CZARTER

Czarter jachtów żaglowych i motorowych

Pasjonatów żeglarstwa i motorowodniactwa jest wielu. Ciężko się dziwić – to wspaniały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu! Nie da się jednak ukryć, że jest to kosztowna rozrywka. Zakup i utrzymanie jachtu żaglowego czy łodzi motorowej to duże wydatki. Wiedząc o tym, wkraczamy z ofertą czarterów, która pozwoli naszym klientom na spełnienie marzeń o rejsach i umożliwi realizowanie pasji.

Czarter Jachtów na Mazurach

Mazury to idealne miejsce by odpocząć od miastowego zgiełku i podziwiać w pełni uroki natury, najlepiej z pokładu jachtu, który możesz wynająć u nas na jak długo chcesz. W dodatku proponujemy atrakcyjne stawki, dlatego też nasza oferta cieszy się dużą popularnością.

Wynajem jachtów Zalew Zegrzyński

Masz ochotę pożeglować ale nie masz czasu na dłuższy wyjazd? Niecałą godzinę drogi od stolicy znajduje się malowniczy Zalew Zegrzyński, na którym pływa wielu pasjonatów. Dołącz do nich, wybierając jedną z naszych jednostek. Sprawdź nasz kalendarz dostępności jachtów i zarezerwuj go nawet dzisiaj!

Ponad 40 jachtów żaglowych i motorowych

Rezerwacja jachtów w Chorwacji

W zakres naszej oferty wchodzi nie tylko czarter jachtów na Mazurach i na Zalewie Zegrzyńskim. Nasi klienci mogą też zdecydować się na rezerwację w Chorwacji. Będzie to niezapomniany sposób na spędzenie urlopu czy majówki, w iście luksusowym i wyrafinowanym stylu.

Flota nowoczesnych jachtów Sztorm Grupy gotowa do żeglugi!

Dla Waszego komfortu i bezpieczeństwa przygotowaliśmy bazę czarterową nad Zalewem Zegrzyńskim, na Mazurach i w Chorwacji. W każdym z tych miejsc czeka na Was bosman, który pomoże Wam w odebraniu jachtu, w obsłudze, udzieli Wam pomocy w trakcie czarteru.

Zalew Zegrzyński Mazury Chorwacja Największa baza sprzętu Jachty: Scandinavia 27, Sigma 600, Tango 730, Omega Życie to przygoda. Żeglarstwo to przygoda!

Chcesz wyczarterować jacht?

Zależy nam na tym, abyście przyjeżdżali jak do siebie, niezależnie czy to Mazury czy Chorwacja – w każdym z tych miejsc macie nasze pełne wsparcie i pomoc. Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji!

Oferta czarterowa:

Zalew Zegrzyński

Do waszej dyspozycji są jachty żaglowe i motorowe. Zapraszamy do naszej bazy w Białobrzegach

Mazury

Propozycja dużych, bezpiecznych jachtów na Mazurach.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...