Zmiany w załodze Sztorm Grupy.

W listopadzie 2017 roku, w związku z planowaną na rok 2018 ekspansją, nastąpiły zmiany w składzie załogi Sztorm Grupy. Dwa niewątpliwie najważniejsze wydarzenia to:

  • do załogi dołączyła Aleksandra Anklewicz, której głównym zadaniem będzie budowa struktury sprzedaży oraz relacje B2B. Aleksandra jest coachem i trenerem w zakresie sprzedaży oraz rozwoju managerskiego i budowania skutecznych zespołów. Wykształcona przez najbardziej skuteczną firmę doradczą w zakresie sprzedaży na świecie. Współpracuje z liderami rynkowymi od 10 lat, w ponad 300 projektach. Skutecznie łączy pasję wykorzystywania pełnego potencjału ludzi i organizacji z nowoczesnymi technikami podnoszenia kompetencji.  Tańczy tango, a dzięki nam zakochała się w żeglarstwie.
  • Karolina Kaczmarek objęła stanowisko Członka Zarządu i jest odpowiedzialna za wsparcie poszczególnych obszarów działania Sztorm Grupy oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem wszystkich procesów. Zaangażowanie w budowę firmy, odpowiedzialność i szeroka wiedza na temat specyfiki działalności Sztorm Grupy powodują, że pomimo tak młodego wieku, Karolina jest idealną osoba na tym stanowisku.

Za Biuro Obsługi Klienta odpowiedzialne będą Magdalena Młotkowska (wcześniej stewardessa w liniach JET AIR i OLT Express) oraz Agnieszka Lewandowska (wokalistka chóru kameralnego Sirenes), które tworząc zgrany duet będą odpowiadać za kontakt z Klientami.

Za infrastrukturę i sprzęt w dalszym ciągu odpowiada Bartek Bajewski, a Krzysztof Pakuła zajmuje się jak dotąd kursami, egzaminami i czarterami. Marek Waszczuk nadal pozostaje na stanowisku Prezesa Zarządu i będzie kontynuował swoją pracę.

Do załogi dołączyli również w szerszym zakresie Ola Wysocka i Mateusz Andrzejewski, którzy włączają się w przygotowania oferty letniej na Mazurach.