CZARTER MAZURY – INNE JACHTY

Już wkrótce kalendarz i możliwość rezerwacji on-line 🙂

Obecnie w celu sprawdzenia dostępności jachtu prosimy o kontakt z biurem

rezerwacja@sztormgrupa.pl 

Bezobsługowy czarter CLICK & SZTORM

Zabierz rodzinę na żagle! Rezerwuj jacht on-line i odbierz bezobsługowo zdezynfekowany jacht. Bez kontaktu z ludźmi, bez kaucji, a na jachcie dodatkowe środki dezynfekcyjne do Waszej dyspozycji.

Czarter jachtów żaglowych i motorowych

Pasjonatów żeglarstwa i motorowodniactwa jest wielu. Ciężko się dziwić – to wspaniały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu! Nie da się jednak ukryć, że jest to kosztowna rozrywka. Zakup i utrzymanie jachtu żaglowego czy łodzi motorowej to duże wydatki. Wiedząc o tym, wkraczamy z ofertą czarterów, która pozwoli naszym klientom na spełnienie marzeń o rejsach i umożliwi realizowanie pasji.

Ponad 10 jachtów żaglowych

Wynajem jachtów Mazury

Czarter jachtów na Mazurach w naszej bazie w Rynie. To tutaj stacjonują nasze jachty Antila 30, Solina 27, Janmor 28, Phila 880 i Hornet 29. Wszystkie wyposażone w nowoczesne silniki, kambuz, oświetlenie, komfortowo przygotowane wnętrze. Zapraszamy!

Flota nowoczesnych jachtów Sztorm Grupy gotowa do żeglugi!

Dla Waszego komfortu i bezpieczeństwa przygotowaliśmy bazę czarterową w Rynie na Mazurach.  Nasz bosman pomoże Wam w odebraniu jachtu, w obsłudze oraz udzieli Wam pomocy w trakcie czarteru.

Mazury, Ryn. Jachty Hornet 29, Phila 880, Janmor 28, Solina 27

Hornet 29

Jacht Hornet 29 to duży i komfortowy jacht, bardzo fajnie zabudowany – 2 zamykane kajuty rufowe, zamykana kajuta dziobowa oraz dwie rozkładane koje w mesie dla 4 osób. Łącznie na jachcie może mieszkać nawet 10 osób! Do tego toaleta, kambuz, nowoczesny silnik.

Cena:

499  zł

Dane techniczne jachtu:

Długość jachtu: 8,70m
Szerokość jachtu: 3,10m
Zanurzenie: 0,35/1,45m
Powierzchnia ożaglowania: 40m2
Silnik: Yamaha 8KM
Ilość osób: 8-10

Phila 880

Przepiękny, komfortowy jacht, żagle fok, grot SailService i silnik Mercury 8KM. Bardzo wygodny a przy tym niesamowicie szybki jacht daje wyśmienite wrażenia z żeglowania. Bardzo duży kokpit zapewnia komfort żeglowania. W 2021 roku jacht przeszedł renowacje, a jego wnętrze zostało całkowicie wyremontowane.

Na jachcie znajdują się:

dwie dwuosobowe koje zamykane

zamykana dwuosobowa koja dziobowa

dwie rozkładane koje w mesie (4 miejsca noclegowe)

wyposażenie kambuzowe wraz z lodówką

Cena:

499 zł

Dane techniczne jachtu:

Długość jachtu: 9,15m
Szerokość jachtu: 2,95m
Zanurzenie: 0,40/1,5m
Silnik: Mercury 8KM
Ilość osób: 8-10 osób

Solina 27

Szybki, zwrotny jacht, bardzo wdzięczny, świetny na swoje pierwsze rejsy żeglarskie. Bardzo dobry nautycznie, wyposażony we wszystko, co potrzeba – kambuz, toaletę chemiczną, oświetlenie. Komfortowo śpi tutaj 6 osób, maksymalnie 8.

Cena:

399 zł

Dane techniczne jachtu:

Długość jachtu: 8,15m
Szerokość jachtu: 2,90m
Zanurzenie: 0,45/1,75m
Silnik: Yamha 8KM
Ilość osób: 6-8

Janmor 28

Janmor 28 to klasyczna konstrukcja, o tradycyjnej linii. Jacht przyjemnie zabudowany, komfortowy do mieszkania, dobrze żegluje w trudnych warunkach. Nie jest to nowość na rynku, ale żegluje się nim bardzo przyjemnie.

