REGATY ŻAGLOWE

Regaty żaglowe – Zalew Zegrzyński, Mazury, Chorwacja

Imprezy integracyjne na wodzie to my! Imprezy na wodzie to nasza specjalność. 20 lat doświadczenia, bardzo duże zaplecze sprzętowe, kontakty, pasja i energia. Tym żyjemy. Zapraszamy do naszego świata. Zapewnimy Wam emocje, niesamowite przeżycia, zabawę, relaks, integrację i świetne zdjęcia. Bezpieczeństwo nad wodą? Imprezy na wodzie i nad wodą przeznaczone są dla wszystkich, bez wyjątku. Nie trzeba umieć pływać by świetnie się bawić. Wszyscy uczestnicy przez cały czas imprezy ubrani są w kamizelki ratunkowe. Dodatkowo nad bezpieczeństwem Gości czuwa zabezpieczenie WOPR w postaci motorówki z ratownikami.

Regaty żaglowe to doskonała forma firmowej imprezy integracyjnej.  Jak w codziennym życiu i pracy, tak i na wodzie tylko właściwa komunikacja w ramach grupy i wspólne działanie, pozwoli na osiągnięcie dobrych wyników załogi. Żeglarstwo to dyscyplina zespołowa – może stanowić narzędzie do kształtowania współpracy w grupie.

Propozycja dla grup już od 10 do nawet 100 osób.

Regaty żaglowe to rywalizacja, ale również współpraca, motywacja i budowanie komunikacji w grupie.

Doświadczeni Instruktorzy Żeglarstwa

Nowoczesne jachty żaglowe

Komisja sędziowska

Obsługa regat na jachcie motorowym

Uroczyste wręczenie medali i pucharu

-osobowe załogi!

Nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego ani umiejętności pływania!

Jak wyglądają regaty?

Regaty rozpoczynamy od oficjalnego przywitania, podziału grupy na załogi i przedstawienia Instruktorów. Następnie grupę czeka krótka odprawa i omówienie zasad bezpieczeństwa. Dalsza część imprezy odbywa się na jachtach, gdzie każda drużyna będzie musiała pracować w załodze, aby wspólnie osiągnąć sukces.

Czeka nas dobra zabawa, nowe emocje w zupełnie innym otoczeniu niż sztampowa sala konferencyjna.

Sportowa rywalizacja

 

Atrakcje dodatkowe

Urozmaicenie regat mogą stanowić atrakcje motorowodne – szalone rejsy jachtami motorowymi oraz skuterami wodnymi  z instruktorami!

Energetyzujące rejsy jachtami motorowymi

  • RIB Brig Eagle +Honda 150KM
  • Bayliner  220KM
  • Chapparal + Volvo Penta 5,0 GXi 280KM

oraz szaleństwo na skuterach wodnych Yamaha! Podczas eventu z wykorzystaniem skuterów wodnych udostępniamy uczestnikom pianki w różnych rozmiarach.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami: Karolina Kaczmarek, tel.735 919 159, e-mail: karolina@sztormgrupa.pl