CZARTER MAZURY – ANTILA 30

Czarter jachtu Antila 30 (2020/21 r.)

Absolutna nowość na polskim rynku żeglarskim – jacht Antila 30. Ten prawie 10-metrowy jacht to ukoronowanie doświadczenia jednej z największych polskich stoczni Antila Yachts – najwyższy komfort żeglugi, nowoczesny design, sport i elegancja.Wszystkie jachty Antila 30 to rocznik 2020 lub 2021! Co więcej – całą zabudową jachtów i wyposażeniem zajmuje się bezpośrednio stocznia Sztorm Grupy. Co to oznacza? Że jachty będą inne niż wszystkie.

#NOWOCZESNE

Specjalnie dla Was zrezygnowaliśmy z tradycyjnej zabudowy. Postawiliśmy na wyjątkowy styl, odrzuciliśmy sklejki, drewno, szufladki i szafeczki – poszliśmy w klimat Volvo Ocean Race, jachtów Imoca 60, atmosferę wielkiego żeglarstwa sportowego.W każdym elemencie będzie czuć wyjątkowość tych jachtów. Czarne żagle z wielką sztormową kotwicą, widoczne z daleka.

#CARBON #ALUMINIUM #ELEKTRONIKA

Te wielkie i komfortowe jachty zabudowane są na 10 osób, posiadają kuchenkę gazową.

Jachty wyposażone są w akumulatory, ładowarki 230V, posiadają gniazda USB przy każdej koi i oświetlenie LED. Teraz są takie czasy – gniazdo USB ważniejsze od toalety.

Każdy aspekt naszych Antili 30 został zaprojektowany tak, aby jak najlepiej dostosowane były one do żeglugi po Mazurach. Dlatego też zostały one wyposażone w ster pawężowy z rumplem oraz silnik zaburtowy z manetką.

Takie rozwiązanie umożliwia łatwiejsze manewrowanie nawet na mieliznach i obszarach płytszych, których na Mazurach jest niemało, a dla jachtów z kołem sterowym są one niedostępne.

Dodatkowo taki ster daje też możliwość cumowania poza portami “na dziko”, co daje możliwość spędzania czasu z dala od obleganych portów, większy kontakt z naturą, czy też organizacje kameralnego ogniska.

Brak koła sterowego to również więcej miejsca w kokpicie!

Dane techniczne:

Długość kadłuba 885 cm

Długość całkowita 945 cm

Szerokość 320 cm

Powierzchnia żagli 41 m2

Grot 24 m2

Fok 17 m2

Silnik doczepny Yamaha 9,9KM

Liczba osób 10

 

Każdy z jachtów Antila 30 posiada:

niezamykaną koję dziobową ( 2 miejsca)

piętrowe koje w mesie (4 miejsca)

kajutę dziobową prawą zamykaną ( 2 miejsca)

kajutę dziobową lewą niezamykaną (2 miejsca)

osób załogi

Wynajem jachtów Mazury

Masz ochotę pożeglować po wakacjach? Czarteruj jacht żaglowy Antila 30 w pięknym Rynie na Mazurach. Skontaktuj się z nami i sprawdź dostępność jachtu w interesującym Cię terminie.

Flota nowoczesnych jachtów Sztorm Grupy gotowa do żeglugi!

Dla Waszego komfortu i bezpieczeństwa przygotowaliśmy jachty do czarteru w Rynie na Mazurach (ul. Mazurska 18).

 Życie to przygoda! Żeglarstwo to przygoda!

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się

rezerwacja@sztormgrupa.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 -liczba głosów, ocena: 3,70 z 5)
Loading...