoją wiedzę w jasny i przystępny sposób. Kursanci ją sobie przyswajają, zdobywając nie tylko wiedzę teoretyczną, ale też szalenie przydatne umiejętności praktyczne. Kursy żeglarskie i motorowodne prowadzimy na różnych typach akwenów. Z usług można skorzystać na Zalewie Zegrzyńskim, na Pogorii I, na Mazurach oraz w pięknej Chorwacji. Nauka żeglowania pod naszym okiem jest więc nie tylko sposobem na zdobycie wiedzy, ale też fantastyczne spędzenie czasu i niezapomnianą przygodę.

Kursy żeglarskie

Oferta kursów żeglarskich dedykowana jest dla osób w każdym wieku, nieważne czy dorosły czy dziecko – wszyscy chętni mogą pod naszym doświadczonym okiem uczyć się żeglowania. Instruktorzy przekażą Wam wszystko, co potrzebne jest, by znakomicie poradzić sobie na wodzie i zachować bezpieczeństwo, a ponadto zarażą Was prawdziwą pasją do tego wspaniałego sportu.

Kursy motorowodne

Oferta kursów motorowodnych jest dedykowana dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się sprawnego manewrowania łodziami o napędzie motorowym. Poruszanie się takimi jednostkami daje dużo przyjemności, a dzięki przebytym kursom przeżycia będą jeszcze lepsze, a na pewno bezpieczniejsze. Wszystkie kursy z oferty Sztorm Grupy prowadzą doświadczeni i wysoko wykwalifikowani instruktorzy. Gwarantując przyjemną atmosferę i wysoki poziom wiedzy, zachęcamy do nauki u nas wszystkich dorosłych i dzieci, którzy chcą dołączyć do grupy sterników motorowodnych.

Kursy instruktorskie

Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju kursów żeglarskich, także dla instruktorów. Bycie instruktorem żeglarstwa daje wiele satysfakcji i pozwala na co dzień realizować swoją pasję. Jeśli to jest Twoja wizja na przyszłość, zgłoś się do nas! Zapewniamy efektywną naukę w przyjemnej atmosferze. Firma Sztorm Grupa dysponuje zezwoleniami na prowadzenie różnego rodzaju kursów, również kursów instruktorskich. Z nami szybko zdobędziesz stosowną wiedzę oraz wymagane i upragnione uprawnienia.

Patenty po każdym z kursów

Każdy kursów kończy się egzaminem, po którym można otrzymać patent, uprawniający do sterowania określonymi jednostkami wodnymi. Na stronie można znaleźć przykładowe pytania, jakie padają podczas egzaminów, dzięki czemu można lepiej się do nich przygotować.

Centrum szkoleniowe i egzaminacyjne Sztorm Grupy.

  • Szkolenia żeglarskie, motorowodne, instruktorskie
  • Złota Licencja Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Hals
  • Nasza kadra to Kapitanowie Jachtowi i Motorowodni, Sternicy Morscy, Instruktorzy PZŻ i PZMWiNW, Instruktorzy Wykładowcy, Ratownicy
  • Samodzielny podmiot egzaminacyjny na wszystkie rodzaje patentów (Decyzja Ministerstwa Sportu i Turystyki DSW/454/26/2016/MB2/4).

Liczba nowych żeglarzy i motorowodniaków w 2021 roku!

Poniżej znajdziesz poszczególne rodzaje kursów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Żeglarskie Warszawa

Szeroki zakres szkoleń na wszystkie stopnie żeglarskie – indywidualnie, codzienne, weekendowe, na Zegrzu, Morzu i Mazurach.

Motorowodne Warszawa

Zdobądź uprawnienia do samodzielnego kierowania jachtem motorowym, holowania narciarza i innych obiektów pływających

Instruktorskie

Czas przekazać swoje doświadczenie i wiedzę innym – zostań instruktorem żeglarstwa!

Żeglarskie Śląsk

Szkolenia indywidualnie, codzienne, weekendowe – na wszystkie stopnie żeglarskie na Pogorii I, Morzu i Mazurach.

Motorowodne Śląsk

Zdobądź wymagane uprawnienia i ciesz się samodzielnym kierowaniem jachtu motorowodnego.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 -liczba głosów, ocena: 4,50 z 5)
Loading...