KURSY ŻEGLARSKIE I MOTOROWODNE

Kursy żeglarskie i motorowodne.

Warszawa, Mazury, Chorwacja

Każdego, kto chce uczyć się żeglowania, zapraszamy na kurs. Prowadzą go wysoko wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy, którzy przekazują swoją wiedzę w jasny i przystępny sposób. Kursanci ją sobie przyswajają, zdobywając nie tylko wiedzę teoretyczną, ale też szalenie przydatne umiejętności praktyczne.

Kursy żeglarskie i motorowodne prowadzimy na różnych typach akwenów. Z usług można skorzystać na Zalewie Zegrzyńskim, na Mazurach oraz w pięknej Chorwacji. Nauka żeglowania pod naszym okiem jest więc nie tylko sposobem na zdobycie wiedzy, ale też fantastyczne spędzenie czasu i niezapomnianą przygodę.

Kursy żeglarskie

Oferta kursów żeglarskich dedykowana jest dla osób w każdym wieku. Każdy, kto chce uczyć się pod naszym okiem żeglowania, dorosły czy dziecko, może skorzystać z ogromnej bazy wiedzy instruktorów oraz ich doświadczenia. Kursy to także niezapomniana przygoda, pozwalająca pokochać żeglowanie.

Dla wszystkich osób zainteresowanych zgłębianiem tajników żeglarstwa kursy będą najlepszym wyborem. Instruktorzy nauczą wszystkiego, co potrzebne, by znakomicie poradzić sobie na wodzie i zachować bezpieczeństwo. Na pewno zarażą też prawdziwą pasją do tego wspaniałego sportu.

Kursy motorowodne

Oferta kursów motorowodnych jest dedykowana dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się sprawnego manewrowania łodziami o napędzie motorowym. Poruszanie się takimi jednostkami daje dużo przyjemności, a dzięki przebytym kursom jest jeszcze przyjemniejsze oraz bezpieczniejsze.

Każdy kurs motorowodny z oferty Sztorm Grupy prowadzi doświadczony i wysoko wykwalifikowany instruktor. Gwarantując przyjemną atmosferę i wysoki poziom wiedzy, zachęcamy do nauki u nas wszystkich dorosłych i dzieci, którzy chcą zgłębić tajniki sterowania łodziami motorowymi.

Kursy instruktorskie

Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju kursów żeglarskich, także dla instruktorów. Każdy, kto chce zostać instruktorem żeglarstwa, co daje wiele satysfakcji i pozwala na co dzień realizować swoją pasję, powinien się do nas zgłosić. Zapewniamy efektywną naukę w przyjemnej atmosferze.

Firma Sztorm Grupa dysponuje zezwoleniami na prowadzenie różnego rodzaju kursów, również kursów instruktorskich. Zgłoś się do nas, jeśli chcesz zostać instruktorem żeglowania, a szybko zdobędziesz stosowną wiedzę oraz wymagane przez prawo uprawnienia.

Patenty po każdym z kursów

Każdy kursów kończy się egzaminem, po którym można otrzymać patent, uprawniający do sterowania określonymi jednostkami wodnymi. Na stronie można znaleźć przykładowe pytania, jakie padają podczas egzaminów, dzięki czemu można lepiej się do nich przygotować.

Centrum szkoleniowe i egzaminacyjne Sztorm Grupy.

  • Szkolenia żeglarskie, motorowodne, instruktorskie
  • Licencja Szkoleniowa PZŻ nr 3 (do 2017 r.)
  • Złota Licencja Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Hals
  • Nasza kadra to Kapitanowie Jachtowi i Motorowodni, Sternicy Morscy, Instruktorzy PZŻ i PZMWiNW, Instruktorzy Wykładowcy, Ratownicy
  • Samodzielny podmiot egzaminacyjny na wszystkie rodzaje patentów (Decyzja Ministerstwa Sportu i Turystyki DSW/454/26/2016/MB2/4).

Liczba nowych żeglarzy i motorowodniaków w 2017 roku!

Poniżej znajdziesz poszczególne rodzaje kursów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Żeglarskie

Szeroki zakres szkoleń na wszystkie stopnie żeglarskie – indywidualnie, codzienne, weekendowe, na Zegrzu, Morzu i Mazurach.

Motorowodne

Zdobądź uprawnienia do samodzielnego kierowania jachtem motorowym, holowania narciarza i innych obiektów pływających

Instruktorskie

Czas przekazać swoje doświadczenie i wiedzę innym – zostań instruktorem żeglarstwa!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...