CZARTER – ZALEW ZEGRZYŃSKI

SPRAWDŹ DOSTĘPNE JACHTY ŻAGLOWE

BEZOBSŁUGOWY CZARTER

Wybierz dzień i zobacz które jachty są dostępne w danym dniu

Bezobsługowy czarter CLICK & SZTORM

Zabierz rodzinę na żagle! Rezerwuj jacht on-line i odbierz bezobsługowo zdezynfekowany jacht. Bez kontaktu z ludźmi, bez kaucji, a na jachcie dodatkowe środki dezynfekcyjne do Waszej dyspozycji.

Masz pytania? Skontaktuj się

tel. 692 137 388

rezerwacja@sztormgrupa.pl

Czarter jachtów żaglowych i motorowych

Pasjonatów żeglarstwa i motorowodniactwa jest wielu. Ciężko się dziwić – to wspaniały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu! Nie da się jednak ukryć, że jest to kosztowna rozrywka. Zakup i utrzymanie jachtu żaglowego czy łodzi motorowej to duże wydatki. Wiedząc o tym, wkraczamy z ofertą czarterów, która pozwoli naszym klientom na spełnienie marzeń o rejsach i umożliwi realizowanie pasji.

Ponad 40 jachtów żaglowych i motorowych

Wynajem jachtów Zalew Zegrzyński

Masz ochotę pożeglować ale nie masz czasu na dłuższy wyjazd? Niecałą godzinę drogi od stolicy znajduje się malowniczy Zalew Zegrzyński, na którym pływa wielu pasjonatów. Dołącz do nich, wybierając jedną z naszych jednostek. Sprawdź nasz kalendarz dostępności jachtów i zarezerwuj go nawet dzisiaj!

Flota nowoczesnych jachtów Sztorm Grupy gotowa do żeglugi!

Dla Waszego komfortu i bezpieczeństwa przygotowaliśmy bazę czarterową w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim.  Nasz bosman pomoże Wam w odebraniu jachtu, w obsłudze oraz udzieli Wam pomocy w trakcie czarteru.

Zalew Zegrzyński największa baza sprzętu Jachty: Scandinavia 27, Raptor 26, Sigma 600, Tango 730, OmegaŻycie to przygoda! Żeglarstwo to przygoda!

Sztorm Przystań Zegrze

Jachty Omega, Sigma w przystani

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym Promenada  ul. Spacerowa 35, Białobrzegi

Jachty Scandinavia 27, Raptor 26, Tango oraz DZ w przystani

Marina Diana ul. Wczasowa 45, Białobrzegi

Czarter jachtów na Zalewie Zegrzyńskim

Poniżej nasze jachty, które znajdują się na Zalewie Zegrzyńskim. Jachty szybkie i zwrotne, bardzo fajne do żeglugi zegrzyńskiej, bez zaplecza hotelowego – ale kto by tam myślał o spaniu, w końcu żyjemy po to by żeglować!

Raptor 26 (2019r.)

Raptor 26 to nasz najnowszy nabytek – jacht o regatowym zacięciu, a równocześnie bardzo komfortowy. Nie straszna mu żadna pogoda, dobrze się nadaje na szkolenie żeglarskie. Osoby szukające wygody i relaksu na pewno będą zadowolone, ze względu na duży kokpit i przestronne wnętrze. Dysponujemy flotą 5 jednostek.

Cena:

499  zł

Dane techniczne jachtu:

Długość jachtu: 8,00m
Szerokość jachtu: 2,70m
Zanurzenie: 0,35/1,50m
Powierzchnia ożaglowania: 31m2
Silnik: Yamaha 4KM
Ilość osób: 6-8

Scandinavia 27 (2017 r.)

