Eventy Zagraniczne

Rejsy zagraniczne dla firm, integracja i aktywny wypoczynek!

Ilość osób

od 8 do 100

Termin

kwiecień – październik

Lokalizacja

Morze Śródziemne/ Bałtyk

Zabierz swój zespół niezapomnianą przygodę! Naładujcie baterie na i odpocznijcie, w słońcu, na krystalicznie czystych wodach Morza Śródziemnego. Możecie też przeżyć niezapomniane emocje – sprawdzając swoje możliwości, podczas pełnego adrenaliny rejsu na Bałtyku .

Nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego ani umiejętności pływania! Waszymi sternikami będą doświadczeni instruktorzy Sztorm Grupy. Nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego ani umiejętności pływania! Waszymi sternikami będą doświadczeni instruktorzy Sztorm Grupy.

#INTEGRACJA #TEAM BUILDING 

osób załogi


Zaskocz wszystkich niepowtarzalnym rejsem morskim. To nie jest zwykła integracja – to niezapomniane wspomnienia, które pozostaną w pamięci na bardzo długo. Program rejsu dostosujemy do Was! Jeżeli klasyczna żegluga to już za mało, możecie uczestniczyć w regatach lub zdecydować się na dodatkowe atrakcje takie jak jetski, water skiing, czy też floating toys.

#ADRENALINA #EMOCJE


Na rejs wyruszycie na świetnie wyposażonych i komfortowych jachtach, których oflagowanie może zostać dla Was spersonalizowane.  Masz wyjątkowy pomysł na rej dla swojej załogi? Dobrze trafiłeś! Wspólnie ustalimy najlepszą trasę oraz atrakcyjny program Waszego wyjazdu. W dzień pływanie, zwiedzanie, a wieczorami wyśmienite kolacje i doskonała zabawa. A może nurkowanie i przejażdżka motorówką? To już zależy tylko od Was!

#PRZYGODA #WSPOMNIENIA

Plan na udany rejs morski:

Pomysł na rejs

Skontaktuj się z nami

Ustalimy szczegóły

Niezapomniany rejs


Łukasz Ulaszewski
e-mail: lukasz@sztormgrupa.pl
tel. 880 114 636

Gdzie możecie z nami popłynąć?

Zagraniczne rejsy po krystalicznie czystych wodach Morza Śródziemnego – w Grecji. Chorwacji czy na Majorce, to idealna okazja do integracji i aktywnego wypoczynku w pięknych okolicznościach przyrody.

Grecja

Rejs przez Ateny i wyspy zatoki sarońskiej lub szlakiem słynnych Cyklad. Kierunek ten to gwarantowana pogoda, kolor wody w tysiącach odcieniach błękitu i turkusu, z pięknymi zatokami i portami oraz prosta lecz wspaniała kuchnia.

Majorka

Długie kilometry piaszczystych plaż oraz promienie słońca odbite w krystalicznie czystej wodzie.  Rejs wokół największej z wysp Archipelagu Balearów, to okazja do poznania urzekających widoków, lokalnych zabytków oraz unikatowego klimatu Majorki.

Chorwacja

Obszar nie tylko bardzo atrakcyjnym turystycznie, ale też doskonałym dla żeglarzy.  Chorwackie wybrzeże pełne jest malowniczych wysepek, a morze w tym miejscu jest przejrzyste i ciepłe.

#CYKLADY#BALEARY#HVAR#EXPLORE

Jachty

Nowe, komfortowe i przestronne jachty doskonale dostosowany do żeglugi morskiej.  Można na nich w pełni poczuć żywioł oceanu, zachowując jednocześnie poczucie pełnej kontroli nad jednostką. Duże gabaryty nie nastręczają żadnych trudności przy manewrach portowych, a na morzu zapewniają wyróżniającą stabilność. To wszystko, o czym można marzyć planując długodystansową wyprawę.

ELAN 45 IMPRESSION

SUN ODYSSEY 449

DUFOUR 450

Katamarany

Bali 4.0 lub Lagoon 40

Luksus, zabawa i prestiż tylko na nowych jachtach dwukadłubowym! Katamarany nazywane również apartamentem na wodzie, posiadają nie tylko obszerną funkcjonalną przestrzeń do wypoczynku, ale także świetnie sprawdzają się do żeglugi przybrzeżnej oraz na szerokich wodach.

Wi-Fi + internet

Bezprzewodowy Internet na pokładzie jachtu do dyspozycji załogi.

Przestronne kajuty

Duża przestrzeń, osobna łazienka dla każdej z kajut, wliczona w cenę pościel oraz komplet ręczników dla każdego z członków załogi

Kambuz Premium

Pełne wyposażenie kambuzowe na najwyższym poziomie. Na pokładzie jachtu możliwe będzie nawet korzystanie z zamrażalki oraz piekarnika.

Szukacie prawdziwych emocji i adrenaliny?

Przeżyjcie prawdziwą ekstremalną przygodę na regatowym jachcie żeglując po Bałtyku! Rejsy jachtem Caravela SZTORM 1000, który został zbudowany i wyposażony w wyjątkowym, sportowym stylu. Czarny maszt, czarne żagle.

Sprawdźcie siebie, sprawdźcie jacht!

  • intensywne dni rejsu na pokładzie regatowego jachtu Caravela SZTORM 1000 na akwenie przepięknego Bałtyku
  • warunki mieszkaniowe sportowego jachtu regatowego
  • intensywna praca w załodze na jachcie – trymowanie takielunku, ożaglowania, szybkie manewry, żagiel dodatkowy Code Zero
  • 2 stery, 3 żagle, 6 osób załogi plus skipper

Start i zakończenie w Gdyni! Marina Yacht Park Jedynie 15 minut drogi od PKP Gdynia

Jacht

Jacht ze stoczni Caravela Boatbuilders z Ustki. Caravela SZTORM-1000 to więcej niż zwykły jacht szkoleniowy, przestronne i nowoczesne wnętrze zaprojektowano z myślą o szybkiej żegludze. Dwie dwuosobowe koje oraz cztery miejsca w mesie zapewniają możliwość spania załodze do 8 osób.  Sportowe i stylowe wnętrze wykonane w części z włókna węglowego. Nowoczesna linia jachtu.

Dane techniczne jachtu:

  Długość całkowita

  9,49 m

  Szerokość całkowita

  3,30 m

  Zanurzenie maksymalne

  2,20 m

  Grot

  41,0 m2

  Fok

  28,0 m2

 CODE ZERO

  120,0 m2

  Napęd stacjonarny Diesel saildrive

  14 KM

  Maksymalna ilość osób

  6+1

Masz dodatkowe pytania?

Łukasz Ulaszewski

lukasz@sztormgrupa.pl

tel. 880 734 968

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...