REGATY ŻAGLOWE

Regaty żaglowe – Zalew Zegrzyński, Mazury, Chorwacja

Imprezy integracyjne na wodzie to my! Imprezy na wodzie to nasza specjalność. 20 lat doświadczenia, bardzo duże zaplecze sprzętowe, kontakty, pasja i energia. Tym żyjemy. Zapraszamy do naszego świata. Zapewnimy Wam emocje, niesamowite przeżycia, zabawę, relaks, integrację i świetne zdjęcia. Bezpieczeństwo nad wodą? Imprezy na wodzie i nad wodą przeznaczone są dla wszystkich, bez wyjątku. Nie trzeba umieć pływać by świetnie się bawić. Wszyscy uczestnicy przez cały czas imprezy ubrani są w kamizelki ratunkowe. Dodatkowo nad bezpieczeństwem Gości czuwa zabezpieczenie WOPR w postaci motorówki z ratownikami.

Regaty żaglowe to doskonała forma firmowej imprezy integracyjnej.  Jak w codziennym życiu i pracy, tak i na wodzie tylko właściwa komunikacja w ramach grupy i wspólne działanie, pozwoli na osiągnięcie dobrych wyników załogi. Żeglarstwo to dyscyplina zespołowa – może stanowić narzędzie do kształtowania współpracy w grupie.

Propozycja dla grup już od 10 do nawet 100 osób.

Regaty żaglowe to rywalizacja, ale również współpraca, motywacja i budowanie komunikacji w grupie.

Doświadczeni Instruktorzy Żeglarstwa

Nowoczesne jachty żaglowe

Komisja sędziowska

Obsługa regat na jachcie motorowym

Uroczyste wręczenie medali i pucharu

-osobowe załogi!

Nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego ani umiejętności pływania!

Jak wyglądają regaty?

Regaty rozpoczynamy od oficjalnego przywitania, podziału grupy na załogi i przedstawienia Instruktorów. Następnie grupę czeka krótka odprawa i omówienie zasad bezpieczeństwa. Dalsza część imprezy odbywa się na jachtach, gdzie każda drużyna będzie musiała pracować w załodze, aby wspólnie osiągnąć sukces.

Czeka nas dobra zabawa, nowe emocje w zupełnie innym otoczeniu niż sztampowa sala konferencyjna.

Sportowa rywalizacja

Sportowa rywalizacja pod okiem Instruktorów Sztorm Grupy! Regaty organizujemy na jachtach odkryto pokładowych klasy Sigma 600 Club, Omega oraz identycznych kabinowych jachtach klasy Scandinavia 27 (2017r.)

Atrakcje dodatkowe

Urozmaicenie regat mogą stanowić atrakcje motorowodne – szalone rejsy jachtami motorowymi oraz skuterami wodnymi  z instruktorami!

Energetyzujące rejsy jachtami motorowymi

oraz szaleństwo na skuterach wodnych Yamaha! Podczas eventu z wykorzystaniem skuterów wodnych udostępniamy uczestnikom pianki w różnych rozmiarach.

Chcesz zorganizować event?

dominika@sztormgrupa.pl
tel. 666 030 903

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...