Przepiękny, nowoczesny, komfortowy jacht, wyposażony w osprzęt Harken, żagle fok, grot SailService i silnik Yamaha 6KM. Bardzo wygodny a przy tym niesamowicie szybki jacht daje wyśmienite wrażenia z żeglowania. Absolutna nowość, jacht prosto ze stoczni Scandinavia Yachts, piękny i błyszczący. NOWY!!! Dysponujemy flotą 5 jednostek

Cena:

499 zł

Dane techniczne jachtu:

Długość jachtu: 8,30m
Szerokość jachtu: 3,00m
Zanurzenie: 0,40/1,5m
Silnik: Yamha 6KM
Ilość osób: 6-8 osób

Sea Ray 190 SPXE

Nowy, piękny, elegancki i niezwykle szybki i zwrotny, jacht motorowy marki Sea Ray. Pod maską 4.5 litrowy silnik V8 Mercruiser o mocy 250KM to przepiękny dźwięk i wspaniałe przyspieszenie. Wisienką na torcie jest czerwony kolor kadłuba Rally Red i czarne dno. Elegancja i luksus dostępny na Jeziorze Zegrzyńskim, tylko chwilę od Warszawy.

Cena:

600 zł/hDane techniczne jachtu:

Długość jachtu: 5,94m
Szerokość jachtu: 2,54m
Zanurzenie: 0,46/0,86m
Silnik: Mercruiser V6 250KM
Ilość osób: 6-8

Sigma 600 Club (2017 r.)

Nowoczesny, odkrytopokładowy jacht turystyczno-regatowy, cieszący się w ostatnich latach dużym powodzeniem. Doskonałe właściwości nautyczne. Szybki i dostarczający wiele emocji. Dysponujemy flotą 12 jednostek

Cena:

299 zł

Dane techniczne jachtu:

Długość: 6 m Szerokość: 2,42 m Powierzchnia żagli: 15 m 2 Załoga: do 6 osób

DZ (2017r.)

Klasyczna i nowoczesna. Łączy tradycję i współczesność. Uwielbiana przez wszystkich żeglarzy. Najnowsza Dezeta na świecie! Kadłub wykonany w renomowanej stoczni Janmor, okuty nad Jeziorakiem. Jednocześnie zabiera na swój pokład dwie osoby obsługi i Dziesięć osób Załogi.  NOWA!!!

Dysponujemy flotą 2 jednostek

Cena:

od 399 zł*

*Czarter bez sterników.

od 999 zł*

*Czarter ze sternikami

Dane techniczne jachtu:

Długość jachtu: 8,50m
Szerokość jachtu: 2,18m
Zanurzenie: 0,50/1,7m
Pow. żagli: 31,0m2
Ilość osób: 12

RIB Brig Eagle 600 150KM

150KM pełnej przygody. Szalona jazda, wiatr we włosach i niezapomniane wrażenia w cenie. Cena obejmuje czarter jachtu wraz ze sternikiem i paliwem i odbiorem osób z wybranego miejsca na Zalewie Zegrzyńskim. Możliwość nauki prowadzenia jachtu.

Cena:

600 zł/h

Dane techniczne jachtu:

Długość: 6,20m
Szerokość: 2,50m
Ilość osób: 7
Moc: 150KM Honda
Prędkość maksymalna: 80km/h

Skuter wodny Yamaha VX 110

Wspaniała zabawa i szaleństwo na wodzie. Osoby z uprawnieniami mogą pływać bez instruktora. Osoby bez uprawnień pływają z instruktorem. Tak czy inaczej – ogromna frajda. Cena obejmuje skuter, paliwo oraz instruktora.

Cena:

500 zł/h

Dane techniczne jachtu:

Długość: 3,22 m
Szerokość: 1,17 m
Ilość osób: do 3
Moc: 110 KM Yamaha

Sklep internetowy Sztorm Grupy

Sprawdź także czarter jachtu na Mazurach

Zbierz załogę i wyskocz we wrześniu na rejs Mazury. Absolutna nowość na polskim rynku żeglarskim – jacht Antila 30. Ten prawie 10-metrowy jacht to ukoronowanie doświadczenia jednej z największych polskich stoczni Antila Yachts – najwyższy komfort żeglugi, nowoczesny design, sport i elegancja

Zobacz jachty Antila 30 (2020 r.) >

Najczęściej zadawane pytania i nasze odpowiedzi:

Czy czarterując jacht żaglowy muszę posiadać jakieś uprawnienia?

