WATER EXPERIENCE – JACHTY MOTOROWE

Załoga

do 12 osób!

Silnik

Mercury V8 o mocy 300KM!

Lokalizacja:

Zalew Zegrzyński
Nowy, potężny motorowy jacht hybrydowy RIB SPORTIS S7400 o długości 7,5m z ogromnym silnikiem Mercury V8 o mocy 300KM! Pierwszy i jedyny egzemplarz tego silnika w Polsce! Jacht został zbudowany z myślą o ekstremalnej żegludze w najtrudniejszych warunkach, wykorzystywany przez morskie służby ratownicze, posiada nieograniczone zdolności żeglugowe i dostarcza niesamowitych wrażeń. Ładowność łodzi to 3500 kg. Rib wyposażony jest w 6 miejsc typu jockey ze stalowymi relingami, kanapę czterosobową oraz dwa miejsca typu jockey dla obsługi, 12 kasków i 12 kamizelek ratunkowych.

Mercury V8 o mocy 300KM!

Pierwszy i jedyny egzemplarz w Polsce!

#JESTMOC

#JESTFUN

#JESTSZTORM

KM!


Załoga

do 9 osób!

Silnik

Mercruiser 4.5 MPI

250 KM!

Lokalizacja:

Zalew Zegrzyński
Komfortowy, elegancki jacht, idealny na chillout dla wymagających klientów. Świetny na imprezę firmową czy wieczór panieński. Wysokiej klasy nagłośnienie oraz potężna moc, zapewnią solidną dawkę emocji każdemu podczas rejsu.

Mercruiser 4.5 MPI o mocy 250 KM!

KM!

Jacht Motorowy RIB Eagle 150 KM

Załoga

do 6 osób!

Silnik

Yamaha 150 KM

Lokalizacja:

Zalew Zegrzyński

150KM pełnej przygody. Szalona jazda, wiatr we włosach i niezapomniane wrażenia w cenie. Cena obejmuje czarter jachtu wraz ze sternikiem i paliwem i odbiorem osób z wybranego miejsca na Zalewie Zegrzyńskim. Możliwość nauki prowadzenia jachtu.

KM!

Skuter wodny Yamaha VX 110 150 KM

Załoga

do 3 osób

Silnik

Yamaha 110 KM

Lokalizacja:

Zalew Zegrzyński

Wspaniała zabawa i dawka adrenaliny – 110KM szaleństwa! Osoby z uprawnieniami mogą pływać bez instruktora. Osoby bez uprawnień pływają z instruktorem. Tak czy inaczej – ogromna frajda.

KM!

Baza Sztorm Grupy

Baza Sztorm Grupy na terenie Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnego Promenada nad Jeziorem Zegrzyńskim. Dokładny adres ośrodka: ul. Spacerowa 35, 05-127 Białobrzegi. Centrum Promenada to kompleks hotelowo-rekreacyjny wraz z 40 hektarami pięknego sosnowego lasu, własną plażą, przystanią żeglarską, placami i salami zabaw, boiskami oraz z 3-ma własnymi restauracjami. Szczegółowe informacje o Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym Promenada na www.promenadacountry.pl

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Promenada

Chcesz zorganizować event?

dominika@sztormgrupa.pl
tel. 666 030 903


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...