Cena:

299 zł

Dane techniczne jachtu:

Długość jachtu: 8,90m
Szerokość jachtu: 2,86m
Zanurzenie: 0,40/1,5m
Ilość osób: 6-8

DZ

Klasyczny jacht DZ, czyli dziesięciu załogi, ale w nowoczesnym wydaniu – laminatowa konstrukcja, dakronowe żagle i silnik Yamaha. Ale dusza pozostała ta sama. Ożaglowanie gaflowe, drewniane drzewce – urok jak kiedyś.

Cena:

499zł

Dane techniczne jachtu:

Długość: 8,5m
Szerokość: 2,15m
Ilość osób: 10
Zanurzenie: 40/170cm
Moc: 6KM

Masz pytania? Skontaktuj się

rezerwacja@sztormgrupa.pl

Obok zobacz film, w którym pokazujemy na co zwrócić uwagę podczas odbierania jachtu.

Sprawdź także czarter jachtu Antila 30

Zbierz załogę i wyskocz we wrześniu na rejs Mazury. Absolutna nowość na polskim rynku żeglarskim – jacht Antila 30. Ten prawie 10-metrowy jacht to ukoronowanie doświadczenia jednej z największych polskich stoczni Antila Yachts – najwyższy komfort żeglugi, nowoczesny design, sport i elegancja

Zobacz jachty Antila 30 (2020 r.) >

Sztorm Przystań Mazury Ośrodek Bocianie Gniazdo ul. Mazurska 18 11-520 Ryn

Najczęściej zadawane pytania i nasze odpowiedzi:

Czy czarterując jacht żaglowy muszę posiadać jakieś uprawnienia?

Tak, od osób czarterujących nasze jachty żaglowe wymagamy posiadania stopnia żeglarskiego. Patent okazujemy osobie wydającej jacht w dniu czarteru. W przypadku braku uprawnień żeglarskich oferujemy dodatkowo płatne wynajęcie skippera, który poprowadzi Twój jacht.

Jakich formalności muszę dokonać aby wyczarterować jacht?

Musisz tylko kliknąć na stronie jacht w wybranym terminie, podać swoje dane i opłacić czarter. Tylko tyle.

Czy kaucję za jacht muszę opłacić przelewem czy gotówką?

Kaucję za jacht wpłacamy bezpośrednio do bosmana podczas odbioru jachtu.
Dajemy Wam najlepszy sprzęt i wiemy, że taki sam nam zwrócicie 🙂

Czy muszę wiedzieć coś szczególnego o tym akwenie?

Tak. To bardzo ważne, abyś zapoznał się z Locją Mazur. Miejsca niebezpieczne zazwyczaj są oznaczone, ale mapa jest obowiązkowa.

O której godzinie mogę odebrać i oddać jacht?

Pracę wypożyczalni rozpoczynamy zasadniczo od godz. 09:00 i kończymy o 18:00. Jest jednak możliwość umówienia się indywidualnie z osobą obsługującą czarter na inne godziny. Zachęcamy do żeglowania, zwłaszcza w okresie letnim do zachodu słońca, czyli do godz. ok. 21:00. W przypadku takiego zamiaru prosimy omówić to z osobą obsługującą czarter.

Czy na terenie portu jest parking?

Tak, na terenie ośrodków, w których są nasze porty są parkingi.

Czy w cenie jachtu zawarty jest silnik i paliwo?

Wszystkie nasze jachty kabinowe wyposażone są w silniki przyczepne. Silnik wliczony jest w cenę czarteru, oraz paliwo w ilości pełnego zbiornika, co powinno wystarczyć na ok. 1,5 godziny pracy.

Jakie jest wyposażenie jachtu w cenie czarteru?

Nasze jachty kabinowe posiadają podstawowe wyposażenie: komplet kamizelek ratunkowych, możliwość wypożyczenia kamizelek dla dzieci – prosimy o informację przy zamówieniu. Pagaje, bosak, kotwica, komplet cum, komplet odbijaczy. Dodatkowo: lazy-jack, rolfok, refpatent, brama do kładzenia masztu. Jachty posiadają wyposażenie kambuzowe i oświetlenia.

Czy można dokonać zmiany terminu czarteru lub odwołać czarter w przypadku złej pogody?

Zmiana terminu czarteru możliwa jest najpóźniej na 7 dni przed datą czarteru. W dniu czarteru w przypadku złej pogody, nie ma możliwości odwołania czarteru. Wyjątkiem jest decyzja kapitana portu lub Kierownika Wyszkolenia Żeglarskiego o zakazie opuszczania portu.

Masz dodatkowe pytania? rezerwacja@sztormgrupa.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Oceń artykuł
Loading...