Tak, od osób czarterujących nasze jachty żaglowe wymagamy posiadania stopnia żeglarskiego lub motorowodnego. Patent okazujemy osobie wydającej jacht w dniu czarteru. W przypadku braku uprawnień żeglarskich oferujemy dodatkowo płatne wynajęcie skippera, który poprowadzi Twój jacht.

Jakich formalności muszę dokonać aby wyczarterować jacht?

Musisz tylko kliknąć na stronie jacht w wybranym terminie, podać swoje dane i opłacić czarter. Tylko tyle.

Czy kaucję za jacht muszę opłacić przelewem czy gotówką?

Jako jedyna firma żeglarska w Polsce, nie pobieramy kaucji od czarterujących. Wierzymy w żeglarzy i wiemy, że dbają o sprzęt. Dajemy Wam najlepszy sprzęt i wiemy, że taki sam nam zwrócicie 🙂

Czy muszę wiedzieć coś szczególnego o tym akwenie?

Tak. To bardzo ważne, abyś zapoznał się z Locją Zalewu Zegrzyńskiego – Mapa_Zalewu_Zegrzynskiego. Na tym akwenie jest kilka miejsc niebezpiecznych, gdzie nie powinieneś żeglować.

O której godzinie mogę odebrać i oddać jacht?

Pracę wypożyczalni rozpoczynamy zasadniczo od godz. 09:00 i kończymy o 18:00. Jest jednak możliwość umówienia się indywidualnie z osobą obsługującą czarter na inne godziny. Zachęcamy do żeglowania, zwłaszcza w okresie letnim do zachodu słońca, czyli do godz. ok. 21:00. W przypadku takiego zamiaru prosimy omówić to z osobą obsługującą czarter.

Czy na terenie portu jest parking?

Tak, na terenie ośrodków, w których są nasze porty są parkingi strzeżone. Parking jest płatny.

Czy w cenie jachtu zawarty jest silnik i paliwo?

Wszystkie nasze jachty kabinowe wyposażone są w silniki przyczepne. Silnik wliczony jest w cenę czarteru, oraz paliwo w ilości pełnego zbiornika, co powinno wystarczyć na ok. 1,5 godziny pracy.

Jakie jest wyposażenie jachtu w cenie czarteru?

Nasze jachty kabinowe posiadają podstawowe wyposażenie: komplet kamizelek ratunkowych, możliwość wypożyczenia kamizelek dla dzieci – prosimy o informację przy zamówieniu. Pagaje, bosak, kotwica, komplet cum, komplet odbijaczy. Dodatkowo: lazy-jack, rolfok, refpatent, brama do kładzenia masztu. Jachty nie posiadają wyposażenia kambuzowego, ani oświetlenia. Żegluga nocą po Zalewie Zegrzyńskim nie jest dozwolona.

Czy na jachcie jest toaleta i wyposażenie kambuzowe?

Nasze jachty kabinowe na Zalewie Zegrzyńskim nie posiadają toalet, ani wyposażenia kambuzowego.

Czy można zabrać ze sobą psa lub kota?

Naszych klientów zapraszamy wraz ze swoimi zwierzątkami bez dodatkowych opłat. Prosimy aby zwierzę na pokładzie jachtu przebywało w kontenerku/torbie dla zwierząt. Prosimy również o przestrzeganie obowiązujących zasad w przystani – pieski wyprowadzamy na smyczy oraz dbamy o utrzymanie porządku.

Czy można dokonać zmiany terminu czarteru lub odwołać czarter w przypadku złej pogody?

Zmiana terminu czarteru możliwa jest najpóźniej na 7 dni przed datą czarteru. W dniu czarteru w przypadku złej pogody, nie ma możliwości odwołania czarteru. Wyjątkiem jest decyzja kapitana portu lub Kierownika Wyszkolenia Żeglarskiego o zakazie opuszczania portu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 -liczba głosów, ocena: 4,28 z 5)
Loading...