Jak rozpocząć przygodę z 4x4?

Jak rozpocząć przygodę z 4x4?

Moda na SUV-y, crossovery, terenówki.

Auta z napędem 4×4 cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością wśród klientów salonów samochodowych. Nic dziwnego, że wszyscy producenci starają się odpowiedzieć na ten ogromny popyt i wprowadzają kolejne modele z tego segmentu. Aktualnie wszystkie chyba już marki posiadają jakieś modele tej kategorii. Ba! Nawet takie marki, jak Lamborghini czy Bentley, albo Alfa Romeo posiadają już SUV-y w swojej ofercie.

Ale wróćmy na razie na ziemię – mamy obecnie bardzo szeroką ofertę aut z napędem 4×4 popularnych marek samochodowych, jak choćby: Skoda Kodiaq, Alfa Romeo Stelvio, Volkswagen Tiguan, Volvo XC40 czy XC60 lub XC90, Jeep Renegade czy Cherokee, Audi Q5 czy Q7, no jest tego mnóstwo.

W każdym aucie drzemie prawdziwa przygoda

Ale pytanie brzmi – ile spośród tych aut zjeżdża czasem z asfaltu? Czy kupujemy je tylko dlatego, że są wygodne, wydają się być bezpieczniejsze, można więcej schować do bagażnika? Czy może marzymy jednak o tym, by czasem zjechać z drogi i poczuć się wolnym, przemierzać pustkowia, sprawdzić czy nasze auto podjedzie pod górkę. A gdyby tak zabrać ze sobą rodziną albo psa? Tutaj dopiero rozpoczyna się prawdziwa przygoda.

No tak, ale jeśli nie wiemy co, gdzie i jak? Jeśli nie mamy znajomych, z którymi moglibyśmy się wybrać w teren? Nawet nie wiemy, na co możemy sobie pozwolić, jak daleko pojechać, a przy okazji nie chcielibyśmy uszkodzić naszego ukochanego auta przecież. I koniec przygody, jedziemy do sklepu, do kościoła, po dzieci do szkoły, a przygoda czeka w lesie czy nad jeziorem.

Co to w ogóle jest impreza Sztorm Show 4×4?

I tutaj z pomocą przychodzimy my. My, czyli Sztorm Grupa – ludzie od przygody. To właśnie jest powód, dla którego organizujemy cykliczną imprezę o nazwie Sztorm Show 4×4 – to tutaj jest miejsce dla wszystkich, którzy pragną przeżyć przygodę w terenie, pobawić się za kółkiem, ale nie tylko, poznać możliwości swojego auta, nauczyć się podjeżdżać pod przeszkody, czy zjeżdżać z górki, pokonywać trawersy, ale przede wszystkim – cudownie się bawić razem z dziećmi, znajomymi, ludźmi, których poznamy w trakcie imprezy.

Impreza turystyczna

Sztorm Show 4×4 to przede wszystkim impreza dla klas turystycznych, dla ludzi, którzy nie mają jeszcze doświadczenia w terenie, lub jeżdżą w offroadzie, ale chcą zabrać ze sobą dzieci i przyjechać się pobawić. To nie Dakar, nie będziemy tutaj walczyć na śmierć i życie. Tutaj poznajemy nasze auta, podobnych nam ludzi, którzy szukają w życiu przygody, spędzamy czas na łonie przyrody, zarażamy się wielką pasją, przekazując ją też naszym rodzinom czy znajomym.

Show

Sztorm Show 4×4 to okazja by pokazać swoje auto, obejrzeć inne auta, poznać różne rozwiązania stosowane w różnych modelach. W końcu każde auto czymś się różni. W trakcie imprezy robimy mnóstwo fajnych zdjęć, którymi później nasi uczestnicy chwalą się w mediach społecznościowych. No bo kto z nas, nie chciałby przeżyć przygody i opowiedzieć o niej naszym znajomym?

Rodzinna gra terenowa

Sztorm Show 4×4 to gra terenowa, oparta na tzw. roadbooku, czyli instrukcji przejazdu trasy, pełnej wskazówek, zagadek i zadań do wykonania. Na trasie spotkacie wyzwania, które trzeba będzie pokonać łącząc siły całej załogi, będzie trzeba odnaleźć ukryte miejsca, rozszyfrować zagadki, których wynik będzie stanowił dalsze wskazówki trasy. Tutaj nie tylko sprawność za kierownicą się liczy, ale też ciekawość świata, którą odznaczają się przede wszystkim dzieci, spostrzegawczość czy kreatywność.

Pasja, przygoda i zabawa

Ale Sztorm Show 4×4 to przede wszystkim zabawa – od samego początku, podczas odprawy porannej, przez wszystkie etapy, aż po wieczorną imprezę przy ognisku z muzyką na żywo. To czas dla nas wszystkich, kiedy problemy dnia codziennego odkładamy na półkę w garażu, a zajmujemy się tylko przygodą i zabawą!

Kto może wziąć udział w Sztorm Show 4×4?

Każdy, kto posiada auto z napędem 4×4 – czy jest to SUV, czy crossover, czy terenówka, czy jest to Jeep Wrangler czy Nissan Quashqai, nie ma to znaczenia – ważne jest nastawienie i chęć zabawy. Nasi instruktorzy przez wszystko Was przeprowadzą, pomogą, a najwyższa nagroda w rajdzie przeznaczona jest dla załogi fair-play, która odznaczy się pomocą innym na trasie czy podczas prób.

Tak więc, nie obawiajcie się, bo to nie jest rajd przeprawowy. Tutaj każde auto sobie poradzi. Tutaj nie niszczymy samochodów, więc nawet najpiękniejsze modele prosto z salonu mogą brać udział, bez obawy o rysy na lakierze. Każdy pozwoli sobie na tyle, na ile będzie miał ochotę.

A więc do dzieła! Nie ma co czekać, bo przygoda nie lubi czekać! Wchodzimy na stronę imprezy i zapisujemy swoją ząłogę! Ahoj! Do zobaczenia na miejscu! Zabierzcie ze sobą wszystkich, to będzie nasz dzień!

Szczegóły i zapisy: SZTORM SHOW 4×4

Pozdrawiamy gorąco i czekamy w terenie!

Załoga Sztorm Grupy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...