CZARTER

Czarter jachtów żaglowych i motorowych

Pasjonatów żeglarstwa i motorowodniactwa jest wielu, ale nie każdego stać na posiadanie własnej jednostki pływającej. Zakup i utrzymanie jachtu żaglowego czy łodzi motorowej to duże wydatki. Wiedząc o tym, oferujemy naszym klientom czarter jachtów żaglowych i motorowych, który pozwala na spełnienie marzeń o rejsach.

Wypoczynek na jachcie czy rejs łodzią motorową to znakomity sposób spędzania wolnego czasu, uchodzący także za bardzo luksusową rozrywkę. Nie trzeba jednak posiadać własnego jachtu, by móc sobie na to pozwolić, gdyż w takich sytuacjach wkraczamy my – z ofertą czarteru.

Czarter Jachtów na Mazurach

Mazury oferują wiele akwenów wodnych, po których można poruszać się jachtami. Co jednak, kiedy nie posiada się własnego? Wystarczy zgłosić się do nas i zdecydować się na wynajem wybranego jachtu na dowolny czas. Proponujemy atrakcyjne stawki, nasza oferta cieszy się więc dużą popularnością.

Posiadanie własnego jachtu i jego utrzymanie to luksus, na który nie każdy może sobie pozwolić. Nie ma jednak takiej potrzeby, gdyż zawsze można skorzystać z naszej oferty czarteru na Mazurach. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy jednostki pływające w doskonałym stanie oraz oferujemy pomoc w każdym momencie czarteru.

Wynajem jachtów Zalew Zegrzyński

Posiadanie odpowiedniego patentu bardzo się przydaje, nawet gdy nie ma się własnego jachtu. Zawsze bowiem można udać się nad Zalew Zegrzyński i zdecydować się na wynajem w ramach naszej oferty. Nie kosztuje to wiele, jest wygodne, a przede wszystkim zapewnia doskonałą rozrywkę i wyjątkowe wspomnienia.

Po malowniczym Zalewie Zegrzyńskim pływa wiele jachtów. Dlaczego do nich nie dołączyć? Wystarczy posiadać patent żeglarza lub sternika i skorzystać z naszej oferty wynajmu, by mieć wspaniały jacht tylko dla siebie, na preferowany czas. Pozwala to na podarowanie sobie rozrywki w luksusowej odsłonie.

Ponad 40 jachtów żaglowych i motorowych

Rezerwacja jachtów w Chorwacji

W zakres naszej oferty wchodzi nie tylko czarter jachtów na Mazurach i wynajem jednostek na Zalewie Zegrzyńskim. Nasi klienci mogą też zdecydować się na rezerwację w Chorwacji. Będzie to niezapomniany sposób na spędzenie urlopu czy majówki, w iście luksusowym i wyrafinowanym stylu.

Flota nowoczesnych jachtów Sztorm Grupy gotowa do żeglugi!

Dla Waszego komfortu i bezpieczeństwa przygotowaliśmy bazę czarterową nad Zalewem Zegrzyńskim, na Mazurach i w Chorwacji. W każdym z tych miejsc czeka na Was bosman, który pomoże Wam w odebraniu jachtu, w obsłudze, udzieli Wam pomocy w trakcie czarteru.

Chcesz wyczarterować jacht?

Zależy nam na tym, abyście przyjeżdżali jak do siebie, niezależnie czy to Mazury czy Chorwacja – w każdym z tych miejsc macie nasze pełne wsparcie i pomoc. Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji!

Zalew Zegrzyński

Mazury

Chorwacja

Największa baza sprzętu

Jachty: Scandinavia 27, Sigma 600, Tango 730, Omega

Życie to przygoda. Żeglarstwo to przygoda!

 

Oferta czarterowa:

Zalew Zegrzyński

Do waszej dyspozycji są jachty żaglowe i motorowe. Zapraszamy do naszej bazy w Białobrzegach

Mazury

Propozycja dużych,
bezpiecznych jachtów
na Mazurach.