IMPREZY INTEGRACYJNE I ORGANIZACJA EVENTÓW DLA FIRM

EVENTY DLA FIRM

Szalone i wymagające imprezy w klimacie Sztorm Grupy Organizujemy eventy i imprezy integracyjne w wyjątkowym klimacie dla firm z całej Polski. Kompleksowo zadbamy o rozrywkę pracowników Twojej firmy w czasie takiego wyjazdu, zajmiemy się nimi od momentu wyjścia z biura po zakończeniu pracy, aż do chwili powrotu do domu.

Z nami nikt nie będzie się nudził! Nienawidzimy sztampy i dbamy o to, by nasza oferta wyjazdów firmowych przypadła do gustu każdemu. Stawiamy na aktywność – organizujemy eventy na wodzie nad Zegrzem, na Mazurach i w Chorwacji (regaty żaglowe czy szalone rejsy), lądzie (szkolenia outdoorowe czy konkurencje sportowe dla pracowników) – zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami.

Nasza oferta to poszczególne elementy imprezowe. Ale to również wyjazdy firmowe organizowane całościowo, od wyjścia z budynku Firmy do powrotu do domu. Jesteśmy organizatorem turystyki, wpisanym do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka woj. mazowieckiego. Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową Signal Iduna SA. To znaczy, że działamy zgodnie z prawem, a nasi Klienci są ubezpieczeni.

Liczba uczestników w 2017!

Integracja
Adrenalina
Emocje

WODA

Imprezy integracyjne na wodzie to my! Imprezy na wodzie to nasza specjalność. 20 lat doświadczenia, bardzo duże zaplecze sprzętowe, kontakty, pasja i energia. Tym żyjemy. Zapraszamy do naszego świata. Zapewnimy Wam emocje, niesamowite przeżycia, zabawę, relaks, integrację i świetne zdjęcia. Bezpieczeństwo nad wodą? Imprezy na wodzie i nad wodą przeznaczone są dla wszystkich, bez wyjątku. Nie trzeba umieć pływać by świetnie się bawić. Wszyscy uczestnicy przez cały czas imprezy ubrani są w kamizelki ratunkowe. Dodatkowo nad bezpieczeństwem Gości czuwa zabezpieczenie WOPR w postaci motorówki z ratownikami.

LĄD

Scenariusze lądowe – czyli w pustyni i w puszczy. Imprezy to nie tylko woda. Tyle atrakcji i pokus czai się również na lądzie! Offroad, gra terenowa, strzelnica, konkurencje sprawnościowe, igrzyska olimpijskie. Jest co robić. Poniżej przedstawiliśmy kilka przykładowych programów imprezowych na różne pory roku i różne grupy z przykładowymi cenami. Zapraszamy! Gdzie organizujemy imprezy lądowe? Imprezy na lądzie możemy przygotować w każdym zakątku kraju, najczęściej nie jest wcale potrzebny wyjątkowy teren aby zabawa była przednia. Najważniejsi są ludzie i sprzęt. Imprezy przygotowywane są dla grup 10-osobowych i grup ponad 1000 osób.

Oferta eventowa:

Biznesklasa Regatowa

Zapraszamy firmy zorientowane na sportową rywalizację na cykl sportowych regat oraz szkoleń żeglarskich.

Regaty żaglowe

Szybciej, dalej, mocniej – tylko dobra komunikacja i współpraca w załogach pozwolą osiągnąć sukces.

Jachty motorowe

Któż nie marzył o tym by stanąć za sterami łodzi z silnikiem 150KM? Teraz będzie taka możliwość!

Rejsy żaglowe

Niezapomniany czas na wodzie na pokładzie naszych jachtów – na sportowo lub rekreacyjnie, na wodach słodkich i słonych.

Szkolenie żeglarskie dla firm – ABC żeglowania

Krótkie, intensywne szkolenie wprowadzające w świat żeglarstwa.

Chcesz zorganizować event?

Kontakt: Karolina Kaczmarek karolina@sztormgrupa.pl tel. 735 919 159

Podziel się: