CZARTER ZALEW ZEGRZYŃSKI

Czarter jachtów na Zalewie Zegrzyńskim


Poniżej nasze jachty, które znajdują się na Zalewie Zegrzyńskim. Jachty szybkie i zwrotne, bardzo fajne do żeglugi zegrzyńskiej, bez zaplecza hotelowego – ale kto by tam myślał o spaniu, w końcu żyjemy po to by żeglować!

Scandinavia 27 (2017 r.)

Przepiękny, nowoczesny, komfortowy jacht, wyposażony w osprzęt Harken, żagle fok, grot SailService i silnik Yamaha 6KM. Bardzo wygodny a przy tym niesamowicie szybki jacht daje wyśmienite wrażenia z żeglowania. Absolutna nowość, jacht prosto ze stoczni Scandinavia Yachts, piękny i błyszczący. NOWY!!! Dysponujemy flotą 5 jednostek

Cena:

550 zł

Kaucja 600zł

Dane techniczne jachtu:

Długość jachtu: 8,30m
Szerokość jachtu: 3,00m
Zanurzenie: 0,40/1,5m
Silnik: Yamha 6KM
Ilość osób: 6-8 osób

Tango 730 sport / 780 sport

Szybki, zwrotny jacht, bardzo wdzięczny, świetny do nauki i szybkiego żeglowania. Wspaniały nautycznie, za to warunki noclegowe dużo skromniejsze niż na jachtach mazurskich. Dysponujemy flotą 5 jednostek

Cena:

350 zł

Kaucja 300zł

Dane techniczne jachtu:

Długość jachtu: 7,30/ 7,80m
Szerokość jachtu: 3,00m
Zanurzenie: 0,20/1,7m
Silnik: Yamha 4KM
Ilość osób: 6

Omega

Klasyczny jacht Omega. Świetna propozycja na ładną pogodę. Szybki jacht, wystarcza niewielki wiatr. Idealna na weekend.

Dysponujemy flotą 3 jednostek

Cena:

150 zł

Kaucja 200zł

Dane techniczne jachtu:

Długość jachtu: 6,20m
Szerokość jachtu: 1,50m
Zanurzenie: 0,10/1,1m
Ilość osób: 6

Sigma 600 Club (2017 r.)

Nowoczesny, odkrytopokładowy jacht turystyczno-regatowy, cieszący się w ostatnich latach dużym powodzeniem. Doskonałe właściwości nautyczne. Szybki i dostarczający wiele emocji. Dysponujemy flotą 3 jednostek

Cena:

250 zł

Dane techniczne jachtu:

Długość: 6 m Szerokość: 2,42 m Powierzchnia żagli: 15 m 2 Załoga: do 6 osób

DZ (2017r.)

Klasyczna i nowoczesna. Łączy tradycję i współczesność. Uwielbiana przez wszystkich żeglarzy. Najnowsza Dezeta na świecie! Kadłub wykonany w renomowanej stoczni Janmor, okuty nad Jeziorakiem. Jednocześnie zabiera na swój pokład dwie osoby obsługi i Dziesięć osób Załogi.  NOWA!!!

Dysponujemy flotą 2 jednostek

Cena:

950 zł

Czarter ze sternikiem, kaucja nie jest wymagana

Dane techniczne jachtu:

Długość jachtu: 8,50m
Szerokość jachtu: 2,18m
Zanurzenie: 0,50/1,7m
Pow. żagli: 31,0m2
Ilość osób: 12

RIB Brig Eagle 600 150KM

150KM pełnej przygody. Szalona jazda, wiatr we włosach i niezapomniane wrażenia w cenie. Cena obejmuje czarter jachtu wraz ze sternikiem i paliwem i odbiorem osób z wybranego miejsca na Zalewie Zegrzyńskim. Możliwość nauki prowadzenia jachtu.

Cena:

600 zł/h

Dane techniczne jachtu:

Długość: 6,20m
Szerokość: 2,50m
Ilość osób: 7
Moc: 150KM Honda
Prędkość maksymalna: 80km/h

Skuter wodny Yamaha VX 110

Wspaniała zabawa i szaleństwo na wodzie. Osoby z uprawnieniami mogą pływać bez instruktora. Osoby bez uprawnień pływają z instruktorem. Tak czy inaczej – ogromna frajda. Cena obejmuje skuter, paliwo oraz instruktora.

Cena:

450 zł/h

Dane techniczne jachtu:

Długość: 3,22 m
Szerokość: 1,17 m
Ilość osób: do 3
Moc: 110 KM Yamaha

Sztorm Przystań Zegrze

Baza nad Zalewem Zegrzyńskim, Białobrzegi, ul. Spacerowa 35 (Centrum konferencyjno-rekreacyjne Promenada) Jachty Scandinavia 27 stacjonują w Hotelu Marina Diana, Białobrzegi, ul. Wczasowa 24 W obu lokalizacjach znajduje się parking dla samochodów.

Najczęściej zadawane pytania i nasze odpowiedzi:

Czy czarterując jacht żaglowy muszę posiadać jakieś uprawnienia?
Tak, od osób czarterujących nasze jachty żaglowe wymagamy posiadania stopnia żeglarskiego lub motorowodnego. Patent okazujemy osobie wydającej jacht w dniu czarteru. W przypadku braku uprawnień żeglarskich oferujemy dodatkowo płatne wynajęcie skippera, który poprowadzi Twój jacht.
Jakich formalności muszę dokonać aby wyczarterować jacht?
Zapytania o dostępność jachtów w danym terminie prosimy kierować mailem na adres: bosman@sztormgrupa.pl lub telefonicznie: 666 030 903 W przypadku dokonania wstępnej rezerwacji otrzymają Państwo mailem umowę czarteru oraz dane do przelewu (nr konta: MBank 08 1140 2004 0000 3102 7509 2073, tytuł przelewu: imię, nazwisko, termin czarteru). Po dokonaniu płatności prosimy o przesłanie zwrotne potwierdzenia przelewu oraz skan podpisanej umowy.
Czy kaucję za jacht muszę opłacić przelewem czy gotówką?
Kaucja za jacht wpłacana jest wyłącznie gotówką do depozytu, w dniu czarteru. Kaucje pobiera i wypłaca osoba wydająca/odbierająca jacht. Zostanie ona zwrócona przy zwrocie jachtu, jeżeli jacht będzie kompletny i nieuszkodzony.
Czy muszę wiedzieć coś szczególnego o tym akwenie?
Tak. To bardzo ważne, abyś zapoznał się z Locją Zalewu Zegrzyńskiego – Mapa Zalewu Zegrzyńskiego Na tym akwenie jest kilka miejsc niebezpiecznych, gdzie nie powinieneś żeglować. Wpłynięcie na zaznaczone na mapie mielizny może skończyć się uszkodzeniem jachtu i utratą kaucji.
O której godzinie mogę odebrać i oddać jacht?
Pracę wypożyczalni rozpoczynamy zasadniczo od godz. 09:00 i kończymy o 18:00. Jest jednak możliwość umówienia się indywidualnie z osobą obsługującą czarter na inne godziny. Zachęcamy do żeglowania, zwłaszcza w okresie letnim do zachodu słońca, czyli do godz. ok. 21:00. W przypadku takiego zamiaru prosimy omówić to z osobą obsługującą czarter.
Czy na terenie portu jest parking?
Tak, na terenie ośrodków, w których są nasze porty są parkingi strzeżone. Opłata jednorazowa za wjazd wynosi 15 zł.
Czy w cenie jachtu zawarty jest silnik i paliwo?
Wszystkie nasze jachty kabinowe wyposażone są w silniki przyczepne. Silnik wliczony jest w cenę czarteru, oraz paliwo w ilości pełnego zbiornika, co powinno wystarczyć na ok. 1,5 godziny pracy. W przypadku czarterów kilkudniowych bosman zaproponuje odpłatnie dodatkowy zbiornik odpowiedniego paliwa w zależności od rodzaju silnika. Prosimy nie dokonywać zakupu paliwa we własnym zakresie. Zastosowanie nieodpowiedniego paliwa może spowodować trwałe uszkodzenie silnika i utratę kaucji.
Jakie jest wyposażenie jachtu w cenie czarteru?
Nasze jachty kabinowe posiadają podstawowe wyposażenie: komplet kamizelek ratunkowych, możliwość wypożyczenia kamizelek dla dzieci – prosimy o informację przy zamówieniu. Pagaje, bosak, kotwica, komplet cum, komplet odbijaczy. Dodatkowo: lazy-jack, rolfok, refpatent, brama do kładzenia masztu. Jachty nie posiadają wyposażenia kambuzowego, ani oświetlenia. Żegluga nocą po Zalewie Zegrzyńskim jest zabroniona.
Ile jest miejsc do spania na jachtach?
Jachty klasy Scandinavia 27 wyprodukowaliśmy w wersji podstawowej i mają tylko 2 pojedyncze koje. W kabinie natomiast można rozłożyć stół i cała załoga może zjeść gotowy, przyniesiony posiłek. Jachty klasy Tango 730s i Tango 780s mają po 4-5 koi do spania.
Czy na jachcie jest toaleta i wyposażenie kambuzowe?
Nasze jachty kabinowe na Zalewie Zegrzyńskim nie posiadają toalet, ani wyposażenia kambuzowego.
Czy można zabrać ze sobą psa lub kota?
Naszych klientów zapraszamy wraz ze swoimi zwierzątkami bez dodatkowych opłat. Prosimy jedynie o przestrzeganie obowiązujących zasad w przystani – pieski wyprowadzamy na smyczy oraz dbamy o utrzymanie porządku.
Czy można dokonać zmiany terminu czarteru lub odwołać czarter w przypadku złej pogody?
Zmiana terminu czarteru możliwa jest najpóźniej na 7 dni przed datą czarteru. W dniu czarteru w przypadku złej pogody, nie ma możliwości odwołania czarteru. Wyjątkiem jest decyzja kapitana portu lub Kierownika Wyszkolenia Żeglarskiego o zakazie opuszczania portu.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 -liczba głosów, ocena: 5,00 z 5)
Loading...