Kursy Instruktorskie

Kursy instruktorskie Warszawa, Zalew Zegrzyński

Szkolenia żeglarskie na najwyższym poziomie i najlepsza, wyselekcjonowana kadra, m.in. Jerzy Durejko – były V-ce Prezes Polskiego Związku Żeglarskiego, szef Komisji Szkolenia PZŻ. Jako jedynej firmie w Warszawie nadano nam licencję szkoleniową Polskiego Związku Żeglarskiego (do 2017 r.). Posiadamy również złotą licencję Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Żeglarstwa HALS.

 

Gwarancja pracy w roli Instruktora Żeglarstwa.

Od razu po szkoleniu i zdanym egzaminie zapraszamy do naszej załogi instruktorów, sterników i skipperów. Selekcjonujemy bardzo dokładnie osoby, które do nas dołączają – tak, aby poziom szkolenia w Sztorm Grupie był najwyższy.

Jak wyglądają egzaminy? Egzamin instruktorski to trudna sprawa i wymaga solidnego przygotowania, zarówno praktycznego i teoretycznego. Ale dzięki temu stajecie się częścią Elity.

Egzamin podzielony jest na dwie części – teoretyczną i praktyczną. Praktyka to umiejętność prezentacji i nauki manewrów żeglarskich: obsługa jachtu żaglowego, zwrot przez sztag, rufę, manewr „człowiek za burtą”, dryf czy podejście do kei na silniku. Teoria to wszystkie zagadnienia dydaktyczne, znajomość przepisów, wiedza organizacyjna.

Własne centrum egzaminacyjne.

Największa baza sprzętu.

Ekspercka kadra.

Elita żeglarstwa w Polsce.

Jachty: Scandinavia 27, Sigma 600, Tango 730, Omega

Sztorm Place – centrum żeglarstwa Warszawa.

Dostępne szkolenia:

Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ

Intensywne szkolenie instruktorskie dla najlepszych.

Cena: 1400,00 PLN

Kurs Instruktora Żeglarstwa PZŻ

Kurs na wyższy stopień instruktorski.

Cena: 1400,00 PLN